Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

49 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Öyle olduğum zamanlar oldu tabii ama bu problem değil ki .p 

Ben olamıyorum işte. Gerekli fiziksel yeterliliğe sahip değilim.

33 dakika önce, Tahaavcu yazdı:

Ben dolaptan aldım. İndirim kuponu veriyor arada onlarla almayı düşünüyorum ileride de. Manga alan kişiler genelde iyi bakıyor. En azından bana gelen belirttiği gibi almış ama okunmamış sayfaları bile açılmamış şansıma 😅

O zaman koleksiyoncudur herhalde. Manga alan okumaya almıyor genellikle zaten. Temiz 2. el manga bulmak bir nebze daha kolaydır.

4 dakika önce, Muratika yazdı:

Keman Nasıl unutulur?

Biz  neyi arıyorduk ben unuttum yalnız :D

C'mon o kadar anime izledim, sürüsüyle hiç bir şey hatırlamayan ana karakter var. Çok da zor olmamalı.

İç güzellik?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

40 dakika önce, Kemankech yazdı:

Ben olamıyorum işte. Gerekli fiziksel yeterliliğe sahip değilim.

O zaman koleksiyoncudur herhalde. Manga alan okumaya almıyor genellikle zaten. Temiz 2. el manga bulmak bir nebze daha kolaydır.

C'mon o kadar anime izledim, sürüsüyle hiç bir şey hatırlamayan ana karakter var. Çok da zor olmamalı.

İç güzellik?

Ben niye yapamıyorum o zaman :(

Haa evet doğru. Satan bir yer bulursan bana da haber ver, merak ettim acaba tadı nasıl bir şey 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, Muratika yazdı:

Ben niye yapamıyorum o zaman :(

Haa evet doğru. Satan bir yer bulursan bana da haber ver, merak ettim acaba tadı nasıl bir şey 

Sahte rakıyı ufak ufak götürüyorsundur. Hamuduyla çeksen ne an kalır ne anı. Göreceğin tek şey.... Neyse :D

Çinde üretime başlansın ilk seninle gömecez söz. Şu an çok fabrika batmış yeterince üretilemiyormuş.

40 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Fiziksel değil aslında ruhsal motivasyon bu :tuzkistrokeplz:

Küçükken ruhsuz çocuğun teki derlerdi bana. Neden beceremediğim şimdi belli oldu.

10 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Spoiler şeysini yine unutmuşum .p :starving-onion-head-emoticon:

Biraz dikkat yahu. Bir de fload değil de her şeyi tek mesaja sığdıracak şekilde yazarsan daha güzel olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, Kemankech yazdı:

Sahte rakıyı ufak ufak götürüyorsundur. Hamuduyla çeksen ne an kalır ne anı. Göreceğin tek şey.... Neyse :D

Çinde üretime başlansın ilk seninle gömecez söz. Şu an çok fabrika batmış yeterince üretilemiyormuş.

Küçükken ruhsuz çocuğun teki derlerdi bana. Neden beceremediğim şimdi belli oldu.

Biraz dikkat yahu. Bir de fload değil de her şeyi tek mesaja sığdıracak şekilde yazarsan daha güzel olur.

Ya Keman nereden ne çıkartıyorsun :D 

Hayırdır niye batmış politik sebeplerden mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Muratika yazdı:

Ya Keman nereden ne çıkartıyorsun :D 

Hayırdır niye batmış politik sebeplerden mi?

Konun da gönlü varmış öyle çıktı. Ben zorlamadım hiç.

Fabrika işçileri aşırı insanlığa maruz kaldığı için yönetime ters gitmeye başlamışlar. Komünüz rejim bunları asıp iş güvenliği sağlamadığı için de fabrikalara ceza kesmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Kemankech yazdı:

Konun da gönlü varmış öyle çıktı. Ben zorlamadım hiç.

Fabrika işçileri aşırı insanlığa maruz kaldığı için yönetime ters gitmeye başlamışlar. Komünüz rejim bunları asıp iş güvenliği sağlamadığı için de fabrikalara ceza kesmiş.

Kon ne demek:confused-onion-head-emoticon:

Tanıdık bu. Neyse o zaman sosyal kredi satın alalım en azından sahteden olsa bir iç güzelliğimiz olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.