Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

21.07.2022 - 22:25, Kemankech yazdı:

Selamlar olsun ey ehli forum

Şükür ne olsun işte. Memleket toprağına döndük. İnternetsizlikten ciğerimiz soluyor.  :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Bu konuda diyebileceğim tek şey "Talebe bakmak zulüm ya zulüm". Allah şol çocukla uğraşan herkese sabır sükunet versin.

Nası gitsin ya. Yaz okuluna gidecektim. 11 tane mühendislik bölümünün 11'inde de olan bir ders açılmadı. Dumurumdan felç oldum resmen, sürünüyorum. Bütün planlarım boşa çıktı resmen. 2 aylık boş vaktim var ve ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok. Sabahlara kadar kod yazacam galiba :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Off ya, geçmiş olsun. Bende de şerbetli olduğumdan mıdır nedir 2'den aşağı iğne kesmiyor. Ama bende etkisi çabuk geçiyor neden acaba:confused-onion-head-emoticon:

Erken profesyonel müdahele hayat kurtarır. Ama üzme kendini, boza düzelte öğrenirsin. Mesela ben öyle öğrendim. Bilgisayar mavi ekran vermişti bir ara (5 - 6 yıl kadar önce :p) Babam dövecek korkusuyla bilgisayar resetlemeyi çözmüştüm :D

Alırsa acıma hiç :D

Hoş geldin.

Hoş buldum tekrardann :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

22.07.2022 - 14:31, kirpii yazdı:

Ben miyim bıcır ya :D Çok sağlamım o zaman :taichi-crazy-rabbit-emoticon:  Ya hala büyüyemedim :D Birisi bana hormonlarını vermesi lazım...

@Suki Dün bana Pega abi beni unutmamış sen bıcır oldun diye hava atıyordu ya :bled2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim :victory-onion-head-emoticon: Ne güzel işte :D Ben 2 gün boyunca çorba içmiştim ölüyordum açlıktan :D

Haha benim her zaman mavi ekran veriyordu ama kendi hallediyordu nasıl bende bilmiyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sadece mavi ekran verdi diye üzülüyordum sonra tekrar baktığımda çalışmış olarak görüyordum :DD

haha bıcırsın da ondan :cool-onion-head-emoticon:

19.07.2022 - 19:05, Ruzgarre yazdı:

Selam kanka hoş geldin

Hoş buldumm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha siz büyümemişsinizdir pek. :D Ben meslek edineli aylar oldu Suki'cim. :) 

Biraz öyle oldu,büyüyemedik pek ama olsun.Ve ben yabancı kalmışım biraz buralara. Geç olsun güç olmasın,hayırlı olsun Pega abi.Ve kaçıncı sınıflara eğitim veriyorsunn?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Suki yazdı:

Biraz öyle oldu,büyüyemedik pek ama olsun.Ve ben yabancı kalmışım biraz buralara. Geç olsun güç olmasın,hayırlı olsun Pega abi.Ve kaçıncı sınıflara eğitim veriyorsunn?

Aman boş verin büyümeyin ya zaten. :) Çok uzaklaşma o zaman buralardan. :D Teşekkür ederim. :) @kirpii'den büyük olmasınlar 9-11 yaş aralığında oluyorlar genelde, bazen 8 yaş falan da oluyor, direkt bir sınıf yok. :) Gerçi Hawa'dan büyük mü oluyorlardı ya, bu kız kaç yaşındaydı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.08.2022 - 22:16, pegasusejder yazdı:

Ne çizimi yapıyorsun? Ben de part-time öğretmenlik falan, bu sıralar iyi yoruyorlar beni. :') Onun haricinde iş arayışları. :D 

Aaa Ne ara başladın ya :D Çok şaşırdım hayırlı olsun :victory-onion-head-emoticon: Beni de çağır 2 saatliğine sözde bende küçüğüm :DD

24.08.2022 - 08:45, pegasusejder yazdı:

Aman boş verin büyümeyin ya zaten. :) Çok uzaklaşma o zaman buralardan. :D Teşekkür ederim. :) @kirpii'den büyük olmasınlar 9-11 yaş aralığında oluyorlar genelde, bazen 8 yaş falan da oluyor, direkt bir sınıf yok. :) Gerçi Hawa'dan büyük mü oluyorlardı ya, bu kız kaç yaşındaydı. :D 

Suki ile yaşıtım ben,ona büyük bana küçük mü demek istiyorsun sen :embarrassed3-onion-head-emoticon:  Seneye Lgs'ye gireceksem 5 yaşındayım:info-onion-head-emoticon:

Alıntı

bu arada fazla bakamadım dershaneye başladım falan çok yoğun oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, kirpii yazdı:

Aaa Ne ara başladın ya :D Çok şaşırdım hayırlı olsun :victory-onion-head-emoticon: Beni de çağır 2 saatliğine sözde bende küçüğüm :DD

Suki ile yaşıtım ben,ona büyük bana küçük mü demek istiyorsun sen :embarrassed3-onion-head-emoticon:  Seneye Lgs'ye gireceksem 5 yaşındayım:info-onion-head-emoticon:

Hiçte bile, seninle yaşıt olmayı kabullenemiyorum. Küçüksün sen bıcırık kirpi :hehe-onion-head-emoticon:

24.08.2022 - 08:45, pegasusejder yazdı:

Rica ederimm,ve ben de sanmıyorum @kirpii'den büyük olduklarını. @kirpii kaç yaşındaydı bende unuttum sahi. Belki 5-6 hadi zorlasan 7 yaşında falandır:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, kirpii yazdı:

Nisan falan da başladığımda, Roblox üzerinden oyun yapmayı öğretiyorum. :) Demo dersine gel, ücretsiz oluyor :D 

Evet öyle diyorum. :D Vay be o kadar büyüdün mü ya sen, senin doğduğun zamanları hatırlıyorum neredeyse. :') 

15 saat önce, Suki yazdı:

Hiçte bile, seninle yaşıt olmayı kabullenemiyorum. Küçüksün sen bıcırık kirpi :hehe-onion-head-emoticon:

Rica ederimm,ve ben de sanmıyorum @kirpii'den büyük olduklarını. @kirpii kaç yaşındaydı bende unuttum sahi. Belki 5-6 hadi zorlasan 7 yaşında falandır:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İşte budur. :) 

Çok iyimser yaklaşmışsın sen ya, kendisi de 5 yaşındayım falan yazmış ama bence büyük göstermeye çalışıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.