Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla tersime gelmeyelim yeter, yoksa bana da gelmelerinden hoşlanmıyorum. Durduk yere canım sıkılıyor.

Söz konusu intikamsa unutulmaz genç. Kuzeninden intikam alsam da ondan alamadım ondan unutamıyorum. Gerçi kuzenini de unutamadım. Ailecek bana fenalık getiriyorlar. Neyse tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

Tersine gelirsen Mazlum gibi harcarsın beni :D 

Aynen aynen sonra yine ateşlerim ben intikam arzunu :D Sana diyorum adres ver halledelim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu sefer gidersem zaten muhtemelen bi Japon parkını görürüm sadece, Kelebek Vadisi'nin de yolunu öğrenirim belki, sen geldiğinde kolaylık olur :D Zaten meşhur kaybolmalarını unutmadım :D :D Yaparız bir takım planlar sis :D Sen müsait olunca söylersin ayarlrız :D 

Ben yalnız kroki de okuyamam, hatta araba sürerken yol sorduğumda adamın anlattığı yolu da anlamıyorum.  Valla okula kaybolmadan gittiğime seviniyorum, gerçi onun da çıkışında kaybolup yanlış kapıdan çıkmıştım. :onionfacepalmplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

ersine gelirsen Mazlum gibi harcarsın beni :D 

Aynen aynen sonra yine ateşlerim ben intikam arzunu :D Sana diyorum adres ver halledelim :D 

Valla kimseye söyleme Bil Müh sırf bunlar için seçtim, hacker olup izlerini süreceğim. Böyle "Lycae-sama affet bizi" dedirteceğim. :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben yalnız kroki de okuyamam, hatta araba sürerken yol sorduğumda adamın anlattığı yolu da anlamıyorum.  Valla okula kaybolmadan gittiğime seviniyorum, gerçi onun da çıkışında kaybolup yanlış kapıdan çıkmıştım. :onionfacepalmplz:

Tamam sis ben senin için Konya'yı ezberlerim :D 

Spoiler

Böyle böyle diyip inşallah ben kaybolmam :D 

Bu haftasonu ayarlarsam bi gidip şu yeni garı görmem lazım oradan ulaşım falan nasıl bakmam lazım :D SOnrası kolay iş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence şu an bile diyorlardır :D Birde adamotu diyecem ama o tatliş şey bunlara değmez :D 

Desinler, adımı hiç unutmasınlar. Adamotu satan yer bulayım saksıya dikeceğim zaten. Geçenlerde aloe vera diktim ve tuttu :admire2-onion-head-emoticon: onun yanına dikeceğim. Bir de komşu saksıda kaktüs krallığı var.  Oradan bir güzel arkadaşlık yaparlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.