Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimkiler haftaya çarşamba başlıyor :)

benim sınavlar daha başlamadı ya ben bu tez yazma olayında kasıyorum biraz o yüzden stres kaynağı oluyor benim için, hocanın karşısına geçip şunları şunları yaptım demesi geriyor biraz, sınavlar online olacak onda fazla kasmıyom halledilir bir şekilde,

bende diyorum pega şu sıralar ders kasıyor, garip, demek bundan dolayıymış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

explorer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

benim sınavlar daha başlamadı ya ben bu tez yazma olayında kasıyorum biraz o yüzden stres kaynağı oluyor benim için, hocanın karşısına geçip şunları şunları yaptım demesi geriyor biraz, sınavlar online olacak onda fazla kasmıyom halledilir bir şekilde,

bende diyorum pega şu sıralar ders kasıyor, garip, demek bundan dolayıymış :D

He bende staj raporunu hazırlarken baya gerilmiştim :D Teslim tarihinde yetersizmiş hissi olsa da artık bittiği için de rahatladım :D 

Yükseltmek için aldım dersleri normalde hiç dersim yoktu bu dönem onun için uğraşıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.