Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Eee gideceksen bile güzel gideceksin. :D 

Ooo yani ilk ikizler arkadaşın olma şerefine nail olacağım, beni çok onurlandırıyorsunuz efenim. :)) 

Yani benim de duruma göre değişiyor da bazı şeyler için zorlamamaya çalışıyorum artık. :) 

Hahaha maşallah, yalnız şu bahsettiğim kalabalık zamanda olsaydın iki haneyi görürdün. :D 

Eh işte birazcık, birbirimizi böyle darlamak fena mı? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Hem babanı fazla bekletmene dayanamıyorum. :D 

Sürekli kovalarım seni ortamdan. :D

Oldun oldun. İlk ikizler arkadaşımsın. Artık gözlemim altındasın hareketlerine dikkat et. :)

Ben bu kalabalıkta iyiyim açıkçası.. ehe.. Yetişemeyince sinirleniyorum. :D

Yaaaa bak iyi yerden vurdun. Yelek bitene kadar kayboluyorum ortalıktan. :D

Luna6528, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Öğlen olmuş evet ya. Gün bitiyor hemen. Ooa çok karışık ay burcuda neymiş ne anlama geliyor.

Doğduğun günde ayın durumuyla alakalı şeyler falan. sonra ayın hareketleriyle senin hareketlerin ilişkilendiriliyor. Ben de muhteşem bilgi sahibi değilim az çok böyle. :D

Vixeen, Bir saat önce tarihinde yazdı:

gjkljgkldfjgkldjs bi arkadaşım var benim de bu konulara aşırı meraklı ondan biliyorum hepsini

Aynen benim de bir arkadaşım aşırı ilgiliydi bildiğim ne varsa o kafama soktu bunları bir de. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Sürekli kovalarım seni ortamdan. :D

Oldun oldun. İlk ikizler arkadaşımsın. Artık gözlemim altındasın hareketlerine dikkat et. :)

Ben bu kalabalıkta iyiyim açıkçası.. ehe.. Yetişemeyince sinirleniyorum. :D

Yaaaa bak iyi yerden vurdun. Yelek bitene kadar kayboluyorum ortalıktan. :D

Doğduğun günde ayın durumuyla alakalı şeyler falan. sonra ayın hareketleriyle senin hareketlerin ilişkilendiriliyor. Ben de muhteşem bilgi sahibi değilim az çok böyle. :D

Aynen benim de bir arkadaşım aşırı ilgiliydi bildiğim ne varsa o kafama soktu bunları bir de. :D 

Hahaha tamamdır ne yapalım ben de hep kaçarım. :D 

Böyle deyince de bir ürktüm, yarından itibaren foruma takım elbiseyle falan geleyim bari. :D

Ya o zamanlar cidden çok değişikti ve kimse bir şeye yetişemiyordu. :D Bence de olmadığın biraz iyi olmuş, ben de tekrar o anlarda olmak istemem. :D 

Benim de bir arkadaşım bir şeylerden bahsetmişti, kapılar falan filan oluyormuş, onların da ayrı bir etkisi oluyormuş. Cidden ilginç şeyler. Bende bu tarz olarak şey var "Elfabe" diye bir kitap, el ile alakalı şeyler içeriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha tamamdır ne yapalım ben de hep kaçarım. :D 

Böyle deyince de bir ürktüm, yarından itibaren foruma takım elbiseyle falan geleyim bari. :D

Ya o zamanlar cidden çok değişikti ve kimse bir şeye yetişemiyordu. :D Bence de olmadığın biraz iyi olmuş, ben de tekrar o anlarda olmak istemem. :D 

Benim de bir arkadaşım bir şeylerden bahsetmişti, kapılar falan filan oluyormuş, onların da ayrı bir etkisi oluyormuş. Cidden ilginç şeyler. Bende bu tarz olarak şey var "Elfabe" diye bir kitap, el ile alakalı şeyler içeriyor.

Kendine takım elbiseli bir gif bul bence de. Şekilciyimdir biraz.:D

Haklıymışım tamam bu yeterli. :D

Ya ben biraz derinine inince o konularda korkuyorum gibi oluyor. Arkadaşım bir şey olduğunda falımsı şeylere gireceksen dur derim. Nedense ortamı da geriyor, denen şeyler de. hiç fal baktırmadım ama garip bir şekilde korkuyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Zaten bir burcumuz var bu niye var dğsşsel. Bir ara bakayım ben de hehhehe:P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Kendine takım elbiseli bir gif bul bence de. Şekilciyimdir biraz.:D

Haklıymışım tamam bu yeterli. :D

Ya ben biraz derinine inince o konularda korkuyorum gibi oluyor. Arkadaşım bir şey olduğunda falımsı şeylere gireceksen dur derim. Nedense ortamı da geriyor, denen şeyler de. hiç fal baktırmadım ama garip bir şekilde korkuyorum. 

:dandyonionplz:elimizde en fazla bu var. :D 

Haha

Yani bende ki derine inmek değil ya, kitap bir yerden elimize mi geçmişti ne olmuştu, o sıra işte aa buna bu deniyormuş falan denilip üzerinden geçildiği bir süreç. :D Ben de hiç baktırmadım. :D BU tarz kitaplarda da işte anlık aa bu neymiş diye bakıp geçeceksin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Zaten bir burcumuz var bu niye var dğsşsel. Bir ara bakayım ben de hehhehe:P

Bir sürü burcun var. :D Bu ayın durumu baya şeyi etkiliyor aslında onlara da göz at. İşine yarar belki. :)

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

:dandyonionplz:elimizde en fazla bu var. :D 

Haha

Yani bende ki derine inmek değil ya, kitap bir yerden elimize mi geçmişti ne olmuştu, o sıra işte aa buna bu deniyormuş falan denilip üzerinden geçildiği bir süreç. :D Ben de hiç baktırmadım. :D BU tarz kitaplarda da işte anlık aa bu neymiş diye bakıp geçeceksin. :)

Tamam bu da olur. :D

Aynen aynen fikir almak gerek ama fazlasına gerek yok. :D

Herkese iyi akşamlar. Kandiliniz mübarek olsuun. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.