Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee

Sen 12 yaşındaydın doğru :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hedeflediğin bir lise veya üniversite var mı?

Neler yapmayı seversin?

İzmir Amerikan koleji hedefliyorum. Anime izlemeyi, manga okumayı (AoT),müzik dinlemeyi, agresif Beybladeimle oynamayı (çok agresif), kitap okumayı, dışarıda oyun oynamayı ve arkadaşlarımla takılmayı severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İzmir Amerikan koleji hedefliyorum. Anime izlemeyi, manga okumayı (AoT),müzik dinlemeyi, agresif Beybladeimle oynamayı (çok agresif), kitap okumayı, dışarıda oyun oynamayı ve arkadaşlarımla takılmayı severim.

Peki sık sık soru soruyorum ropörtaj gibi olacak ama ne olmak istiyorsun?

Mesela ben adanmış bir varlık olmak istiyorum galiba :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Evet ve böyle işlerde evin en iyisi de benim. İkea'da dolap sökerken bize yardımcı olan adam sizin bu işlere yeteneğiniz mi var yoksa işi mi biliyosunuz dedi. ailskndilknasildkn

Küçüklerin kaderini iyi bilirim, dolap yapma işi de sana kalacak :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bizim evde ne kadar iş varsa hep bana kösülür. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.