Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Toprakezgi, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Wow çok benziyorlarmış cidden. :robot-onion-head-emoticon:

Selam herkese, birkaç gündür doğru düzgün gelemiyorum buraya. Umarım iyisinizdir. Aranızda İzmir'de olan var mı? :( Herkese çok geçmiş olsun. 

İzmirdeyim ama merkeze uzaktaydık biz o yüzden 30 saniye falan şiddetli bir deprem haricinde bişey olmadı bizim bu civarda tanıdığım akrabalardanda falan bişey yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Toprakezgi, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Wow çok benziyorlarmış cidden. :robot-onion-head-emoticon:

Selam herkese, birkaç gündür doğru düzgün gelemiyorum buraya. Umarım iyisinizdir. Aranızda İzmir'de olan var mı? :( Herkese çok geçmiş olsun. 

Selam Ezgi, bende seni etiketleyip rahatsız etsem mi diye düşünüyordum :ahaaah-onion-head-emoticon: 24 saat gelmezsem etiketle diyordun en son :D Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam Ezgi, bende seni etiketleyip rahatsız etsem mi diye düşünüyordum :ahaaah-onion-head-emoticon: 24 saat gelmezsem etiketle diyordun en son :D Nasılsın?

Ben de hayret niye etiketleme dedim hahhahaha Alıştım senin stalkerlığına. :D İyiyim, garip bir yorgunluk var üzerimde ama geçer. :D Açım ben de, canım da pizza çekiyor bayağıdır ama neyse... :( Sen nasılsın?

Gorjek, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İzmirdeyim ama merkeze uzaktaydık biz o yüzden 30 saniye falan şiddetli bir deprem haricinde bişey olmadı bizim bu civarda tanıdığım akrabalardanda falan bişey yok.

Çok şükür. İnşallah enkaz altında kalanlar da sapasağlam kurtarılabilir. Deprem en korktuğum afetlerden. Bilmiyorum ya of. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de hayret niye etiketleme dedim hahhahaha Alıştım senin stalkerlığına. :D İyiyim, garip bir yorgunluk var üzerimde ama geçer. :D Açım ben de, canım da pizza çekiyor bayağıdır ama neyse... :( Sen nasılsın?

Bazen rahatsız oluyorlar diye etiketlemeye çekiniyorum, sorduğumda da cevap vermeyince iyice çekiniyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bende açım ama raporu bitirmek istiyorum :D Pizza benim bayadır canım çekmiyor ya, ne bileyim kötü geliyorlar artık. Birde evde yaptığımız çok güzel oldu daha kola kolay yemem dışarıda :D Şu sıralar hamburger canım çekiyor ama pahalılar birde çok fazla dışarıdan yemek yemeyi sevmiyorum :D

Bugün raporu teslim edecem son çılgınlıklarımı yaşıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

LoL'ün rpg oyunu çıkıcakmış 2021 de olursa yazın oynarız birlikte, o zamana kadar çizgi romanları filan oku baya eğlenceli hikayesi, youtubeda da dora stratera diye bi kanal var karakterlerin hikayelerini okuyabilirsin baya eğlenceli, neredeyse bi anime tadı var.

@pegasusejder

Lol hiç oynamadım ya :/ Oyunlara da pek giremiyorum artık çıktığı zaman bi bakarız :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Bazen rahatsız oluyorlar diye etiketlemeye çekiniyorum, sorduğumda da cevap vermeyince iyice çekiniyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bende açım ama raporu bitirmek istiyorum :D Pizza benim bayadır canım çekmiyor ya, ne bileyim kötü geliyorlar artık. Birde evde yaptığımız çok güzel oldu daha kola kolay yemem dışarıda :D Şu sıralar hamburger canım çekiyor ama pahalılar birde çok fazla dışarıdan yemek yemeyi sevmiyorum :D

Bugün raporu teslim edecem son çılgınlıklarımı yaşıyorum :)

Ya geldiğimde müsait olunca okuyorum ve cevaplıyorum diye ne desem bilemedim. ajsdbşajbşsd Ama etiketlemen rahatsız etmiyor neden etsin. :D 

Off ev yapımı da çok iyi oluyor ama İstanbul'ta bazı yerlerde çok güzel pizzalar yapılıyor ya. :loveloveplz: Hamburger de güzel değilse hiç çekilmez bak. ı ıh. Artık her şey çok pahalı maalesef. Bu beni çok üzüyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya geldiğimde müsait olunca okuyorum ve cevaplıyorum diye ne desem bilemedim. ajsdbşajbşsd Ama etiketlemen rahatsız etmiyor neden etsin. :D 

Off ev yapımı da çok iyi oluyor ama İstanbul'ta bazı yerlerde çok güzel pizzalar yapılıyor ya. :loveloveplz: Hamburger de güzel değilse hiç çekilmez bak. ı ıh. Artık her şey çok pahalı maalesef. Bu beni çok üzüyor. 

Tamam bundan sonra etiketlerim ara ara :) Bu arada erkek arkadaşın niye gelmiyor buralara? O da gelsin onunla da tanışıp konuşmak isterim :)

Normalde çok sevmezdim ev yapımını ama geçen bir tarif tutturduk ve sonunda hepimiz tatmin olduk :D Hamburgerde zaten burger gibi yerler çok ilgimi çekmiyordu, geçen bir yerde yedim oranın ki çok güzeldi onun için şu sıralar canım çekiyor :D 

Yemek özellikle çok pahalı ya, deli gibi kar koyuyorlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.