Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam bundan sonra etiketlerim ara ara :) Bu arada erkek arkadaşın niye gelmiyor buralara? O da gelsin onunla da tanışıp konuşmak isterim :)

Normalde çok sevmezdim ev yapımını ama geçen bir tarif tutturduk ve sonunda hepimiz tatmin olduk :D Hamburgerde zaten burger gibi yerler çok ilgimi çekmiyordu, geçen bir yerde yedim oranın ki çok güzeldi onun için şu sıralar canım çekiyor :D 

Yemek özellikle çok pahalı ya, deli gibi kar koyuyorlar :D

O buraya yıllardır gelmiyor, gereksiz buluyor artık. Mümkün değil getiremem. Şimdi şehir dışında bilgisayar programcılığı okuyup bi yandan da çalışıyor. Pek vakti de yok aslında. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O buraya yıllardır gelmiyor, gereksiz buluyor artık. Mümkün değil getiremem. Şimdi şehir dışında bilgisayar programcılığı okuyup bi yandan da çalışıyor. Pek vakti de yok aslında. :(

Gereksiz mi :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Kalan sağlar bizimdir artık yapacak bir şey yok :D 

İyi güzel yerdeymiş, maşallah forumdakiler hep güzel yerlerde :) Yazılımcımız falan çok :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gereksiz mi :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Kalan sağlar bizimdir artık yapacak bir şey yok :D 

İyi güzel yerdeymiş, maşallah forumdakiler hep güzel yerlerde :) Yazılımcımız falan çok :) 

Evet gereksiz. Sorğgğvğv Ya bilmiyorum beni de garipsiyor mesela. Sprğgğvv 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet gereksiz. Sorğgğvğv Ya bilmiyorum beni de garipsiyor mesela. Sprğgğvv 

Seni de mi garipsiyor :D Üstat aşmış o zaman :D İnşallah bizde onun gibi erenlerden oluruz :D 

KaladinStormblessed, Şimdi tarihinde yazdı:

grungy nin hamburgerine hayır diyemem su an :)

Bizde de the unique var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.