Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

İnsanların neden arkamdan konuştuğunu hiç anlam veremiyorum, tamam takılma amaçlı konuşmuşunuzdur da ciddi bir şey olduğunda niye bana söylemezsin ki? O durumda elimde geldiğince durumu düzeltmeye çalışırım ve kendime çeki düzen veririm, alınmak için bir sebep yok hatta tam tersine. Bazen düşünüyorum acaba o kadar mı laftan anlamaz bir insanım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanların neden arkamdan konuştuğunu hiç anlam veremiyorum, tamam takılma amaçlı konuşmuşunuzdur da ciddi bir şey olduğunda niye bana söylemezsin ki? O durumda elimde geldiğince durumu düzeltmeye çalışırım ve kendime çeki düzen veririm, alınmak için bir sebep yok hatta tam tersine. Bazen düşünüyorum acaba o kadar mı laftan anlamaz bir insanım

Önemli şeyleri o kişi bilmeden kişinin arkasından konuşmak kadar saçma bir şey yok, benimde zaman zaman çok uyuz eder.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne oldu Murat'ım hayırdır? Kimisi tepki almaya korkuyor, yani benimde başıma gelen böyle bir olay var buradan söylemeyim ama biraz sinir edici bir durum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne oldu Murat'ım hayırdır? Kimisi tepki almaya korkuyor, yani benimde başıma gelen böyle bir olay var buradan söylemeyim ama biraz sinir edici bir durum. 

Sırlar ortaya çıktı :D Ama tepki almaya korkarsan öyle olmama da alışman lazım yani, rahatsız olduğunu söyleyince gidip argo kullanıcak halim yok ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Sırlar ortaya çıktı :D Ama tepki almaya korkarsan öyle olmama da alışman lazım yani, rahatsız olduğunu söyleyince gidip argo kullanıcak halim yok ya

Yani biraz değişik bir durum haklısın. Birisi bir şeyden rahatsız oluyorsa gelip söylemeli veya ilişkiyi bitirmeli sonuçta artık sağlıklı bir ilişki olmuyor o.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani biraz değişik bir durum haklısın. Birisi bir şeyden rahatsız oluyorsa gelip söylemeli veya ilişkiyi bitirmeli sonuçta artık sağlıklı bir ilişki olmuyor o.

Yani ilişkiyi bitirecek kadar vahim durumsa ve düzelmesi imkansıza yakınsa bitirilmeli tabii ki ama düzeltilebilir olursa ve karşıda ki bunalmayacak biriyse söylemek lazım diye düşünüyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani ilişkiyi bitirecek kadar vahim durumsa ve düzelmesi imkansıza yakınsa bitirilmeli tabii ki ama düzeltilebilir olursa ve karşıda ki bunalmayacak biriyse söylemek lazım diye düşünüyorum 

Ya şöyle söyleyeyim, bir taraf durumu belirtmiyorsa ve bunu takıntı halini getirdiyse ileride o ilişki daha büyük zararlar görür. En doğalı konuşarak halletmek ama yapamıyorsa iki tarafta kırılmadan bitmeli ilişki.

Mutaika, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Kakushigoto izlemişin :D? Nasıldı beğendi mi?

Bunun muhabbetini yapmamış mıydık? Güzeldi beğendim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Ya şöyle söyleyeyim, bir taraf durumu belirtmiyorsa ve bunu takıntı halini getirdiyse ileride o ilişki daha büyük zararlar görür. En doğalı konuşarak halletmek ama yapamıyorsa iki tarafta kırılmadan bitmeli ilişki.

Bunun muhabbetini yapmamış mıydık? Güzeldi beğendim. :D 

Aynen mantıklı olan o 

Bilmiyorum yapmadık galiba:confused-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.