Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

5 minutes ago, pegasusejder said:

Ben olsam hala güvenmem ona. :D :D :D 

Vov işte özgürcesine uçan bir kız. :D Toplu buluşma ayarlarız belki ileride. :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Reveal hidden contents

Bu arada şu senin arkadaşınla aynı şehri mi hedefliyorsunuz? O hangi bölümü düşünüyor? Bir imkan olursa da buluşursak onunla da tanışmak isterim. :waiting-onion-head-emoticon:

Reveal hidden contents

Haha bu benim dememle yapacağın bir şey değil. :D Zaten zamanla oturur bu, hani gelip de bana güven desem saçma olur, güvenme desem de az saçma olur. :D Süreç ile görürsün işte. :D Bana güvenenlerden referans alabilirsin. :D :D 

Spoiler

O zaten İstanbul'da. :D Ben de onun yanına gitmek istiyorum. Tıp okuyor. :D 

Sen yok musun. :D  Daha beni görmeden onu mu görmek istiyorsun? :D

Just now, pegasusejder said:

Özgürcesine uçan kız deyince aklıma şu film geldi; 

https://www.turkanime.net/anime/toki-wo-kakeru-shoujo

İzlemeyenlere tavsiye ederim, güzel bir filmdi. :)

Tavsiye ettiysen bir boş vaktimde bakıvereyim bari. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

O zaman soruyorum @Gorkito sen bir başkası olsan kendine güvenir miydin? Cevabına göre sana güveneceğim ya da daha çok şüpheleneceğim. :D :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Aynen üniversite olursa görüşürüz. :D Direkt aynı şehir olmasa da olur, uçakla yolculuk en fazla 1 saat alır sonuçta. :D

Spiiike:happy-onion-head-emoticon:

Rimel, Gorkito ve ben en son uçan arabada karar kıldık uzayda gezmek için. Hani uzayda karşılaşırsak ve sen de bizimle biraz turlamak istersen atlarsın arabaya, biraz da beraber gezeriz. :D 

Ama benim aklım da uzay gemisinde kalmadı değil yani. :D Uzay gemisi en iyisidir!! Benim de bir tercih yapmam gerekirse İmparator Palpatin'in Star Destroyer'ini isterdim. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Gri süperdir! Dediğiniz gibi her renk e uyar. :) Hele bir tane Gri bir sweatshirtüm var, öyle bir rahat ve sıcak tutuyor ki. :D

Uygun olduğun bir ara çok duymak isterim aslında felsefeni. :D

Yani güvenirdim ama istediğimde çok güzel rol yapabildiğim için tam olaram güvenmezdim :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Bu cevabı evet veya hayır dersem bile tam güvenemeyeceğin için verdim.

Yani böyle yaparak bana olan güvencini azaltmamak istedim, eğerki evet veya hayır deseydim güvenin artsa dahi zemini düzgün olmayacaktı.:evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

Ve bunu açıklayarak biraz bana güvensizlik oluşturmuş olabilirim

Spoiler

Aynı zamanda bunu yazarakta bana güvenemeyeceğini söyleyerek daha çok güven sağladım:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

O zaten İstanbul'da. :D Ben de onun yanına gitmek istiyorum. Tıp okuyor. :D 

Sen yok musun. :D  Daha beni görmeden onu mu görmek istiyorsun? :D

Tavsiye ettiysen bir boş vaktimde bakıvereyim bari. :D

Spoiler

Hee bahsetmiş miydin hatırlayamadım. :D Ben ara ara unutuyorum kusura bakma da sen ne istiyordun? :) 

Haha ikinizi beraber görecem ya. :D Yani ikinizin de gözünden olayları dinlemek isterdim işte. :D Senle de ne zaman istersen görüşürüz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: İstediğin zaman da beni arkadaşınla tanıştırırsın. :D Gerçi o yoğundur tıp okuyorsa. :D 

Aynen bir bakarsın. :)

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

İyı iyi, biraz kız arkadaşının aldatma olayına benziyo :D

Aynen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 minutes ago, Gorkito said:

Yani güvenirdim ama istediğimde çok güzel rol yapabildiğim için tam olaram güvenmezdim :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hide contents

Bu cevabı evet veya hayır dersem bile tam güvenemeyeceğin için verdim.

Yani böyle yaparak bana olan güvencini azaltmamak istedim, eğerki evet veya hayır deseydim güvenin artsa dahi zemini düzgün olmayacaktı.:evil-smile-onion-head-emoticon:

Hide contents

Ve bunu açıklayarak biraz bana güvensizlik oluşturmuş olabilirim

Hide contents

Aynı zamanda bunu yazarakta bana güvenemeyeceğini söyleyerek daha çok güven sağladım:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Sen nasıl bir paradokssun ya. :D 

2 minutes ago, pegasusejder said:
  Reveal hidden contents

Hee bahsetmiş miydin hatırlayamadım. :D Ben ara ara unutuyorum kusura bakma da sen ne istiyordun? :) 

Haha ikinizi beraber görecem ya. :D Yani ikinizin de gözünden olayları dinlemek isterdim işte. :D Senle de ne zaman istersen görüşürüz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: İstediğin zaman da beni arkadaşınla tanıştırırsın. :D Gerçi o yoğundur tıp okuyorsa. :D 

Aynen bir bakarsın. :)

Aynen.

Spoiler

Yani senin onu görmeni geçtim, senin onu görme bahanenle yanına gittiğimizde onu bir daha görmem bile bana uygun. :D

Tıp okuduğunu söylemedim büyük ihtimalle ama benim hukuk istediğimi nasıl unutabildin hemen? :D:bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Yani senin onu görmeni geçtim, senin onu görme bahanenle yanına gittiğimizde onu bir daha görmem bile bana uygun. :D

Tıp okuduğunu söylemedim büyük ihtimalle ama benim hukuk istediğimi nasıl unutabildin hemen? :D:bsod-onion-head-emoticon:

Spoiler

Haha yani demek beni bir bahane olarak kullanacaksın. :D :D 

Bilmiyorum ya söylemiş olabilirsin. Yav burada kaç tane üniversiteye hazırlanan var, aklımdakiler sürekli karışıp karışıp duruyor, tıp isteyen, mühendislik isteyen, hukuk isteyen falan derken karıştırıyorum. :(( Ondan dolayı yani, aslında unutmuş değilim ama eşleşmelerde karıştırıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, pegasusejder said:
  Hide contents

Haha yani demek beni bir bahane olarak kullanacaksın. :D :D 

Bilmiyorum ya söylemiş olabilirsin. Yav burada kaç tane üniversiteye hazırlanan var, aklımdakiler sürekli karışıp karışıp duruyor, tıp isteyen, mühendislik isteyen, hukuk isteyen falan derken karıştırıyorum. :(( Ondan dolayı yani, aslında unutmuş değilim ama eşleşmelerde karıştırıyorum. :D 

Spoiler

Ben öyle bir şey demedim. :) Onu göreyim yeter dedim. Biraz romantik takılalım dedik onu bile yapmadık. :D

Doğru, sen de haklısın düşününce. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Ben öyle bir şey demedim. :) Onu göreyim yeter dedim. Biraz romantik takılalım dedik onu bile yapmadık. :D

Doğru, sen de haklısın düşününce. :)

Spoiler

Haha yok yok gayet romantiksin. :D :D Tamam tamam sizi görüştürürüm ben. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim. :) Maalesef karıştıyorum ya, en iyisi Sakura gibi not alayım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 02.01.2021 - 14:15 tarihinde yazdı:

@AraharaFoxPilot abiyi unutmayalım:love-you-crazy-rabbit-emoticon:İlk başta pilot var falan denildiğinde inanamamıştım ama görünce şok oldum shgshgss
Gerek verdiğin bilgiler gerek muhabbetin olsun hepsi için teşekkürler. Keşke gelsen de konuşmaya devam etsek. Sapık da bekliyor bak:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Ya yumuşum sen istersin de... Gelmez miyim?

Hop naber!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.