Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Derslerden dolayı mı?

Ben iyi olmaya çalışıyorum, bugün okul harcını falan yatırdım, bir kaç iş var onları halledeceğim öyle işte. .) Haftaya başlıyor ya bizim okul. :)

aynen, dersler biraz boğma seviyesine geldi:D bir an önce girsem de kurtulsam artık diyorum:)

ooo, hadi bakalım:) hazır mısın okula diyeceğim de şimdi garip olacak hahaha:D şunu sorayım bak, üstten ders falan alıyor musun, ya da bütlerin falan var mı bakayım :D

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

İyiyim ben,biraz uykum var sadece.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

aaa, senin de online derslerin başlamıştı sanki yanılmıyorsam, onlardan dolayı mı bir yorgunluk var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Toprakezgi, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa neden öyle dedin ki :(

Ben dedim ona ya, sen az önce girip kaçınca dedim Ezgi Hanım meşgul insandır öyle rahatsız etme falan. :D 

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

aynen, dersler biraz boğma seviyesine geldi:D bir an önce girsem de kurtulsam artık diyorum:)

ooo, hadi bakalım:) hazır mısın okula diyeceğim de şimdi garip olacak hahaha:D şunu sorayım bak, üstten ders falan alıyor musun, ya da bütlerin falan var mı bakayım :D

aaa, senin de online derslerin başlamıştı sanki yanılmıyorsam, onlardan dolayı mı bir yorgunluk var?

Haha kurtulursun diyeceğim de biri bitiyor biri başlıyor. :D 

Ben 1 sene uzattım ya biraz saçma bir nedenden dolayı, işte şu an düşük geçtiğim bazı dersleri alıp yükseltiyorum falan filan, bu dönem biter inşallah. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Genelde erken kalkarım zaten ama eğer ki alarmla erken kalkarsam uykumu alamıyorum.Tüm gün yorgunluk oluyor üstümde.

Dersler başladı,onlardan dolayı da var yorgunluk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben dedim ona ya, sen az önce girip kaçınca dedim Ezgi Hanım meşgul insandır öyle rahatsız etme falan. :D 

Ben 1 sene uzattım ya biraz saçma bir nedenden dolayı, işte şu an düşük geçtiğim bazı dersleri alıp yükseltiyorum falan filan, bu dönem biter inşallah. :) 

bu dönem sen iyi not ortalamasıyla bitir, ben de iyi bir yer kazanayım. yazın genshin, ikv ne varsa oynayalım. ne dersin :D?

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Genelde erken kalkarım zaten ama eğer ki alarmla erken kalkarsam uykumu alamıyorum.Tüm gün yorgunluk oluyor üstümde.

Dersler başladı,onlardan dolayı da var yorgunluk.

hmm anlıyorum seni, sana tavsiyem kahvaltıdan önce bir tane elma yersen gün boyu o yorgunmuşsun hissini alır. bu saatlerde de sağlıklı bir bünyeyle durmuş olursun :D

beni babam kaldırdığından her sabah, gözümde uyku ,yatak özlemi ne varsa gidiyor :D alarmla ben kalkamıyorum bile:((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

bu dönem sen iyi not ortalamasıyla bitir, ben de iyi bir yer kazanayım. yazın genshin, ikv ne varsa oynayalım. ne dersin :D?

hmm anlıyorum seni, sana tavsiyem kahvaltıdan önce bir tane elma yersen gün boyu o yorgunmuşsun hissini alır. bu saatlerde de sağlıklı bir bünyeyle durmuş olursun :D

beni babam kaldırdığından her sabah, gözümde uyku ,yatak özlemi ne varsa gidiyor :D alarmla ben kalkamıyorum bile:((

Ya şu an istediğim nota geldim zaten, daha arttırmak için uğraşmak istemiyorum başka hedeflerim var onlara uğraşacağım. :)) ama dediğin şey geçerli, tabii bir işe girersem pek söz veremeyebilirim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Denerim sabah,teşekkür ederim Spike.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Biraz mesguldür demişti,yoksa yazarım canım. Bende isterim sohbet etmek. :)

Görmediğim zamanlarda falanda çağırabilirim istersen. :D

Ya oyun oynuyorum şu an, ondan dolayı. :D Yoksa ne zaman istersenetiketle. Zaten sadece bildirimlere bakabiliyorum. Yaşlanmışım. Takip edemiyorum. asjdşkajsbd

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

iskndialks Sen çok fena bi insansın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, Şimdi tarihinde yazdı:

Ya oyun oynuyorum şu an, ondan dolayı. :D Yoksa ne zaman istersenetiketle. Zaten sadece bildirimlere bakabiliyorum. Yaşlanmışım. Takip edemiyorum. asjdşkajsbd

iskndialks Sen çok fena bi insansın.

Şu an seni milletin gözünde havalı karizmatik bir abla gibi gösteriyordum ama senle yerle bir ettin o havayı. :D Meşguldür, işleri vardır falan filan diyordum gelip oyun oynuyordum diyorsun. :D 

Haha yani biraz öyle olabilirim. :) ama iyi bir insanım yani, eğlenceli oluyor böyle. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya şu an istediğim nota geldim zaten, daha arttırmak için uğraşmak istemiyorum başka hedeflerim var onlara uğraşacağım. :)) ama dediğin şey geçerli, tabii bir işe girersem pek söz veremeyebilirim. :)

işe girmiş bir pegasus-san mı :noooo-onion-head-emoticon:

şaka yapıyorum :D umarım işe girersin de ekonomik bağımsızlığını ilan edersin, gerisi zamana bakar :D

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Denerim sabah,teşekkür ederim Spike.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

önemli değilll:embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.