Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

jesustod7, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Afiyet olsun (: ben de Burzum - Dunkelheit dinliyordum, çok huzur verici bir şarkı.

açtım dinliyorum şimdi ben de, benzer türlerde dinliyoruz sanırım. Ben de folk metal severim, burada baya kirli bir ses var ama müziğin tonu hoşmuş. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

açtım dinliyorum şimdi ben de, benzer türlerde dinliyoruz sanırım. Ben de folk metal severim, burada baya kirli bir ses var ama müziğin tonu hoşmuş. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Gerçekten sert bir şarkı, Benim en sevdiğim türlerden biri Black Metal ama ruh sağlığıma iyi gelmediği için dinlemiyorum daha soft eski japon şarkıları iyi geliyor. Diğer metal türlerini de severim, folk metal olarak The HU, Guardans Of Asgaard, Wulfgar var sevdiğim ve şuan aklıma gelen çocukluğumda babam dinlerdi Folk Metal ben de dinlemeye o zamanlarda başlamıştım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada kirli bir ses olmasının altında çok güzel bir hikaye var, ama uzun olduğu için anlatmayayım. (İsterseniz anlatırım tabi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada kirli bir ses olmasının altında çok güzel bir hikaye var, ama uzun olduğu için anlatmayayım. (İsterseniz anlatırım tabi)

Aa olabilir, bu tarz hikayeler ilginç oluyor, sen anlat biz okuruz :D 

jesustod7, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçekten sert bir şarkı, Benim en sevdiğim türlerden biri Black Metal ama ruh sağlığıma iyi gelmediği için dinlemiyorum daha soft eski japon şarkıları iyi geliyor. Diğer metal türlerini de severim, folk metal olarak The HU, Guardans Of Asgaard, Wulfgar var sevdiğim ve şuan aklıma gelen çocukluğumda babam dinlerdi Folk Metal ben de dinlemeye o zamanlarda başlamıştım. 

Evet çok dinlemek iyi değil, ben de normalde aşırı hareketli metal parçalara bayılırım. Bir ara çok abartıp o kadar art arda Metallica - Hardwired dinledim ki kalbim ağrımıştı adrenalinden :D Arada soft parçalar dinleyip rahatlamak lazım. Genelde Kaan Boşnak dinliyorum, çok rahatlatıyor nedense. 

Güzel gruplar. The HU'yu aktif olarak dinliyorum yazdıkların arasında, diğer ikisine çok hakim değilim. Skalmöld, Blind Guardian, Almora gruplarını severim folk metal olarak. (Gerçi Almora folk metal sayılır mı bilemedim şimdi, neyse :D) :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet çok dinlemek iyi değil, ben de normalde aşırı hareketli metal parçalara bayılırım. Bir ara çok abartıp o kadar art arda Metallica - Hardwired dinledim ki kalbim ağrımıştı adrenalinden :D Arada soft parçalar dinleyip rahatlamak lazım. Genelde Kaan Boşnak dinliyorum, çok rahatlatıyor nedense. 

Güzel gruplar. The HU'yu aktif olarak dinliyorum yazdıkların arasında, diğer ikisine çok hakim değilim. Skalmöld, Blind Guardian, Almora gruplarını severim folk metal olarak. (Gerçi Almora folk metal sayılır mı bilemedim şimdi, neyse :D) :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Şarkıların - Müziklerin insan üzerinde etkisi çok büyük cidden, farklı farklı müzik türleri arasında hızlı hızlı geçiler yaptığında ruh halinden ruh haline atlıyorsun garip oluyor. Rammstein'da çok severim ben çok klasik bir örnek ama, özgün bir tarzları var seviyorum. Till Lindemann <3  (Almora için Progresif  Metal yazıyormuş ?)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa olabilir, bu tarz hikayeler ilginç oluyor, sen anlat biz okuruz :D 

Öncelikle Burzum Varg Vikernes'in (Eski adıyla Christian Vikernes) 1991 de kurduğu tek kişilik bir grup. Kendisi enstrümanları çalıp kendisi söylüyo yani, Filosofem'in kaydı sırasında (Dunkelheit'in bulunduğu albüm) gittikleri stüdyoda bulunan tüm enstrümanların çıkarılmasını odadan istiyor ve kasıtlı olarak kendisinin sahip olduğu en kötü mikrofonu kullanıyor o da bir kulaklık mikrofonu yani şimdiki kulaklık mikrofonlarından çok çok daha kötü bir kulaklık mikrofonu ayrıca direkt mikrofona değil kulaklığın içine bağırarak kaydediyor. Bunun sebebi nedir peki diyeceksin bunun sebebi dönemindeki tüm İyi bir prodüksiyon ile kayıt edilmiş Black,Death Metal Albümlerine ve sahiplerine karşı olarak bir tepki amacı ile yaptığı bir şey. Bir de kendisinin bir çok muazzam atmosferik,ambiyans müzikleri de var. (Burzum - Rundgang Um Die Transzendentale Saule Der Singularitat) Bunu dinleyebilirsin istersen, ama biraz iç karartıcı ve ismi uzun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Hadi görelim aslanım seni. :) O dersi halletmeden gelme. :D Yarın sabah zafer haberlerini almak istiyorum. :) 

pegasusum 1 saat çalıştım sonra uyudum yeni kalktım :dying-onion-head-emoticon: 

Hawa, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Zorojuro, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:music-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın, naber?

Zorojuro, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam Zoro.

DinginKurbaga, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

pegasusum 1 saat çalıştım sonra uyudum yeni kalktım :dying-onion-head-emoticon: 

1 saat 1 saattir, tebrikler, nice uzun saatlere. :) Günaydın tekrardan. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.