Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Özelden nasıl müzik dinlediniz? :confused-onion-head-emoticon:

Discord hesabın Spotify hesabına bağlıysa, karşı tarafa beraber dinle diye bir davet yollayabiliyorsun. Böylece sende açılan müzikler, onda da açılıyor, aynı müziği dinliyorsunuz. @jesustod7'un engin çalma listesini keşfettik :D Bir yandan da özelden yazıştık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Discord hesabın Spotify hesabına bağlıysa, karşı tarafa beraber dinle diye bir davet yollayabiliyorsun. Böylece sende açılan müzikler, onda da açılıyor, aynı müziği dinliyorsunuz. @jesustod7'un engin çalma listesini keşfettik :D Bir yandan da özelden yazıştık.

Yarın da sizin engin çalma listelerinizi keşfederiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee doğru onu unutmuşum, onun için bir de premium üyelik gerekiyordu sanırsam spotify'da. :D Kullanmadığım için unutmuşum. :D İyi iyi, ne güzel vakit geçirmişsiniz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın da sizin engin çalma listelerinizi keşfederiz :D

Olur tabi ki ama sen buna hazır mısın? :D Benim müzik zevkim aşure gibidir, her telden bir şeyler var :D

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee doğru onu unutmuşum, onun için bir de premium üyelik gerekiyordu sanırsam spotify'da. :D Kullanmadığım için unutmuşum. :D İyi iyi, ne güzel vakit geçirmişsiniz. :D 

Teşekkür ederiz :D Müsait olursan seni de bekleriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Aa evet ben sizin asosyallik ve yalnızlığı tercih etmek üzerime bir yazınızı okumuştum. Uzun ve güzel bir yazıydı, dilinizden de yazı yazmaya aşina olduğunuz belli :D Güzeldi keyifle okudum.

Animeyi ortaokuldan beri aralıklı olarak izliyorum. Pandemi dönemi korona geçirdim ve yatağa düştüm. Her ne olduysa orda, anime açlığım tuttu :D O zamandan beri daha sık izler oldum. Onun haricinde müziği ben de çok severim. Fantastik edebiyata ve mitolojiye büyük ilgim var :D 

Geeçmiş olsun , benimde ailemden olanlar oldu iyileşmesine rağmen tat kaybı yaşadığını söylüyor 2-3 aydır sendede benzer bişey oldumu:confused-onion-head-emoticon:

pandemi bişeyler kattı banada insana evde fikir geliyor herlde

kalikaa, 6 saat önce tarihinde yazdı:

vay, ben de ileride yapacağım meslekten dolayı japoncayla daha haşır neşir olmayı, öğrenmeyi planlıyorum. bu kulüp fikrini ilgi çekici buldum o yüzden. ilgi alanlarımız benziyor gibi aslında. yazı yazmak ve müzik gibi... kendi halimde gitar çalmaya çalışıyorum... pek yetenekli değilim ve başlangıç seviyesindeyim ama çok rahatlatıyor beni. yazı yazmakta çok rahatlatıcı aslında ama senin gibi oturup eleştiri yazmadım hiç. açıkcası üşendim hahaha ve yazılarımı insanlarla paylaşmak çok sinir bozucu oluyor çoğu zaman çünkü hep bir kusur buluyorum... herneyse, bana kalika diyebilirsin. tanıştığıma memnun oldumm 

merhabaa tanıştığıma memnun oldum bir bulut dosyası var direk mesajlardan göndermeye çalışayım işine yarar

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Oo hoş geldin Pambuk. :) Kulüp işinde kolay gelsin, inşallah tamamen halledip gelirsin buralara. :) Eleştiri içinde sana güveniyoruz o zaman. :)

Haha iyi yapmışsın. :D 

Ben iyiyim. :)

seeevindim iyi olmana abi teşekkür ederim:stars-crazy-rabbit-emoticon:

kalikaa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

günaydınlar günaydınlar

DinginKurbaga, 4 saat önce tarihinde yazdı:

günaydın

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, naber? :)

Ohayou_Kerem, 4 saat önce tarihinde yazdı:

@pegasusejderGünaydın :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: Nasıl gidiyor?

Hawa, Şimdi tarihinde yazdı:

Günaydın:yeah-crazy-rabbit-emoticon:

herkese günaydın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:yeah-crazy-rabbit-emoticon:

pambuk, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Geeçmiş olsun , benimde ailemden olanlar oldu iyileşmesine rağmen tat kaybı yaşadığını söylüyor 2-3 aydır sendede benzer bişey oldumu:confused-onion-head-emoticon:

pandemi bişeyler kattı banada insana evde fikir geliyor herlde

merhabaa tanıştığıma memnun oldum bir bulut dosyası var direk mesajlardan göndermeye çalışayım işine yarar

seeevindim iyi olmana abi teşekkür ederim:stars-crazy-rabbit-emoticon:

herkese günaydın

Günaydınlar, nasılsınız?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.