Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

FeyoChama, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

ilk defa buraya yazıyorum. sohbet falan edelim sslksdl ne konuşuluyor bilmiyorum ama gintama konuşabilirim ben. yada diğer izlediğim animeleri.

Hoş geldin. :) Burada her türlü şey konuşuluyor hemen hemen, illa anime olmak zorunda değil hatta anime neredeyse hiç konuşulmuyor. :) Canın ne konuşmak isterse sorabilirsin veya normal bir şekilde nasılsın falan derken muhabbet başlıyor. :) 

Nasılsın? Neler yapıyorsun?

Freesia, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı sahurlar :3 

Naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :) Burada her türlü şey konuşuluyor hemen hemen, illa anime olmak zorunda değil hatta anime neredeyse hiç konuşulmuyor. :) Canın ne konuşmak isterse sorabilirsin veya normal bir şekilde nasılsın falan derken muhabbet başlıyor. :) 

Nasılsın? Neler yapıyorsun?

Naber?

cevap verdiğin için teşekkür ederim , daha iyi bilgilendim şimdi^^

hmm. şimdi öylesine nette geziniyordum işsizlik yapıp. iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

cevap verdiğin için teşekkür ederim , daha iyi bilgilendim şimdi^^

hmm. şimdi öylesine nette geziniyordum işsizlik yapıp. iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?

Rica ederim. :) 

Ben de iyiyim, sahur yaptım şimdi bulaşıkları falan halledeceğim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

sen ne tarz animeler seversin?

Öyle belirli bir türüm yok konusu ve karakterleri iyi olan animeleri severim 

Steints gate , clannad ,fullmetal alchemist brotherhood ,attack on titan, code geass , zankyou no terror, Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai ,hellsing ultimate diyebilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Steints gate , clannad ,fullmetal alchemist brotherhood ,attack on titan, code geass , zankyou no terror, Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai ,hellsing ultimate diyebilirim

clannad ve zankyou no terrorü ben de izlemiştim. fmabı daha 10 bölüm izledim, diğer dediklerin de istek listemde lkdkldsd

ben galiba animelerde baya seçiciyim çünkü destan yazmışım, özellikle seninkiyle kıyaslayınca çok uzun duruyor.

peki anime önerisi filan ister misin? yada benim izleyip senin izlemediğin anime varsa sorabilirsin nasıl bir şey diye, anlatırım ben de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

clannad ve zankyou no terrorü ben de izlemiştim. fmabı daha 10 bölüm izledim, diğer dediklerin de istek listemde lkdkldsd

ben galiba animelerde baya seçiciyim çünkü destan yazmışım, özellikle seninkiyle kıyaslayınca çok uzun duruyor.

peki anime önerisi filan ister misin? yada benim izleyip senin izlemediğin anime varsa sorabilirsin nasıl bir şey diye, anlatırım ben de.

higurashi nasıl bir anime ilk defa ismini senden duyuyorum .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Oooo bir Clannad izleyicisi ve seveni daha. :) Aramıza hoş geldin. :D 

Freesia, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir sağolasın, senden naber :D

Ben de iyiyim. :) Gece üşendim... :D 

FeyoChama, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

kolay gelsin afiyet olsun ben de yaptım :D

sanırım sen baya uzun zamandır üyesin. ben yeni oldum sayılır ldkldsd nasıl level atlanıyor acaba?

Sana da afiyet olsun. :) 

Kayıt tarihim bayağı oldu ama geçen hazirandan beri aktifim daha çok. :) Level 2'ye 200. iletide geçiyorsun sonra her 100 iletide bir level atlıyorsun. :) 150 iletiyi tamamlayınca imza özelliği açılıyor, 500 iletiyi tamamlayınca adının altındaki "Level x" kısmını değiştirebiliyorsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.