Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Bugün evde işler biraz yoğundu giremedim dutluğa ama yinede bir selam vermeden günü bitirmeyeyim dedim. Saat 12'yi geçmiş maalesef biraz geç kaldık. :'D

Avakadolu mezeyi çok merak ettim. Eğer yapmayı başarabilirsem kısa sürede deneyeceğim. 

Kuzenle sürücü kursuna yazılacaktık ama son dakikada bir aksilik çıktı bizde ertelemek zorunda kaldık. Benim için ehliyet o kadar gerekli birşey değildi zaten. Daha çok kuzenini yanlız bırakmamak için gidiyordum. :D

İyi geceler. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Bugün evde işler biraz yoğundu giremedim dutluğa ama yinede bir selam vermeden günü bitirmeyeyim dedim. Saat 12'yi geçmiş maalesef biraz geç kaldık. :'D

Avakadolu mezeyi çok merak ettim. Eğer yapmayı başarabilirsem kısa sürede deneyeceğim. 

Kuzenle sürücü kursuna yazılacaktık ama son dakikada bir aksilik çıktı bizde ertelemek zorunda kaldık. Benim için ehliyet o kadar gerekli birşey değildi zaten. Daha çok kuzenini yanlız bırakmamak için gidiyordum. :D

İyi geceler. :3

Haha sıkıntı değil selamını biraz geç de olsa alıyorum. :)

Eğer yapmayı düşünürsen haber et sana bir iki püf noktasını söyleyeyim. :D Avokadoyu nasıl seçeceğini falan mesela. :)

Bana da çok gerekmiyordu zamanında bir arkadaş gel ileride lazım olur bir de çok pahalanacak dedi öyle aldım. :D 

Herkese günaydın, mutlu pazarlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sağ olasın seninde, nasılsın?

Bu güzel pazar günü işe gelmiş biri olarak harikayım gerçekten :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ortalık çok dağılmış, etrafı temizleyip envanter sayımı yapacağız. Erken bitecek gibi ama bakalım :D Sen nasılsın?

Not: Yalnız hemen o elindeki "de" ekini ayır evlat :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Haha sıkıntı değil selamını biraz geç de olsa alıyorum. :)

Eğer yapmayı düşünürsen haber et sana bir iki püf noktasını söyleyeyim. :D Avokadoyu nasıl seçeceğini falan mesela. :)

Bana da çok gerekmiyordu zamanında bir arkadaş gel ileride lazım olur bir de çok pahalanacak dedi öyle aldım. :D 

Herkese günaydın, mutlu pazarlar. :)

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydın :bye2-onion-head-emoticon: Gününüz güzel geçsin.

Ohayou_Kerem, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu güzel pazar günü işe gelmiş biri olarak harikayım gerçekten :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ortalık çok dağılmış, etrafı temizleyip envanter sayımı yapacağız. Erken bitecek gibi ama bakalım :D Sen nasılsın?

Tünaydınlar, size de mutlu pazarlar diliyorum. :3

Moralini bozma ya, hazır dışarı çıkmışken kendine dondurmada alırsın hem :3 Nerede çalışıyorsun bu arada ?  Kolay gelsin.:yesss-crazy-rabbit-emoticon:  

Spoiler

tenor.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Oh işte iş gibisi var mı? :D 

Kolay gelsin o zaman, inşallah hemen halledersiniz. :) Ben iyiyim, bahsettiğim mevzu üzerinde çalışmalar devam ediyor. :D 

Ayıram. :D 

Freesia, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Moralini bozma ya, hazır dışarı çıkmışken kendine dondurmada alırsın hem :3 Nerede çalışıyorsun bu arada ?  Kolay gelsin.:yesss-crazy-rabbit-emoticon:  

İçeriği Görüntüle

tenor.gif

Sağ olasın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Oh işte iş gibisi var mı? :D 

Kolay gelsin o zaman, inşallah hemen halledersiniz. :) Ben iyiyim, bahsettiğim mevzu üzerinde çalışmalar devam ediyor. :D 

Ayıram. :D 

Sağ olasın. :)

Haha öyle tabi, evde oturmaktan iyidir :D

Gerçi şimdi canım biraz yatmak istemiyor değil :D

Valla iş arkadaşımla sohbet ede ede bitirdik ama biz de bittik :D Atölye leş gibi olmuştu, yüzü gözü açıldı valla :D

Oo güzel güzel. Kolay gele :) İlerleme kaydettikçe bana da haber ver :D

Freesia, 5 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

tenor.gif

Tünaydın Freesia :D

Haha fena fikir değil aslında :D Gerçi "Getir" uygulaması üzerinden söylüyoruz, gelene kadar erime şansı var :D

Bir fizyoterapi şirketinde cihaz yapımı ile ilgileniyorum. Normalde elektronik ve yazılımdan sorumluyum fakat fazla kişi değiliz o yüzden mekanik felan ne varsa yapıyoruz :D Çok teşekkürler <3 :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha öyle tabi, evde oturmaktan iyidir :D

Gerçi şimdi canım biraz yatmak istemiyor değil :D

Valla iş arkadaşımla sohbet ede ede bitirdik ama biz de bittik :D Atölye leş gibi olmuştu, yüzü gözü açıldı valla :D

Oo güzel güzel. Kolay gele :) İlerleme kaydettikçe bana da haber ver :D

Yani insanın canı yatmak istiyor da yatınca bu sefer canın sıkılıyor. :D Gerip bir paradoks. :D 

Oh oh iyi olmuş, hadi geçmiş olsun. :) 

Haha sağ ol, bakınıyoruz hala. :)

Çocuğun ismini niye ifşalıyorsun? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani insanın canı yatmak istiyor da yatınca bu sefer canın sıkılıyor. :D Gerip bir paradoks. :D 

Oh oh iyi olmuş, hadi geçmiş olsun. :) 

Haha sağ ol, bakınıyoruz hala. :)

Çocuğun ismini niye ifşalıyorsun? :)

Öyle gerçekten ya :D Neyse en azından yorulunca eve gidip yatmak daha keyifli oluyor :D

Eyvallah sağolasın :D

Haha tamamdır :)

Yaa boşluğuma geldi valla :D Düzelttim şimdi. @Freesia özür dilerim :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.