Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

sakurazozo, 8 saat önce tarihinde yazdı:

What is saiki ?I never heard about this anime and the language too 

İt is a comedy anime. Here's the link;

https://www2.kickassanime.ro/anime/saiki-kusuo-no-psi-nan-523771

tasto, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, nasılsınız neler izliyorsunuz?

Selam, hoş geldin. :) En son Saiki'yi izledim, sen neler izliyorsun? Bir de burada illa anime konuşmak zorunda değilsin, istediğin gibi günlük konulardan falan da konuşabilirsin. :) 

Herkese günaydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güünaydın form halkı nasılsınız 3-4 gündür sabah 12den akşam sekize kadar yoktum ondan çok uğrayamadım :falling-asleep-onion-head-emoticon:

tasto, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, nasılsınız neler izliyorsunuz?

Genelde slice of life izlerim ama biraz farklılık olsun hemde Rem ve Ram için "Re:zeroya" başladım onun dışındada alttan alttan "Kobayashi-san Maid Dragon"u izliyorum :super-onion-head-emoticon: Bunlar bittikten sonra listemde 3-4 anime daha var ama "Comic Girls"e başlarım diye düşünüyorum eğer tavsiyen varsa alırım ama tavsiyeleri spoiler içinde konuşsak daha iyi olur galiba:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Güünaydın form halkı nasılsınız 3-4 gündür sabah 12den akşam sekize kadar yaktım ondan çok uğrayamadım :falling-asleep-onion-head-emoticon:

Genelde slice of life izlerim ama biraz farklılık olsun hemde Rem ve Ram için "Re:zeroya" başladım onun dışındada alttan alttan "Kobayashi-san Maid Dragon"u izliyorum :super-onion-head-emoticon: Bunlar bittikten sonra listemde 3-4 anime daha var ama "Comic Girls"e başlarım diye düşünüyorum eğer tavsiyen varsa alırım ama tavsiyeleri spoiler içinde konuşsak daha iyi olur galiba:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İyidir, sen nasılsın? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyidir Pegasus abi :good-job-onion-head-emoticon: erken uyandım bugün ayrı bir dinçliği varmış onu hissettim

Hahaha iyi iyi ne güzel, erken kalkmak dinçleştiriyor insanı. :D 

Mika-desu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın :cheer1-onion-head-emoticon:

Günaydın Mika, nasılsın? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.