Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, Muratika yazdı:

Usagi'ye ne oldu acaba :D?

İçeriği Gizle

Yanlış hatırlamıyorsam benden büyüktü ve bir tane animeyi çok seviyordu bak ama ismi aklıma gelmiyor bölüm bölüm farklı hikayeleri anlatıyordu ya. Evet muhtemelen :D 

Usagi kimdi ya? :) 

3 saat önce, Ellen yazdı:

Hoş buldum, vefasızlar çetesi bir üye daha kazanmış:(

Ahahaha asıl vefasızlar burayı unutmayacağız deyip bir daha selam dahi vermemek üzere gidenlerdir, en azından selam verenlerimiz var. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

23.04.2022 - 12:26, Kemankech yazdı:

Günaydın. Az sonra kafamın içinde matkapla kazı yapanları bıçaklamaya gidecem. Sen nasılısın?

Aa:D Cidden o ses çok kötü :( İyiyim diyelim,yarın okula gitmicem diye seviniyorum .D köye gittik çok yorucuydu :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

23.04.2022 - 13:54, Ruzgarre yazdı:

Günaydın dostum, mükemmelim sırtım pek kartım aç yola koyulmaya hazırım :D , sen nasılsın :victory-onion-head-emoticon:

Bunu çok okudum fakat hala anlayamadım ya .D İyiyim bende :victory-onion-head-emoticon:

23.04.2022 - 22:56, pegasusejder yazdı:

Heeee gördüm şimdi

Aynen böyle işte. :) 

Ben de bi o kadar izledim ama ecchi konusunda çok bilgim yok maalesef. :D Dxd diyorsun sandım bir an. :D Ama dediğim gibi hxh daha çok HunterxHunter için kullanılıyor.

Offf geçmiş olsun, Allah şifa versin. Motor korkutucu ya. :/ Gene arkandaki hafif atlatmış şükür, tırdan da iyi kurtulmuşsunuz. :( 

Heyt be yiğidim. :) Büyümek de güzeldir belki de, sen güzel bakmaya çalış. :) 

Heeee anladım bizi unutman iyi olmul demek. :D 

Aynen kardeşim, gel seninle de oyun yapalım. :D Bu arada ben oyun yapma işine girdim haberin yoktur belki de. :) 

Bırakmayaydın be, ben manga güncel takip ediyorum son olaylar bayağı karışrı. :D 

İyi akşamlar Hawa Hanım, iyidir sen nasılsın? :) 

Ooooo bu aralar ne oluyor böyle eskiler toplanıyor falan? :D 

Naber kardeşim, nasıl gidiyor?

Abi ayıp oluyor be, 3 senedir kazık çakmışım ben buraya... Sağdaki tabloda çığır açmışım, tahtımı demirden yaptırtmış oturmuşum...

Abi yapma be bir aralar dxd ile hxh aynı şey sanıyordum:cool-onion-head-emoticon:

İyiyim bende :D köpeğimle boğuşuyordum hiç buraya bakmamıştım bakayım dedim :victory-onion-head-emoticon:

Bilmem vallahi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir aldık. İki gündür iflahım kesildi vallahi.

01.05.2022 - 18:23, uwu123 yazdı:

Kimetsu no yaiba  güzel seriydi 

Evangelion yanlış hatırlamıyorsam psikoloji animesiydi Uzun süredir erteliyordum iyi oldu hatırlattığın

Ben lise son okuyorum öyle yani:D  

The rising of shield hero  2. sezonu merak ettiğim için izledim 4 bölüm çıktı şuana kadar Tam bir hayal kırıklığıydı Hikayenin hızı ve derinliği beklenenden daha kötü çıktı 

Animasyonları şahlanmasaydı izlenmezdi. Çok kafa da yormayınca seven çok oldu.

Öyle diyorlar. Ben de daha izleyemedim

Allah yar ve yardımcın olsun. Hangi bölüm istiyorsun?

İlk sezonun hype'ıyla izlenir yine. Ama devamını kotaramazlarsa 3. sezon hayal olur. Güzel olmasını çok istiyorum.

02.05.2022 - 00:21, Muratika yazdı:

Sana, forumun dışında ulaşmak mümkün mü?

Yep.

Twitter @MerhumKishi veya @KoklukayaOmer

Gmail [email protected]

Discord #0941Kemankech

Whatsapp özelden isteyiniz.

Facebook şifreyi hatırlamıyorum

Gmail ve discorda çok girmiyorum ama kalan yerlerden ulaşabilirsiniz.

02.05.2022 - 11:35, pegasusejder yazdı:

Mazot ile çalışabilen bir şeye helal olsun artık, mazotu bulabilmeleri bir başarıdır. :D

Bizim mazotumuz çay yahu.

02.05.2022 - 23:56, Ruzgarre yazdı:

andsfjnasjr bilmem Garip demek istedim Mekruh gibi yani :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Bakın Allah belamızı verecekse bunun yüzünden verecek. Mekruh ne alaka be?

03.05.2022 - 13:47, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ahhahahahahahahahaha ne zaman bitti ki XD

Teşekkürler yok ya maalesef ev işleri benim işler vs derken ah bi de ben üşengecin teki olunca birikiyor vs vs 

Pehhhh boş ver beni ben sürünüyorum -_-

Ahahahhahahahahahahahaha Maşallah :D Azcık o delilikten bana da lazım bu ara ~

Allah Kabul Etsinnnnnn ~ Maşallah ne güzel şeylerle meşgulsun ^^

Ömür biter iş bitmez. Sal biriksin tüketmeye hayat yetmez.

Az önce yerleri süpürdüm. Sabahtan beri dağa taşa çıkıyorum bir de. :help-onion-head-emoticon:

Tüm memlekete lazım. Ayık kafayla çekilmiyor vallahi.

Amin inşallah. Zikir ile değil çayla ilgileniyordum ama Allah kabul etsin yine de.

1 saat önce, cuneyt.sensei yazdı:

herkese iyi bayramlar (biraz geç oldu ama neyse ☺️☺️)

İyi bayramlar efe'm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, kirpii yazdı:

Aa:D Cidden o ses çok kötü :( İyiyim diyelim,yarın okula gitmicem diye seviniyorum .D köye gittik çok yorucuydu :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

Benden önce başkası kovaladı zopaynan :D

Yarın açılmıyor mu ya okullar? Kırıyor musun yoksa.

Akrabalar tüketiyor adamı. O yüzden yaşasın asosyalizm!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kemankech yazdı:

Yep.

İçeriği Görüntüle

Twitter @MerhumKishi veya @KoklukayaOmer

Gmail [email protected]

Discord #0941Kemankech

Whatsapp özelden isteyiniz.

Facebook şifreyi hatırlamıyorum

Gmail ve discorda çok girmiyorum ama kalan yerlerden ulaşabilirsiniz.

Keman öldün sandım ağlıyordum :( Twitterını takip edeceğim ama twitter üzerinden değil :D Baya ilginç içeriklerin varmış ha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Kemankech yazdı:

Az kalsın öleyazıyodum. Bi bak çık. Kalabalık yapma :D İlginç mi. Hangisi?

Az kalsın öleyazıyorduysan sıkıntı yok, olur öyle şeyler ama eğer öleyazıyormuşsan ya da az kalsın ölüyormuşsan hayırdır ne oldu :whaaat2-onion-head-emoticon: Kalabalık mı? Hocam kimse umursamıyormuş ki twittlerini :D Aşağıya indikçe tuhaf twittler çıkıyor ortaya? Bunlar ne demek oluyor acaba?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Muratika yazdı:

Az kalsın öleyazıyorduysan sıkıntı yok, olur öyle şeyler ama eğer öleyazıyormuşsan ya da az kalsın ölüyormuşsan hayırdır ne oldu :whaaat2-onion-head-emoticon: Kalabalık mı? Hocam kimse umursamıyormuş ki twittlerini :D Aşağıya indikçe tuhaf twittler çıkıyor ortaya? Bunlar ne demek oluyor acaba?

Misafir geldi. Ben gezdirdim her yeri. Bacaklarım tutmuyor artık. O Kadar yoruldum.

Kimse görmeyecek zaten diye saçmalıyorum orada. O yüzden fazla girme dedim. Akılla mantıkla çözülecek şeyler değil. Bazen ne yazdığımı ben bile anlayamıyorum öyle düşün.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.