Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Yeey, sonunda memleketimdeyim. Anamız ağlamıştı kütahyada.

11.08.2023 - 22:02, pegasusejder yazdı:

Atma ziya videosu is loading... :D 

Orası artık ikinizin arasında bir iş, birbirinizi tanıyın iyice.

Kasanın anca %60'ı dolu, ben nasıl geçineceğim bu parayla???

Ya ne diyosun abi, aynı böyle oldu işte.

Köpek eğitir gibi bir şey yav bu. Laspav'un ödül ceza sistemine döndük iyice. Joker boşuna delirmemiş :P

Sonra enflasyon %1500, ülke yanıyor falan.

17.08.2023 - 08:57, Marut yazdı:

Merhabalar nasılsınız

Şükran ya bibi. Enteke mezdeke. Arapçam bu kadar. Siz nasılsınız, nasıl gidiyor hayat?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17.08.2023 - 08:57, Marut yazdı:

Merhabalar nasılsınız

İyidir, sen?

17.08.2023 - 09:44, Kemankech yazdı:

Yeey, sonunda memleketimdeyim. Anamız ağlamıştı kütahyada.

Ya ne diyosun abi, aynı böyle oldu işte.

Köpek eğitir gibi bir şey yav bu. Laspav'un ödül ceza sistemine döndük iyice. Joker boşuna delirmemiş :P

Sonra enflasyon %1500, ülke yanıyor falan.

Hadi geçmiş olsun. :D 

Ahahahaha

Karşılıklı deliriyorlar orada ya, biri delirdikçe diğerini de delirtiyior. :D 

Orası beni ilgilendirmez... :D 

17.08.2023 - 16:13, monara yazdı:

iyi diyelim iyi olsun hocam :') sıcaklarda kavrul kavrul oraya buraya koşturuyoruz.

Siz nasılsınız?

İyidir, sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.08.2023 - 15:24, pegasusejder yazdı:

Koşturmacalı geçiyor, kendi oyunumuzu yapıyoruz işte. :D Ofis klimalı olduğundan bayağı serin oluyor :D Seninki nasıl geçiyor?

Amanın amanın *-* sensei yolunuz fikriniz açık olsun! Bende sizden hallice klimanın varlığına şükrediyorum diyeyim :loveloveplz: Bir ton veri analizim var onunla cebelleşiyorum :')

Sormam sorun teşkil etmez ise nasıl, ne çeşit bir oyun tasarlıyorsunuz ifenim?  :wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.08.2023 - 15:44, monara yazdı:

Amanın amanın *-* sensei yolunuz fikriniz açık olsun! Bende sizden hallice klimanın varlığına şükrediyorum diyeyim :loveloveplz: Bir ton veri analizim var onunla cebelleşiyorum :')

Sormam sorun teşkil etmez ise nasıl, ne çeşit bir oyun tasarlıyorsunuz ifenim?  :wow1-onion-head-emoticon:

Ahahahaha teşekkür ederim. :D Evet klima gerçekten çok hoş bir şey, hayat kalitesini değiştiriyor. :D Aaaa ne analizi yapıyorsun? Ne yapıyorsun genel olarak? :D 

Football Manager ama savaş hali gibi bir oyun özetle, yönetim simülasyonu + taktiksel savaş oyunlarının birleşimi. Biraz da Türk kabile sistemlerinden esinlenme, Kingdom mangasından esinlenme. :D Oyunun özeti ise: Savaş liglerinin olduğu alternatif bir dünyada klanını yönet ve taktiklerinle savaşlar kazan. 

Ligde birinci olan da Hakan (Hanların Hanı) ünvanını alıyor. Böle bişiler işte. :D 

https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.08.2023 - 22:25, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha teşekkür ederim. :D Evet klima gerçekten çok hoş bir şey, hayat kalitesini değiştiriyor. :D Aaaa ne analizi yapıyorsun? Ne yapıyorsun genel olarak? :D 

Football Manager ama savaş hali gibi bir oyun özetle, yönetim simülasyonu + taktiksel savaş oyunlarının birleşimi. Biraz da Türk kabile sistemlerinden esinlenme, Kingdom mangasından esinlenme. :D Oyunun özeti ise: Savaş liglerinin olduğu alternatif bir dünyada klanını yönet ve taktiklerinle savaşlar kazan. 

Ligde birinci olan da Hakan (Hanların Hanı) ünvanını alıyor. Böle bişiler işte. :D 

https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/

Dergi, makale düzenlemeleri birimindeyim şuan için ben :')

Himmm harmanlama bir çalışma gibi *-* Bodoslama dalınan rpli oyunlarda aktifim bende, taktik işlerini gariban kafam çok basmıyor.. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Kullanıcılarınızın da keyifle ilgilenip oynayacağı, size de mangırlar fırtlatacakları daha birçok çalışmanız olur umarım *-*

Ve ve klimanız da hiç bozulmaz inşallah amin dfjkg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20.08.2023 - 08:21, pegasusejder yazdı:

Hadi geçmiş olsun. :D 

Karşılıklı deliriyorlar orada ya, biri delirdikçe diğerini de delirtiyior. :D 

Orası beni ilgilendirmez... :D 

Eyvallah da, hayat bana gülmüyor. Dertlerim hiç bitmiyor. Bilgisayarım bozuldu servise yolladım. Geri geldi yeni. Bilgisayar resetlenmiş. İki gündür lazım olan geliştirici araçlarını indiriyordum. 

Deli dalda sallanır sallandıkça ballanır diyorsunuz yani? Hmm çok derin efe'm çok derin...

Tefecilerin iyiliği için artırıyorlar faizi.

Bir saniye geçen faiz arttı değil mi. Yaw sayın savcım sayın savcım, burada geçenler roleplaydir, masaldır, hikayedir. Vallahi türkiye sınırları dahilinde olan hiç bir şeyle alakası yok. Yeminle vatan haini değilim yaw, çok seviyorum ülkemi. (Zil çalar)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.