Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

rimmuru, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin yeni üye yazan yerdeki karakter iyi, bide benimkine bak.:depressed2-onion-head-emoticon:

Tek sevindiğim nokta o sjsjhjssj
Ama konuştuğum herkes düzenli üye rolü alıp benim hala yeni kalmam üzüyor:depressed2-onion-head-emoticon:

rimmuru, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Çaktırma benim de gözümü korkutmuştu yanlış seriden başlamak o yüzden başlamadım.

jssjsjsjsjsj

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar. Her şey için tekrardan teşekkürler. Forumun diğer üyeleriyle de tanışmak için can atıyorum ama bugünlük benden bu kadar yeter sanırım. Yarın tekrar burada olurum. :bye1-onion-head-emoticon:

Umarım tanışabilme imkânımız olur yakın zamanda. Görüşürüzz:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

KaladinStormblessed, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

O şeref bana ait artık buralarda olurum sanırım :) iyiyim sen nasılsın gorusmeyeli

Abi kaç yaşındasın?Ben 16 yaşındayım lise 3 e gidiyorum tanışma işlerinde baya kötüyüm direk olaya giriyorum maalesef idare edersen sevinirim.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tek sevindiğim nokta o sjsjhjssj
Ama konuştuğum herkes düzenli üye rolü alıp benim hala yeni kalmam üzüyor:depressed2-onion-head-emoticon:

jssjsjsjsjsj

Umarım tanışabilme imkânımız olur yakın zamanda. Görüşürüzz:bye1-onion-head-emoticon:

Yumus diğer topiklerde de yazman lazım muhabbet mekanının etkisi yok :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynı şoku ben de yaşamıştım, kardeşim Hange'ye düştüğünü söylediğinde. 

İçeriği Gizle

Biz onu sadece erkek olarak alıyoruz ama aramızda. :D

Bunu bilmem iyi oldu, ben de tam tersi. Ana karakter sağlam olursa %80 üzeri o favorim olur. :)

O şok çok kötüydü :onion_emo_2_by_theg_force:

Tek ana karakterini sevdiğim (yani animenin geneline baktığımda favorim olan karakterin ana karakter olduğu anime Naruto idi. Mesela  Hinata yı da severim Haikyuudaki ama favorim değil;)

KaladinStormblessed, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

O şeref bana ait artık buralarda olurum sanırım :) iyiyim sen nasılsın gorusmeyeli

İyiyim çok şükür sen nasılsın abi?

Ari01, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar. Her şey için tekrardan teşekkürler. Forumun diğer üyeleriyle de tanışmak için can atıyorum ama bugünlük benden bu kadar yeter sanırım. Yarın tekrar burada olurum. :bye1-onion-head-emoticon:

Yeniden görüşmek dileğiyle :thank_you__onion_by_elcerbero:

Düzenlenme: MikasaWithInTheFire tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O şok çok kötüydü :onion_emo_2_by_theg_force:

Tek ana karakterini sevdiğim (yani animenin geneline baktığımda favorim olan karakterin ana karakter olduğu anime Naruto idi. Mesela  Hinata yı da severim Haikyuudaki ama favorim değil;)

İyiyim çok şükür sen nasılsın abi?

İyiyim sen nasılsın diyeceğim ama dipsiz kuyuya dönüşeceğinden korkuyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaladinStormblessed, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Yumus diğer topiklerde de yazman lazım muhabbet mekanının etkisi yok :)

Onu biliyorum zaten abi de. Level 5 olunca düzenli üye olunuyor zannediyordum. Level 5 oldum hâlâ bir şey olmadı ona üzüldüm:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Buradaki mesajların sayılmama sebebi zaten burun, pega, muratika ve ben yüzünden fdhfjdsfdfd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

biz herhalde mekan ve DC tayfası olarak ikiye ayrıldık @heymely da bizim aracımız :D

Ben hep mekancıydım, şimdi biz aslında tek kişiydik ve sonra discord olayı çıkınca birisinin orada birisinin burada kalması gerekiyordu, işte sonra ikiye ayrıldık ve ben buranın @heymely ikizim ise discord'un sahibi oldu. .D 

yumulonely, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Tam yazıyordum ama bir anda babamla silikon vadisinin Kaliforniya'da olup olmadığı ile ilgili tartışmaya başladık gfgfdghfd
Birazdan geleceğim:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

:D :D :D İyi tartışmalar Yumoş'um. :) Gözümden kaçamazsın haberin olsun. ;)

KaladinStormblessed, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

?

Ah yumuşum düşünceli insan söylediğin şeylere layikmiyim bilemedim. Sen her zaman en minnoş olarak kalacaksın ❤️

Oooo abi hoş geldin. :)

KaladinStormblessed, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangee ?

Abi çok sağlam bir karakter ya. .D 

Ari01, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Astsolist derken buranın eskilerinden ve sevilenlerinden anlamında demek istemiştim :D

Kötü sonla bitiyor biliyorum :( Animenin en önemli spoilerini aldım, hem de buradan. :(

İnşallah, ben de vakit buldukça girmeye çalışacağım. 

Annie... Dişi Dev... Biraz kötü kadın rolünde olduğu için (sadece biraz) pek favorilerimde değil, normal bir karakter benim için. Ama bayağı iddialı karakter yani :D :admire-onion-head-emoticon:

:dying-onion-head-emoticon: Hemen şimdi depresyona giriyorum. Zalim hayat... Bir yanım kalabalık olmasını istiyor, bir yanım olmamasını.

Dört büyükler derken; Fairy Tail, One Piece, Naruto, Bleach. Uzun bir anime maratonu beni beklemekte.

Çok sevilen bir karakterdir Mika doğrudur. :D 

Annie'yi kötü olarak değerlendirmen yanlış olur, kendisi ailesini refaha erdirmek için çabalıyor ve görevini yapıyor. O animede zaten en büyük olaylardan birisi herkesin kendi dünyasının olup o dünya sınırları içerisinde haklı olması. Sen olaya Eren'ler gözünden bakıyorsun sadece. :)

Gorjek, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

biz gidersek burası boş kalabilir, bir hafta pega gelmemişti bir ara mekanda tek başıma nöbet beklemiştim :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Evet bir geldim neredeyse ileti bile atılmamıştı. :D 

KaladinStormblessed, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir zamanlar ne güzeldi buralar ama şimdi de canlanmış gibi gibi :)

Ahhh abi ahh nerede o günler. :)

KaladinStormblessed, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder ejderim nerdesin yahu

BURDAYIM ABİİİİ. :D Kitap okuyordum sonra annemlerle muhabbete daldık az. .)

Ari01, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Gitmeyin desem?:onion_gomen_by_7anime7drawer7:Bir de rica etsem? :D

O iş hiç belli olmaz. :/

Gorjek, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

@Ari01 @pegasusejder hadi gaza geldim 2-3 gün yokum buralarda ben :bye1-onion-head-emoticon:

Bakalım sözünde durabilecek misin? Geldiğinde inşallah fark +1k'ya çıkmaz. :D

yumulonely, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Ve geldim sonunda @pegasusejder fgdhgfdhfgsdj
Sonunda Silikon vadisi tatrışması bitti:pretty-onion-head-emoticon:

Hoş geldin Yumuş'um nasılsın?

Sonuç? :D 

MikasaWithInTheFire, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Ihm şey ben o sıralar yeni idim ve kendimi pek ifşalamıyordum ve de kendi hakkında bilgi vermeyen insanlar kol geziiyordu :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Annie bana direk katil geliyor bilmiyorum. Tıpkı şu anda birinin olduğu gibi...

Hange severim ama onunda Haku gibi olduğunu öğrenince ben bi şok. 

Eren'i de  seviyorum ama ana karakterle pek bağ kurmam (erkek ana karakter) . Yan karakterler ilgimi çeker:)

Evet ara ara yazmaya çalışırım sende istediğin zaman yazabilirsin;) 

Nishinoya Oya Oya Oya. Nishinoyada Karasuno'da fabori karakterim. Genel anlamda Haikyuda ise Oikawadan sonra geliyor :D.

Coğrafya konusuna gelirsem, hocadan ötürü hiç ısınamadım ama cidden biraz ponçik bir ders.

Öyle olsun bakalım Mika. .)

Annie'me katil diyemezsiniz. :D Kendisi çok güçlü bir kişiliğe sahip bir kadın karakter.

Eren belli bir yerden sonra gayet iyi olur. .D 

yumulonely, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İkidir kafama takılıyor bu level sistemi nasıl işliyordu yaa:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:
Yeni üye olmaktan bıktım T^T^T^T^T^T^T^T^T

level 1 için 200 iletiyi geçmen lazım, sonra her 100 iletide bir level atlıyorsun.

Ari01, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynı şoku ben de yaşamıştım, kardeşim Hange'ye düştüğünü söylediğinde. 

İçeriği Görüntüle

Biz onu sadece erkek olarak alıyoruz ama aramızda. :D

Bunu bilmem iyi oldu, ben de tam tersi. Ana karakter sağlam olursa %80 üzeri o favorim olur. :)

:))

rimmuru, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi kaç yaşındasın?Ben 16 yaşındayım lise 3 e gidiyorum tanışma işlerinde baya kötüyüm direk olaya giriyorum maalesef idare edersen sevinirim.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Abimiz 20 gösteriyor. :)

@Mutaika @BURUN ne zamandır böyle mesaj kusmuyordum be... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.