Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Shuryuken, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Tam olarak ne yaptığını ve ne kadar zor olduğunu bilmesem de(Pek manga okuyan birisi değilim.Direk kitap,novel okur veya anime izlerim)

Sana Başarılar Diliyorum :)

Sağ ol. :)

Mangalarda kutucuklarda yazı oluyor ya onları çevirmenin verdiği metne göre dolduruyorsun.Kutucukları doldurmak zor değil ama bazen resmin üzerinde yazı oluyor orasını yapmak çok zor geldi bana.

Daha başlamadım çalışmaya şimdilik kendim çalışıyorum.Yeterli bir seviyeye gelebilirsem çalışmaya başlarım belki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sağ ol. :)

Mangalarda kutucuklarda yazı oluyor ya onları çevirmenin verdiği metne göre dolduruyorsun.Kutucukları doldurmak zor değil ama bazen resmin üzerinde yazı oluyor orasını yapmak çok zor geldi bana.

Daha başlamadım çalışmaya şimdilik kendim çalışıyorum.Yeterli bir seviyeye gelebilirsem çalışmaya başlarım belki.

Omedetouu :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 05.02.2021 - 18:14 tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlaar. :wow2-onion-head-emoticon:

Bugün haftasonu sayılır, o yüzden biraz sohbete katılabilme hakkı verdim kendime. :D 

Ve günün meşhur Ari'nin Soruları vakti Sayın Mekan Sakinleri: :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

En sevdiğiniz dondurma aroması?

Ve daha önce yapmadığınız neyi yapmak istiyorsunuz? (Saçma olabilir, çok düşünmeyin direkt aklınıza ilk geleni söyleyin gitsin. :D)

@pegasusejder @Caprihorn @Gorkito @Raikiri @spike

yine her zaman ki gibi geç gelen bir spike.. böyle konuşanın akışını bozuyormuş gibi hissediyorum,kusura bakmayın bir gün inanıyorum @Ari01soru sorma ritüellerine tam zamanında yetişeceğimmm

en sevdiğim dondurma aroması @Raikiri gibi ben de limon diyeceğim sanırım. ama seçenekler arasında çilek de varsa pek hayır demem^^ çilekle ciddi bir yakınlaşmamız vardır da genellikle çilekli her şeyi severim:)

daha önce yapmadığım bir sürü şey olduğu için bu sorunun cevabı bir sürü şey herhalde:D ama en uçuk ve en gerçekleşmeyecek olanını söyleyeyim. uçakta camı açıp bulutlara dokunmak istiyorum:d biliyorum su buharı zaten dokunsam dağılır ancak ne biliyim işte saçma saçma şeyler :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 minutes ago, spike said:

yine her zaman ki gibi geç gelen bir spike.. böyle konuşanın akışını bozuyormuş gibi hissediyorum,kusura bakmayın bir gün inanıyorum @Ari01soru sorma ritüellerine tam zamanında yetişeceğimmm

en sevdiğim dondurma aroması @Raikiri gibi ben de limon diyeceğim sanırım. ama seçenekler arasında çilek de varsa pek hayır demem^^ çilekle ciddi bir yakınlaşmamız vardır da genellikle çilekli her şeyi severim:)

daha önce yapmadığım bir sürü şey olduğu için bu sorunun cevabı bir sürü şey herhalde:D ama en uçuk ve en gerçekleşmeyecek olanını söyleyeyim. uçakta camı açıp bulutlara dokunmak istiyorum:d biliyorum su buharı zaten dokunsam dağılır ancak ne biliyim işte saçma saçma şeyler :d

Bir limon seven daha, evet. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: Çilek de iyidir, zaten bir önceki konuşmamızda çilekli sütü sevdiğini de söylemiştin. :) 

Senin çilek e karşı hissettiklerini ben limona karşı hissediyorum mesela.

:waiting-onion-head-emoticon: Bulutlara dokunabilmeyi ben de isterdim! :) Hatta küçükken su buharı olduklarını bilmeden önce böyle krema gibi bir şey olduklarını hayal ederdim. (Öyle bir şey olması lazım pek hatırlayamıyorum. :D)

Bulutlar diyince aklıma geldi. Küçükken rüyamda evimin içinde uçtuğum rüyaları görürdüm sık sık. 

Ben de seni görmek isterim ritüellerde Spike. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.