Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim havayla bir bağlantım var herhalde, havanın değişimine göre psikolojim de değişiyor. :D  

Güneş lazım bana.

Yani bana yağmurlu hava dinlendirici ve hoş geliyor, hele hele altında yürümek falan gayet güzel. :D 

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben manuel olarak yapıyordum o kitap düzeni işini de sonradan işte kitapları bırakınca onu da unuttum gittim.. Başladığım bitirdiğim tarihi, içinden sevdiğim kısımları ya da kendimce bir özet yazardım. Pü bana üzüldüm şu an. :D

Öneri için daima buraya yazarım bundan sonra zaten ama izlenecekler listemi görmüşsündür bayağı bir dolu. :D Uzun bir süre almam sanırım.

İyi akşamlar!! 

Herkes iyidir umarım.

Lisede aslında ben de senin gibi yapardım bak aklıma geldi, hatta not aldığım ajandalar falan hala duruyor. :D Bir ara kitapların üzerine başladığım tarihi falan yazayım dedim ama bazen kütüphaneden falan alıyordum ve kitaba bir şey yazma fikri çok hoş gelmedi. İnsan değişiyor... :D 

Hahaha herkesin izlenecek listesi kabarık ya. :D 

İyi akşamlar.

Ben yorgunum, sen nasılsın? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Lisede aslında ben de senin gibi yapardım bak aklıma geldi, hatta not aldığım ajandalar falan hala duruyor. :D Bir ara kitapların üzerine başladığım tarihi falan yazayım dedim ama bazen kütüphaneden falan alıyordum ve kitaba bir şey yazma fikri çok hoş gelmedi. İnsan değişiyor... :D 

Hahaha herkesin izlenecek listesi kabarık ya. :D 

İyi akşamlar.

Ben yorgunum, sen nasılsın? :D 

Benim ajandalarım da duruyor ya eve sürekli bir yerlerden ajanda gelirdi hepsini sahipleniyordum. Not almayı da sevdiğimden bir dönem yaptım işte ama yine yapsam güzel olur.. Tek sorun üşengeç olmam. Ben de aldığım kitaplara direk tarih ve yer adını yazarım. Hala yaparım. Genelde kitap fuarlarından alırdım öncesinde ama son 2 yıldır covid falan da baya uzaklaştırdı haliyle.

İzlenecek listemiz hayatta sonlanmayacak.. :D

Annem kuzenimin eşiyle yeni evlerini temizledi sonra beni arayıp "Biz burdan eve geliyoruz hepimiz, yemek hazırla." Dedi ve bir koşu yemek hazırladım. Yorgunum bayağı yani.. Yarın da taşınmaya yardıma gideceğim. Bir yandan yerleştirme işleri falan. Şimdiden ona da yoruldum..

Caprihorn, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sen miyim abla?

Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes Seninde mi havaya göre psikolojin değişiyor? :D   Sadece bende oluyor sanırdım.

Yok bu bir sendrom ya ben rastladım birkaç kişiye daha. Adını unuttum sendromun da hatırlarsam yazarım. :D Sabah uyandığımda tüm odaları gezip perdeleri açarım hava çok soğuk olsa da her geri havalandırırım kapı pencereleri sonuna kadar açıp. Güneş görmeyince kendime gelemiyorum. Güneş açmadığında yatağımdan çıkasım bile gelmez, tüm gün depresif olurum. Yalnız değilsin ve bensin Capricim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim ajandalarım da duruyor ya eve sürekli bir yerlerden ajanda gelirdi hepsini sahipleniyordum. Not almayı da sevdiğimden bir dönem yaptım işte ama yine yapsam güzel olur.. Tek sorun üşengeç olmam. Ben de aldığım kitaplara direk tarih ve yer adını yazarım. Hala yaparım. Genelde kitap fuarlarından alırdım öncesinde ama son 2 yıldır covid falan da baya uzaklaştırdı haliyle.

Annem kuzenimin eşiyle yeni evlerini temizledi sonra beni arayıp "Biz burdan eve geliyoruz hepimiz, yemek hazırla." Dedi ve bir koşu yemek hazırladım. Yorgunum bayağı yani.. Yarın da taşınmaya yardıma gideceğim. Bir yandan yerleştirme işleri falan. Şimdiden ona da yoruldum..

Yok bu bir sendrom ya ben rastladım birkaç kişiye daha. Adını unuttum sendromun da hatırlarsam yazarım. :D Sabah uyandığımda tüm odaları gezip perdeleri açarım hava çok soğuk olsa da her geri havalandırırım kapı pencereleri sonuna kadar açıp. Güneş görmeyince kendime gelemiyorum. Güneş açmadığında yatağımdan çıkasım bile gelmez, tüm gün depresif olurum. Yalnız değilsin ve bensin Capricim. :D

Yalnız olmadığımı bilmek sevindirdi. :D Bulursan bakarım hemen, merak ettim. :wew-onion-head-emoticon:

Kolay gelsin taşınma işleri yorucu oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Maalesef Covid bizi bir çok şeyden uzaklaştırdı. :/ Ben de bayağı üşeniyorum artık ya not almak için falan, zaten bu üşengeç halimi de yenmeye çalışıyorum şu aralar. :D 

Hahaha maalesef öyle, ben bittim liste bitmedi. :D 

Ayyy taşınma işleri falan çok karın ağrıtıcı bir süreç cidden. Geçmiş olsun şimdiden. :/

Ben sadece kendi odamı havalandırıyorum. :D Yağmur yağarsa biraz dışarıyı izlerim, toprak kokusu geliyorsa harikadır. :D Beni hava pek etkilemiyor herhalde. Bu arada sen yağmuru sevmiyor muydun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.