Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha yav o hissetme duygusu bende de var, benimki biraz psikopatlık gibi böyle üzülmek için izliyorum. :D 

Gerçekten mi? Merak ettim şimdi bu durumu hıssetme konusunda, yakın geldin o yüzden benzerlik yani. Bu arada üzülmek için izlemek de bi şeymiş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Weow, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

sonunda saçmaladılar ya bence yoksa eh bi seriydi

Güzel başlayıp da güzel sonlandıran seri çok az zaten. :') 

esuna, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçekten mi? Merak ettim şimdi bu durumu hıssetme konusunda, yakın geldin o yüzden benzerlik yani. Bu arada üzülmek için izlemek de bi şeymiş :D

Hmm nasıl anlatsam bu durumu ki? :D Yani genelde kendimi o karakter yerine koyup yaşadıklarını, benim o durumda ne yapacağımı falan düşünmeye çalışırım, kendimi onunla bağdaşlaştırmaya başlarım. Özellikle romantizm üzerine bir dramsa ret yiyen karakterin yerine kendimi direkt koyabiliyorum. :D Aşk üçgenlerinden de nefret ederim, illa bir tarafın acı çekmesi hiç hoşuma gitmiyor, insanlar her ne kadar A ve B sevgili oldu diye sevinse de ben acı çeken C'ye üzülürüm. :') 

Evet ara ara bunun ihtiyacını hissediyorum, kendimi bile bile depresif hale sokuyorum veya depresifken izleyip iyice dibe batıyorum. :D 

Senin ki nasıl bir şey?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel başlayıp da güzel sonlandıran seri çok az zaten. :') 

Hmm nasıl anlatsam bu durumu ki? :D Yani genelde kendimi o karakter yerine koyup yaşadıklarını, benim o durumda ne yapacağımı falan düşünmeye çalışırım, kendimi onunla bağdaşlaştırmaya başlarım. Özellikle romantizm üzerine bir dramsa ret yiyen karakterin yerine kendimi direkt koyabiliyorum. :D Aşk üçgenlerinden de nefret ederim, illa bir tarafın acı çekmesi hiç hoşuma gitmiyor, insanlar her ne kadar A ve B sevgili oldu diye sevinse de ben acı çeken C'ye üzülürüm. :') 

Evet ara ara bunun ihtiyacını hissediyorum, kendimi bile bile depresif hale sokuyorum veya depresifken izleyip iyice dibe batıyorum. :D 

Senin ki nasıl bir şey?

doğru

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba 2 gün yada 1 gün geçti ben geldim iyi akşamlar nasılsınız , beni soracak olursanız kötüyüm ve yıkığım , heralde baya bi garip durumdayım şöyle anlatayım ; bir tarafım sevdiğim kişi için üzülmem gerektiğini söylüyor bi tarafım tam tersini , bir tarafımın 2 gündür yatarken gözünden yaş geliyor diğer tarafım bu mal niye ağlıyor diye gülüyor , (ben şarkı dinlemeyi çok severim harakiri for the skyda istanbula konsere gelecek olması sebebiyle kıymete bindi onu dinliyorum dancing on debris dinlemeyen çok şey kaybeder ) iki gündür bi tarafım şarkılarındaki kaosu hüzün olarak bi tarafım nefret olarak yorumluyor biri bizi sorarsa aynı sen nasılsın diyelim ve mutlu bitirelim

oh anlattım rahatladım bunu okuyan güzel insan üzülme üzlüyorsan neden üzlüyorsun anlat ben dinlemeyi severim

Weow, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler ben yatırum bay bay

igler tatlı rüyalar

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :))

ii geceler
(edit kusura bakmayın tekrar okurken benimde gözüm kanadı artık düzgün yazabiliyor olmalıyım ama olamdı :/)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha anladım tamam. :D Yani annem evde olduğu sürece bizde sık sık yapıyoruz o işleri. :D Ben temizliği severim biraz üşensem de, yani biraz dağınık olsam da titiz bir insanımdır. :D Ütüyü lisede çok sık yapardım, şimdi ütülenecek pek bir şeyim yok. :) Mutfak zaten içinde sayılırım az çok, son zamanlarda iyice arttı, yine eskiden genel olarak kendi bulaşıklarımı toplarken artık çoğunlukla bütün bulaşıkları falan hallediyorum. :D 

Ya bizim de internet fiber ve gayet hızlı ama hem eski alışkanlık hem de böyle daha çok hoşuma gidiyor. :) İnternet yavaş olunca cidden sıkıntı oluyor. :D 

Hahaha ben mangasından devam edecektim ama kaldı öyle. :D 

Bulaşık makinesine doldurmaya bile üşeniyorum. Bize de senden lazım sanırım. İki kız kardeşiz, annem de evde ama babam daha aktif cidden ev işlerinde, yönetmede de diyebiliriz.. Babamdan başka temizlik mutfak girişen bir erkek gördüm. Aslında normal yanş olması gereken ama insanın ister istemez tebrik edesi geliyor. Bak yine düşünüp üzüldüm insanların hallerini. 

Peki indirip izledikten sonra siliyor musun? Sonsuz depolama alanın yoktur herhalde. :D

Manga cafemiz olmadıkça birazcık zor ya serileri okumak..

esuna, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben sevdiğim her animeyi tekrardan defalarca izleme potansiyeline sahibim ya :D O yüzden çok fazla dediğim gibi farklı animeler izleyemedim eskileri izlemekten. 

Sevindim gerçekten adına ben, herkes ister o şekilde bir aile ama maalesef, hayat. Teşekkür ederim, aynı şekilde ben de beklerim. 

Sen eskilere doy o halde yenileri öneririz. :)

Bu ara bir yelek örüyorum da sürekli yanlış örüyorum. Söküp tekrar örüyorum, deniyorum falan. Çok bakamıyorum buraya. Delirmezsem gelirim bir ara. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin ki nasıl bir şey?

Bende olanı aslında öyle detaylandırmaya gerek yok aynı şekildeymiş :D Direkt hissediyorum diyelim o duygu yoğunluğunu, hisleri alıyorum yani. Ben bi de aşırı derine inip düşünürüm ve bu inan ki çok yorucu bu yüzden insanlardan ve özel bi bağ kurmaktan kaçınıyorum. Bu halim biraz izlediğim şeylere de yansıyor düşünce şeklim yani. 

Ben çok kaçınırım ya o depresif hallerden hatta şöyle bi durum vardır ben genelde sanki hiç bi şey olmamış da çok normalmiş her şey hatta aksine aşırı aşırı iyiymiş gibi bi şekilde enerjik, mutlu bi hale bürünüyorum ama tabi yeri geliyor oturup o durumu hissederek, kaçmadan yaşıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen eskilere doy o halde yenileri öneririz. :)

Bu ara bir yelek örüyorum da sürekli yanlış örüyorum. Söküp tekrar örüyorum, deniyorum falan. Çok bakamıyorum buraya. Delirmezsem gelirim bir ara. :D

Doydum ya eskilere doydum gerçekten :D 

Kolay gelsin. :) Ben de severim o tarz bir şeyler örmek olsun, becerebildiğim kadar artık. Vakit geçirmek için de iyi oluyor. Tekrardan kolay gelsin biraz zorluyor gibi seni. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende olanı aslında öyle detaylandırmaya gerek yok aynı şekildeymiş :D Direkt hissediyorum diyelim o duygu yoğunluğunu, hisleri alıyorum yani. Ben bi de aşırı derine inip düşünürüm ve bu inan ki çok yorucu bu yüzden insanlardan ve özel bi bağ kurmaktan kaçınıyorum. Bu halim biraz izlediğim şeylere de yansıyor düşünce şeklim yani. 

Ben çok kaçınırım ya o depresif hallerden hatta şöyle bi durum vardır ben genelde sanki hiç bi şey olmamış da çok normalmiş her şey hatta aksine aşırı aşırı iyiymiş gibi bi şekilde enerjik, mutlu bi hale bürünüyorum ama tabi yeri geliyor oturup o durumu hissederek, kaçmadan yaşıyorum.

E o zaman şimdi anlatırsın birbirimizi iyi bulduk , komple  dök içindekileri bende mutlu olurum dinlemek başarılı olduğum az şeylerden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.