Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Akılmıyor zaten eski tadı yok ya. Baya çöplüğe döndü artık.

Hatta sizi bilmem ama ben artık hiçbir sosyal medya platformunu kullanmıyorum (burası hariç :D). Yani herkes gibi instagram, facebook hesabım felan var ama neredeyse aylardır girmiyorum hiçbirine. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bende instagram facebook falan kullanmıyorum ,arada twiter'a bakarım ne oluyo ne bitiyo diye. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha kesinlikle çizimleri çok tatliş :D:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Bu bir oyun aslında belki biliyorsundur ama söyleyeyim dedim. İsmi de Cuphead :D Baya zor bir oyun diye biliyorum ama çizimler felan çok güzel :)

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende instagram facebook falan kullanmıyorum ,arada twiter'a bakarım ne oluyo ne bitiyo diye. :D

Doğru diyorsun ülke gündemi orada dönüyor. Orada ben biraz darlanıyorum ya, hayat enerjimi emiyor orası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu bir oyun aslında belki biliyorsundur ama söyleyeyim dedim. İsmi de Cuphead :D Baya zor bir oyun diye biliyorum ama çizimler felan çok güzel :)

Doğru diyorsun ülke gündemi orada dönüyor. Orada ben biraz darlanıyorum ya, hayat enerjimi emiyor orası :D

Evet biliyorum, ben oynamaktan çok izlemeyi seviyorum. Hem zaten bu tarz oyunlarda çok başarılı değilim :D

İşte arada sırada merak edip giriyorum, yoksa çoktan saçlarım dökülmüştü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

bide bu aralar bu videolara takıldım garip bir çekiciliği var :D

İçeriği Gizle

Sayende ben de takıldım :D Sonuna kadar izleyesi geliyor insanın :D

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet biliyorum, ben oynamaktan çok izlemeyi seviyorum. Hem zaten bu tarz oyunlarda çok başarılı değilim :D

İşte arada sırada merak edip giriyorum, yoksa çoktan saçlarım dökülmüştü :D

Evet ben de çok iyi değilimdir :D Rekabetçi oyunlarda da berbatımdır :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Aman aman gerek yok. Sen arada sırada girmeye devam et boşver :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Akılmıyor zaten eski tadı yok ya. Baya çöplüğe döndü artık.

Hatta sizi bilmem ama ben artık hiçbir sosyal medya platformunu kullanmıyorum (burası hariç :D). Yani herkes gibi instagram, facebook hesabım felan var ama neredeyse aylardır girmiyorum hiçbirine. Sizde de böyle bir durum var mı?

Yani face'i uzun zaman önce bıraktım, twitter'ı hiç kullanmadım, instagram'ı ise öyle arada girip bakıp çıkıyorum. Ben zaten biraz yaşlı bir insanım bu konularda. :D 

Lexi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Selam, hoş geldin. :) Neler yapıyorsun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.