Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Palyco, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

ne tesadüf bende hocanın dersi açmasını bekliyorum. Elimde dondurma var sabah dün başladığım animeyi bitirdim biraz hüzün var üstümde :/

Benimkinin 9.30da açmış ve şimdiye dersin ilk kısmını bitirmiş olması gerekiyordu. Ne oldu acaba.. Umarım iyidir. 12 bölümlük bir anime sezonunu bile bir ayda bile bitiremeyen benim için gerçekten bayağı hızlısın. :D Ne bitirdin de bu kadar hüzünlendirdi seni? Ben en son Natsume Yuujinchou'yu bitirdiğimde bayağı boşluğa düşmüştüm. Gerçi hala o boşluktayım.. Bir de üstüne Mushishi hüznüme hüzün katıyor genelde her bölümüyle. Bakalım çıkacağız o boşluktan Saiki'ye sarıldım onun için de. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimkinin 9.30da açmış ve şimdiye dersin ilk kısmını bitirmiş olması gerekiyordu. Ne oldu acaba.. Umarım iyidir. 12 bölümlük bir anime sezonunu bile bir ayda bile bitiremeyen benim için gerçekten bayağı hızlısın. :D Ne bitirdin de bu kadar hüzünlendirdi seni? Ben en son Natsume Yuujinchou'yu bitirdiğimde bayağı boşluğa düşmüştüm. Gerçi hala o boşluktayım.. Bir de üstüne Mushishi hüznüme hüzün katıyor genelde her bölümüyle. Bakalım çıkacağız o boşluktan Saiki'ye sarıldım onun içinde. :D 

ben 10 sanıyordum meğerse 11deymiş dersim :/ claymore bitirdim güzeldi baya ama ben o yazdıgın isimlerden hiç bir şey anlamadım yeniyim biraz da :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Palyco, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

ben 10 sanıyordum meğerse 11deymiş dersim :/ claymore bitirdim güzeldi baya ama ben o yazdıgın isimlerden hiç bir şey anlamadım yeniyim biraz da :/

Beklemeye devam o zaman. :D Benim de sadece 4 dersim olmasına rağmen hiçbir zaman emin olamıyorum saatlerine, sisteme bakıp duruyorum. Ben de öyle çok şey izlemiş değilim ama duymuşumdur biraz. Benim de listemde Claymore, umarım bir gün... Bak birer gif atayım, anlayacaksın yazdıklarımı hemen. :D

Natsume Yuujinchou
Omake+Gif+Anime+-+Natsume+Yuujinchou+Rok

Mushishi
original.gif

Saiki Kusuo No Psi Nan
98edf1f711b6638386c583a2ca65b0b6.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş.

Günaydııın. 

İçeriği Görüntüle

Günaydııınn :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Halihazırda zaten birkaç tanesini okudum ama Çocukluğun Sonu'nu bilmiyordum, bakacağım mutlaka :good-job-onion-head-emoticon: Bundan sonra büyük ihtimal Bram Stoker'dan "Dracula"ya başlarım, ondan sonra Çocukluğun Sonu'na da bakmak isterim :)

Aslında bilimkurgudan ziyade fantastik seviyorum ben ama bazı kitaplar okutturuyor kendini bir şekilde mesela; 2001-Space Odyssey. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın,nasılsınız:stars-crazy-rabbit-emoticon:

RuviDerler, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar tünaydınlar herkese selamlar :stars-crazy-rabbit-emoticon::hi-onion-head-emoticon:

Günaydınnlaar. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Umarım iyisinizdir. Bana çok da gün aydın olamadı zira hala dünü yaşıyor gibiyim. Yine sağa sola dönmeli bir gece geçirdim :/ Umarım sizler zımba gibi başlamışsınızdır güne :shake-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RuviDerler, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar tünaydınlar herkese selamlar :stars-crazy-rabbit-emoticon::hi-onion-head-emoticon:

Sana da tünaydınlar. :)

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydııınn :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Halihazırda zaten birkaç tanesini okudum ama Çocukluğun Sonu'nu bilmiyordum, bakacağım mutlaka :good-job-onion-head-emoticon: Bundan sonra büyük ihtimal Bram Stoker'dan "Dracula"ya başlarım, ondan sonra Çocukluğun Sonu'na da bakmak isterim :)

Aslında bilimkurgudan ziyade fantastik seviyorum ben ama bazı kitaplar okutturuyor kendini bir şekilde mesela; 2001-Space Odyssey. 

Ben dediğim gibi çok nadiren bilim kurgu okuduğumdan haklarında da pek bir bilgim yok.. Kardeşimin kitap kulübü var halen online olarak yürüttüğü orada karar verilmiş bu kitaba. Ben de kitaplıkta görünce başladım dediğim gibi iyi gidiyor. :) Dünya istilası kurgusu. Okursan haber edersin, üzerine konuşuruz. :)

Adında Odyssey geçen tüm kitaplar, filmler beni çeker. Kelimeye karşı ayrı bir zaafım var cidden. Filmini çok kez televizyonda gördüğüm o kitap ayrıca sanırım. :D Ben edebi romanları özledim biraz Rusya taraflarına doğru gideceğe benziyorum elimdeki kitaptan sonra. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Oo güzel güzel formundasın şu aralar :D

Kitap dayanmıyor.

Bir ara kafayı takmıştım, İthaki yayınlarının bilimkurgu serisini bitireceğim diye, kitabı seversem belki o hedefe tekrardan yönelebilirim :)

Evet biraz öyle. :) 

Hahaha hadi bakalım görelim o zaman seni. :D 

Palyco, 2 saat önce tarihinde yazdı:

günaydınlarr^^

Günaydın, nasılsın? 

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydııın. 

Herkese musmutlu bir çarşamba diliyorum. Hocanın ders açmasını bekliyordum ama açmadı ben de birazcık anime izleyeyim. Öncesinde buraya uğrayayım dedim. Umarım bugün hep güzel şeyler duyarsınız. Ben bugün çocuklarımdan birinin sesiyle uyandım kulaklarımda, nedendir bilinmez -rüyalarımı da hayatta hatırlamadığımdan.- Size o şarkıyı atayım.

İçeriği Görüntüle

Sana da mutlu bir çarşamba diliyorum. :) Oh oh iyi yapmışsın ben de izleyeyim bari. :) Hahaha dinleyelim bakalım. :D 

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Benimkinin 9.30da açmış ve şimdiye dersin ilk kısmını bitirmiş olması gerekiyordu. Ne oldu acaba.. Umarım iyidir. 12 bölümlük bir anime sezonunu bile bir ayda bile bitiremeyen benim için gerçekten bayağı hızlısın. :D Ne bitirdin de bu kadar hüzünlendirdi seni? Ben en son Natsume Yuujinchou'yu bitirdiğimde bayağı boşluğa düşmüştüm. Gerçi hala o boşluktayım.. Bir de üstüne Mushishi hüznüme hüzün katıyor genelde her bölümüyle. Bakalım çıkacağız o boşluktan Saiki'ye sarıldım onun için de. :D 

Eskiden 12 bölümlük serileri hemen bitirirdim şimdi ben de senin gibiyim. :D Hahaha Mushishi bizi bayağı hüzünlendirecek belli. :D 

Palyco, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ooo Claymore güzel bir seridir, mangasını okuyacağım ama duruyor şimdilik. 

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın,nasılsınız:stars-crazy-rabbit-emoticon:

İyidir enerjik Hawa, sen nasılsın? :)

RuviDerler, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın, naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.