Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Merhabaaa iyi akşamlar. Mutlu bir gün geçiriyordum kiiii babamın akşam için siyah çay yerine yeşil çay demlediğini görene kadar. Kupama yeşil çayımı doldurdum ve pcnin başına geçtim. Normalde severim ama şu an elimde siyah çay olmalıydı. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Siz umarım iyisinizdir ve istediğiniz çayı içebiliyorsunuzdur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Merhaba derdime çare olmanız dileğiyle 
sizin başınıza gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok fakat bu iki haftadır düşünmeden edemediğim bir konu var 
neyse uzatmadan konuya geçeyim  
unutmuş olduğum bir seri yüzünden  ne karakterlerin isimleri ne yüzleri ne mekan tek hatırladığım ses 
Ana Kadın   karakter    Erkek karakterin başına bir şey mi  geliyor veya ayrılıyorlar mı  bundan da  emin değilim 
sadece hatırladığım iki cümle ağlar bir şekilde Anata ga Anata ga   
başka hatırladığım bir şey yok izlediklerime baktım  liste olarak eksik ekleme olasılığına karşı bilgisayara yapmış olduğum listeye de
baktım tek tek yok bulamadım bir türlü
böyle bir sahne hangi seri hakkında bilgi sahibiyseniz beni  çok sevindirmiş olursunuz
Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa iyi akşamlar. Mutlu bir gün geçiriyordum kiiii babamın akşam için siyah çay yerine yeşil çay demlediğini görene kadar. Kupama yeşil çayımı doldurdum ve pcnin başına geçtim. Normalde severim ama şu an elimde siyah çay olmalıydı. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Siz umarım iyisinizdir ve istediğiniz çayı içebiliyorsunuzdur. 

İyi akşamlarr. Yeşil çay da güzeldir moralini bozma sen, hadi olmadı poşet çay yaparsın. :D Ben şahsen bugün kuşburnu içtim. :D

unutkan, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

sizin başınıza gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok fakat bu iki haftadır düşünmeden edemediğim bir konu var 
unutmuş olduğum bir seri yüzünden  ne karakterlerin isimleri ne yüzleri ne mekan tek hatırladığım ses 
Ana Kadın   karakter    Erkek karakterin başına bir şey mi  geliyor veya ayrılıyorlar mı  bundan da  emin değilim 
başka hatırladığım bir şey yok izlediklerime baktım  liste olarak eksik ekleme olasılığına karşı bilgisayara yapmış olduğum listeye de
böyle bir sahne hangi seri hakkında bilgi sahibiyseniz beni  çok sevindirmiş olursunuz
Teşekkürler.

Yardımcı olmak isterim ama sadece repklikten anime çıkarmak çok zor. Hele bu replik her animede geçebilecek türden ise bu iş imkânsız gibi duruyor. Kendini biraz zorla bakalım, başka şeyler de hatırlayabilecek misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlaar hoş geldin :D Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ya, keyif çayı dediğin siyah çaydır yani :D Neyse günün güzel geçmiş, derdin bu oldun boşver :D

Ben de iyiyim çok şükür. Çayım da var fakat soğumuş ne yazık ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Buraya bir adet @pegasusejder summon ediyorum, günün iyi geceler mesajını bırakması için.

O gelene kadar benim mesajımla idare ediniz; Herkese iyi geceler, güzel uykular diliyorum :loveloveplz:

İyi geceler. :3

Haha, hemen bana da öğret arada moralim bozulduğunda bende summonlarım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

unutkan, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler.

Üzgünüm fakat hiç çağrışım yapmadı. Anime bulmak için anime yardım diye ayrı bir konu başlığı var, orayı deneyebilirsin fakat çok çok az bilgi var elinde, pek umutlanma :/

Freesia, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :3

Haha, hemen bana da öğret arada moralim bozulduğunda bende summonlarım. :D

Haha :D Henüz yeni öğrendiğim bir büyü tam ustalaşmadım hala ama olur öğretirim sana da :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Üzgünüm fakat hiç çağrışım yapmadı. Anime bulmak için anime yardım diye ayrı bir konu başlığı var, orayı deneyebilirsin fakat çok çok az bilgi var elinde, pek umutlanma :/

Haha :D Henüz yeni öğrendiğim bir büyü tam ustalaşmadım hala ama olur öğretirim sana da :D 

Haha, sanırım büyü işe yaramadı. :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar  gece oldu gerçi :')

İstediğim çayı içtim hem de çaydanlığın dibini görene kadar :cheer2-onion-head-emoticon:

unutkan, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler.

Sence de biraz az olmamış mı bu verdiğin bilgi...

Neyse Golden Time değil çünkü izlediğin anime o olsa tek hatırladığın şey "Banri!" olurdu

1 anime eledik hadi yine iyisin:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayırlı geceler Dutluklular ve diğer forum sakinleri:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar  gece oldu gerçi :')

İstediğim çayı içtim hem de çaydanlığın dibini görene kadar :cheer2-onion-head-emoticon:

Sence de biraz az olmamış mı bu verdiğin bilgi...

Neyse Golden Time değil çünkü izlediğin anime o olsa tek hatırladığın şey "Banri!" olurdu

1 anime eledik hadi yine iyisin:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayırlı geceler Dutluklular ve diğer forum sakinleri:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hayırlı geceler. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.