Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

5 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Sıkı bir takipçin varmış :D

Hahaha Mika'yla özel bir bağımız var. :D :D Bir de konuştuğum sevdiğim insanların çoğunun isimleri aklımda kalır, ortaokulda bi oyunda girdiğim klandaki adamların bazılarının kullanıcı adlarını hatırlıyorum mesela. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, pegasusejder yazdı:

Hahaha Mika'yla özel bir bağımız var. :D :D Bir de konuştuğum sevdiğim insanların çoğunun isimleri aklımda kalır, ortaokulda bi oyunda girdiğim klandaki adamların bazılarının kullanıcı adlarını hatırlıyorum mesela. :D 

Ne güzel :D Hafızan iyi demek ki :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Merhaba:hi-onion-head-emoticon: Mika'yı kullaniyorum hitaplarda; görmüşsundur belki ykszedelerdendim. 17 yaşındayım, resim, müzik,sanat diziler, filmler, animeler; şu ara epey dram animesi ve dizisi izliyorum. Ya sen??

Aot evet severdim, güzel karakterler çatır çutur harcandı. Mikasa'yı gerçekten seviyorum, buraya ilk kayıt olduğumda da nickim mikasalı bir şeylerdi, sonra böyle kaldı :D

Final mi vardı, ben 3. sezondan sonrasını bilmemekteyim:cheer2-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Ucu açık şeyler fazlaca kaldı ve de son tatmin edici değildi.  Bir anda Eren'in Mikasa delisi olup çıkması rezaletti bence.  İkisini shipliyordum ama bu kadarı fazla fanservis oldu. Beğenmedim maalesef, fazlaca sağlam son alternatifi varken Isayama'nın fanservisi seçmesine yıkıldım. Kim sorarsa 3. sezondan sonrası yok benim için diyorum:teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

Geçmiş olsun bakalım hangi bölümü istiyorsun? Bende 19 yaşındayım üniversitede matematik okuyorum. Genelde manga okurum ama arada sevdiğim serilerin animelerinide izliyorum. :D

Eyvah eyvah :D

Spoiler

Ben aotın sonunu beğendim ya Eren iyi düşünülmüş insansı bir karakter. Kimse ne iyi ne de kötü herkesin kendince sebepleri var. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İşim yok Mika, hatırlattığın için sağ ol. :crying1-onion-head-emoticon:Sileyim istiyorsan. :') 

Onu mu kastettim ben:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

48 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Aynen

Bilmem ki, bana soruyorsun da sanki ben seni çok sinir ediyormuşum da başkalarına tavsiye vermemi istiyorsun? :ahaaah-onion-head-emoticon:

45 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Sıkı bir takipçin varmış :D

Haha demekki. Siz de kimlerdensiniz Elimiel-san? Ben Mika. Sizinle tanışmak  isterim:admire-onion-head-emoticon:

38 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Abi bi ara senle forum dmsi sohbeti yapalım, sen yayın aç da birlikte okuyup gülelim ne zamandır aklımda :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

18 dakika önce, Freesia yazdı:

Geçmiş olsun bakalım hangi bölümü istiyorsun? Bende 19 yaşındayım üniversitede matematik okuyorum. Genelde manga okurum ama arada sevdiğim serilerin animelerinide izliyorum. :D

Eyvah eyvah :D

İçeriği Görüntüle

Ben aotın sonunu beğendim ya Eren iyi düşünülmüş insansı bir karakter. Kimse ne iyi ne de kötü herkesin kendince sebepleri var. :D

Memnun oldum. Freeisa san/chan ne diye hitap etmeliyim? Hangi bölümü istiyorum.. Tıp istiyordum ama bu yıl pek gelecek gibi değil.  Sıralamama bağlı olarak ilgim olan bir şeyler tercih de edebilirim seneye mezuna da... Az kaldı açıklanmasına da..

Spoiler

Açıkçası beni tatmin etmeyen ilk sezonlar Eren'e herkes mal gözüyle bakarken bir anda beyin nakli alıp sonrasında fibalde tekrar eski Eren'e dönmesi. Bir de Ymir 'e finalde ne oldu ne bitti tam bilmiyoruz. Bir de ek sayfaları gördün mü? Devam ediyor mevzu, biri o ağacı bukuyor felan. Paradise gökdelen dikmişler, savaşlar sürüyor.  Ek sayfalar beni daha çok yıktı. 

Evet kim kötü kim iyi herkesin kendince sebepleri var ben de bunu seviyorum ama finalde maalesef başarılı bulamadım sonu.

Düzenlenme: Mika-desu tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Onu mu kastettim ben:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bilmem ki, bana soruyorsun da sanki ben seni çok sinir ediyormuşum da başkalarına tavsiye vermemi istiyorsun? :ahaaah-onion-head-emoticon:

Abi bi ara senle forum dmsi sohbeti yapalım, sen yayın aç da birlikte okuyup gülelim ne zamandır aklımda :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha bilemiyorum artık. :D 

Sen beni burada en iyi tanıyanlardan birisisin, ondan rica etmiştim. :) 

Hahaha inşallah benden silinmemiştir o mesajlar, sen çıkıp çıkıp duruyordun. :D Sen müsait olamıyorsun ki bir türlü, yoksa ben buralardayım genelde. :D Haber verirsin bir ara yaparız diyelim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha bilemiyorum artık. :D 

Sen beni burada en iyi tanıyanlardan birisisin, ondan rica etmiştim. :) 

Hahaha inşallah benden silinmemiştir o mesajlar, sen çıkıp çıkıp duruyordun. :D Sen müsait olamıyorsun ki bir türlü, yoksa ben buralardayım genelde. :D Haber verirsin bir ara yaparız diyelim. :) 

İşte bir dönem dmler taşıyordu ben d bir kişiyle sileceğim sohbet yerine topluca silmişim, sonra gitti bende her şey :desperate2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.