Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İşte bir dönem dmler taşıyordu ben d bir kişiyle sileceğim sohbet yerine topluca silmişim, sonra gitti bende her şey :desperate2-onion-head-emoticon:

Azıcık sopalıksın Mika. :D Neyse canım bende duruyor o yeter. Ya işte aslında şöyle saçma bir durum var, ben o mesajlara başkasını davet edebiliyorum ama sen bir kez çıktığın için seni bir daha davet edemiyorum... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Kimlerdensiniz deyince bir heyecanlandım :D Ben de tanışmak çok isterim Mika :) Henüz çok yeniyim buralarda o yüzden pek bir bilgim yok beni mazur gör :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Kabalık ettim kendimi pek tanıtmadım kusura bakmayın :dying-onion-head-emoticon: 

17 yaşındayım, yeni yks atlattım -umarım atlatmışımdır -  Şu ara kdrama ve dram animeleri izliyorum-epey ara vermiştim sınavdan ötürü - resim çiziyorum, video editi öğrenmeye çalışıyorum, bugün temizlik yapıyordum:D 

Ya siz? Kimlerdensin benim de komiğime gitti, sanki forum krallıklar tarafından yönetiliyor da siz hangi hanedana mensupsunuz gibi oldu:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Düzenlenme: Mika-desu tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Onu mu kastettim ben:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bilmem ki, bana soruyorsun da sanki ben seni çok sinir ediyormuşum da başkalarına tavsiye vermemi istiyorsun? :ahaaah-onion-head-emoticon:

Haha demekki. Siz de kimlerdensiniz Elimiel-san? Ben Mika. Sizinle tanışmak  isterim:admire-onion-head-emoticon:

Abi bi ara senle forum dmsi sohbeti yapalım, sen yayın aç da birlikte okuyup gülelim ne zamandır aklımda :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Memnun oldum. Freeisa san/chan ne diye hitap etmeliyim? Hangi bölümü istiyorum.. Tıp istiyordum ama bu yıl pek gelecek gibi değil.  Sıralamama bağlı olarak ilgim olan bir şeyler tercih de edebilirim seneye mezuna da... Az kaldı açıklanmasına da..

İçeriği Gizle

Açıkçası beni tatmin etmeyen ilk sezonlar Eren'e herkes mal gözüyle bakarken bir anda beyin nakli alıp sonrasında fibalde tekrar eski Eren'e dönmesi. Bir de Ymir 'e finalde ne oldu ne bitti tam bilmiyoruz. Bir de ek sayfaları gördün mü? Devam ediyor mevzu, biri o ağacı bukuyor felan. Paradise gökdelen dikmişler, savaşlar sürüyor.  Ek sayfalar beni daha çok yıktı. 

Evet kim kötü kim iyi herkesin kendince sebepleri var ben de bunu seviyorum ama finalde maalesef başarılı bulamadım sonu.

Benim adım Kadir bu arada, bana Kadir diyebilirsin. Çok şikayet var bu seneki sınav hakkında hayırlısı olsun bakalım. Eğer hedefine ulaşmakta kararlıysan mezuna bırakmak çok da kafaya takılacak bir mesele değil. Şimdiden iyi çalışmalar. :super-onion-head-emoticon: 

Spoiler

Burada insanın ne yaparsa yapsın zamana karşı yenik düştüğü vurgulanmış bence. Ne kadar uğrasırsak uğraşalım barışı sağlamak imkansız, tarih tekerrür eder, insanlar değişmez. :D Eren zaten başından beri dengesiz bir karakterdi yaşadığı seyler de az buz şeyler değil ek olarak eren daha bir çocuk düşünceleri hayata bakış açısı sürekli değişiyor bu kadar yükün altında hata yapmaması be çizgisini koruması çok zor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Kabalık ettim kendimi pek tanıtmadım kusura bakmayın :dying-onion-head-emoticon: 

17 yaşındayım, yeni yks atlattım -umarım atlatmışımdır -  Şu ara kdrama ve dram animeleri izliyorum-epey ara vermiştim sınavdan ötürü - resim çiziyorum, video editi öğrenmeye çalışıyorum, bugün temizlik yapıyordum:D 

Ya siz? Kimlerdensin benim de komiğime gitti, sanki forum krallıklar tarafından yönetiliyor da siz hangi hanedana mensupsunuz gibi oldu:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yok canım ne kabalığı bence çok tatlıydı :D Kardeşimle aynı kaderi paylaşıyorsun o zaman umarım iyi yerlere gelirsiniz. Temizlik bugün ben de yaptım oldukça yorucuydu :D Ben 23 yaşımdayım. İstanbul'da bir devlet hastanesinde ameliyathane hemşireliği yapıyorum branşım ortopedi ve kadın doğum üzerine. Anime izlemeyi seviyorum yıllardır ve sevdiğim birkaç manga var onları okuyorum. Şiire biraz merakım var onun dışında canım kitaplarım var çok sevdiğim :) Daha çok tarihi dönem içerisinde geçen anime dizi veya filmleri seviyorum o dönemlerin atmosferi, yaşantısı, insanları ve duyguları beni etkiliyor fazlasıyla :) Fantastik, doğaüstü ve polisiye konuları da dikkatimi çekmiyor değil :) Uzun zamandır ben de kardeşim sınava hazırlanıyor diye birçok şeyden mahrum kaldım bir de malum pandemi vardı beni de fazlasıyla etkiledi bir sene kadar pandemi servisinde görevlendirme alarak çalıştım, kovid geçirdim, ailemden uzakta kaldım bir süre ama şuan benim açımdan hayatım normalleşmeye başladı diyebilirim. Tatil planları yapıyorum bol bol :) Çok uzatmış olabilirim şimdiden rahatsızlık için kusura bakmayın :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Elimiel-23 yazdı:

Yok canım ne kabalığı bence çok tatlıydı :D Kardeşimle aynı kaderi paylaşıyorsun o zaman umarım iyi yerlere gelirsiniz. Temizlik bugün ben de yaptım oldukça yorucuydu :D Ben 23 yaşımdayım. İstanbul'da bir devlet hastanesinde ameliyathane hemşireliği yapıyorum branşım ortopedi ve kadın doğum üzerine. Anime izlemeyi seviyorum yıllardır ve sevdiğim birkaç manga var onları okuyorum. Şiire biraz merakım var onun dışında canım kitaplarım var çok sevdiğim :) Daha çok tarihi dönem içerisinde geçen anime dizi veya filmleri seviyorum o dönemlerin atmosferi, yaşantısı, insanları ve duyguları beni etkiliyor fazlasıyla :) Fantastik, doğaüstü ve polisiye konuları da dikkatimi çekmiyor değil :) Uzun zamandır ben de kardeşim sınava hazırlanıyor diye birçok şeyden mahrum kaldım bir de malum pandemi vardı beni de fazlasıyla etkiledi bir sene kadar pandemi servisinde görevlendirme alarak çalıştım, kovid geçirdim, ailemden uzakta kaldım bir süre ama şuan benim açımdan hayatım normalleşmeye başladı diyebilirim. Tatil planları yapıyorum bol bol :) Çok uzatmış olabilirim şimdiden rahatsızlık için kusura bakmayın :) 

Ne kusuru yav mika sayesinde bizde biraz daha tanımış olduk. :D Favori kitaplarınız , mangalarınız, animeleriniz nelerdir acep ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Azıcık sopalıksın Mika. :D Neyse canım bende duruyor o yeter. Ya işte aslında şöyle saçma bir durum var, ben o mesajlara başkasını davet edebiliyorum ama sen bir kez çıktığın için seni bir daha davet edemiyorum... 

Gözyaşı pıt pıt. 

Ne yani sen başkasını mı davet ettin oraya:confused-onion-head-emoticon:

12 dakika önce, Freesia yazdı:

Benim adım Kadir bu arada, bana Kadir diyebilirsin. Çok şikayet var bu seneki sınav hakkında hayırlısı olsun bakalım. Eğer hedefine ulaşmakta kararlıysan mezuna bırakmak çok da kafaya takılacak bir mesele değil. Şimdiden iyi çalışmalar. :super-onion-head-emoticon: 

İçeriği Gizle

Burada insanın ne yaparsa yapsın zamana karşı yenik düştüğü vurgulanmış bence. Ne kadar uğrasırsak uğraşalım barışı sağlamak imkansız, tarih tekerrür eder, insanlar değişmez. :D Eren zaten başından beri dengesiz bir karakterdi yaşadığı seyler de az buz şeyler değil ek olarak eren daha bir çocuk düşünceleri hayata bakış açısı sürekli değişiyor bu kadar yükün altında hata yapmaması be çizgisini koruması çok zor. 

Memnun oldum o halde Kadir. Ben ismimi burada kullanmayı pek sevmiyorum ama merak ediyorsan özelden yazabilirim. 

Msü'den biraz deneyimliydim türkçe konusunda ama Türkçe 'yi hallettim meğersem asıl Türkçe matematikteymiş:beaten-onion-head-emoticon: Teşekkür ederim iyi dileklerin için. 

Spoiler

Aynen öyleymiş mesele, Eren'i biz çok abartmışız :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

14 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.  

Ortopedi ve kadın doğum, zor olmalı epey. Başarılar dilerim mesleğinizde.

Tarihi dönemleri ben de çok seviyorum, şu ara izlediğim kdrama da eski Kore'ye dair ticaret konulu-ticati zekâlarına bayılıyorum, bir de dramla harmanlıyorlar mis mis-  tarihi dönemlerde geçen anime olarak ne önerirsiniz peki? Animelerde pek denk gelmedim. Dr. Stone'u biiyorum bir tek.

Ablam da benimle sınava hazırlandı sanki, o da hep evdeydi, yanımdaydı demek siz de ilgili bir ablasınız :cheer1-onion-head-emoticon: 

Kovid için çok geçmiş olsun, şimdi iyisinizdir herhalde? 

Ne kusuru, ne güzel tanıştık

Ben uzun yazılara bayılırım ki bu da çok uzun değildi:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Mika-desu yazdı:

Gözyaşı pıt pıt. 

Ne yani sen başkasını mı davet ettin oraya:confused-onion-head-emoticon:

Memnun oldum o halde Kadir. Ben ismimi burada kullanmayı pek sevmiyorum ama merak ediyorsan özelden yazabilirim. 

Msü'den biraz deneyimliydim türkçe konusunda ama Türkçe 'yi hallettim meğersem asıl Türkçe matematikteymiş:beaten-onion-head-emoticon: Teşekkür ederim iyi dileklerin için. 

İçeriği Görüntüle

Aynen öyleymiş mesele, Eren'i biz çok abartmışız :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.  

Ortopedi ve kadın doğum, zor olmalı epey. Başarılar dilerim mesleğinizde.

Tarihi dönemleri ben de çok seviyorum, şu ara izlediğim kdrama da eski Kore'ye dair ticaret konulu-ticati zekâlarına bayılıyorum, bir de dramla harmanlıyorlar mis mis-  tarihi dönemlerde geçen anime olarak ne önerirsiniz peki? Animelerde pek denk gelmedim. Dr. Stone'u biiyorum bir tek.

Ablam da benimle sınava hazırlandı sanki, o da hep evdeydi, yanımdaydı demek siz de ilgili bir ablasınız :cheer1-onion-head-emoticon: 

Kovid için çok geçmiş olsun, şimdi iyisinizdir herhalde? 

Ne kusuru, ne güzel tanıştık

Ben uzun yazılara bayılırım ki bu da çok uzun değildi:D

Tekrardan memnun oldum Mika. :3 

Benim için sıkıntı yok nasıl rahat edersen.

Ah ah, şu soruları farklı yapacağız diye işin suyunu çıkarıyorlar.Bakalım daha neler neler göreceğiz. :D

Spoiler

Ne kadar acı versede İsayama reis güzel yazmış. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Freesia yazdı:

Tekrardan memnun oldum Mika. :3 

Benim için sıkıntı yok nasıl rahat edersen.

Ah ah, şu soruları farklı yapacağız diye işin suyunu çıkarıyorlar.Bakalım daha neler neler göreceğiz. :D

İçeriği Gizle

Ne kadar acı versede İsayama reis güzel yazmış. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ben Isayam için şey tabirini kullaniyorum: Kendi elleriyle göklere çıkardığı seriyi yine kendi eliyle çukura batırdı.  -Bu kadar olmamış olabilir ama Isayama'dan beklentim büyüktü, disqusta manga sitesi vardı; orada epeyce teori dönüyordu +1000 mesajım vardı teoriye dair, teori mevzusuna sanırım kendimi çok kaptırınca güzel teorieleri de görünce bu son hoşuma gitmedi:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ben Isayam için şey tabirini kullaniyorum: Kendi elleriyle göklere çıkardığı seriyi yine kendi eliyle çukura batırdı.  -Bu kadar olmamış olabilir ama Isayama'dan beklentim büyüktü, disqusta manga sitesi vardı; orada epeyce teori dönüyordu +1000 mesajım vardı teoriye dair, teori mevzusuna sanırım kendimi çok kaptırınca güzel teorieleri de görünce bu son hoşuma gitmedi:D

Bak şimdi merak ettim:confused-onion-head-emoticon: Burada nasıl bir finalden bahsediyoruz biraz daha detay verebilir misin? :D

Spoiler

3.sezon açık ara animedeki en iyi sezon. Anime birde bire level atladı. Animede resmen bir nazi almanyası gördüm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.