Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

10 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Stresim merakımdan :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ne yapman gerekiyor?

Maalesef ya, yksnin bana verdiği en büyük zarar oldu; ciddi ciddi 2 bina ötesindeki yazıları okuyamıyorum.  Eskiden şak diye görürdüm uzaktakini bile, gitmiş gözler. 

Hahaha biliyorum ya, inşallah güzel sonuçlar alırsın. :)

Kitap okusam iyi olur ama oyuna da bakmam lazım, bir de hamburger ekmeği yapacağım onun için çalışmalara başlamam lazım falan filan...

Mika 20, 20, 20 kuralı var biliyorsundur belki. 20 dakikada da bir 20 saniye boyunca 20 metre uzaklıktaki bir yere odaklanıp bakman lazım, bu biraz daha göz bozulmasını azaltıyor, en azından ilerlemeni durdurur. 

3 dakika önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Selam Zoro. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

15 saat önce, Elimiel yazdı:

Teşekkürler ':) 

Nasılsın? 

Iyiyim dün yeni civcivlerimiz oldu onlara bakıyordum :D Sen nasılsın:music-crazy-rabbit-emoticon:

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha bu kadar kıskandırmaya çalışırsan olacağı buydu. :D :D 

Hayır ya senin nazarın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

43 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha biliyorum ya, inşallah güzel sonuçlar alırsın. :)

Kitap okusam iyi olur ama oyuna da bakmam lazım, bir de hamburger ekmeği yapacağım onun için çalışmalara başlamam lazım falan filan...

Mika 20, 20, 20 kuralı var biliyorsundur belki. 20 dakikada da bir 20 saniye boyunca 20 metre uzaklıktaki bir yere odaklanıp bakman lazım, bu biraz daha göz bozulmasını azaltıyor, en azından ilerlemeni durdurur. 

Selam Zoro. 

Teşekkürler.

Kolay gelsin! Ben de gaza geldim başlayayım kitaba.

Deneyeyim bunu, teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Teşekkürler.

Kolay gelsin! Ben de gaza geldim başlayayım kitaba.

Deneyeyim bunu, teşekkür ederim.

Sağ ol. .) Neye başlayacaksın?

Ben bir ara iyi yapıyordum da salmıştım şu aralar, tekrar yapayım ben de. :D Telefona alarm koyuyorum geri sayım olarak iyi oluyordu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Hee iyi bari. :)

İyi gibiyim, bir şeyler yapmam gerekiyor ama üşeniyorum şu anlık. :D 

Hahaha maşallah bayağı enerjiksin. :)

Ah o üşengeçlik yok mu... İnsanoğlunun en büyük düşmanı. :D :super-onion-head-emoticon:

İnşallah birazdan gider de üşengeçliğin, yaparsın. :D

Yani Everest'e tırmanacak kadar enerjim yok aslında da emojileri görünce bir neşe geldi. :D Severim keretaları. :wew-onion-head-emoticon:

1 hour ago, Mika-desu said:

Ne yapıyorsun, benim stresten karnım ağrıyor-bugun sonuçların açıklanabilme ihtimali mevcut da- :homelessonionplz:

Geçmiş olsun, ben de dönem başlayınca gözlük alacağım:( 

Biraz stresliyim ama iyiyim sen nasılsın?:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bu haftayı beğenmedim, geçen hafta daha güzeldi :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Aa gerçekten mii? :noooo-onion-head-emoticon: Konuyu o kadar unutmuşum ki ilk kez senden duydum ya. :D Neyse hayırlısı olur İnşallah herkes için. :D

İlk kez mi takacaksın? :oniondesuplz:

Ben de iyiyim sanırım. :D Yani hiç stres yapasım yok şu an. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Dur ya daha yeni başladı hafta hemen karar verme öyle. :D Belki çok güzel şeyler olur. :D

Spoiler

200w.gif.ec924ad7cd6594e4defd64ae64977b99.gif

Spoiler

Çok güzel bir süngerbob gifi vardı, yarım saattir uygun boyutlusunu aradım da bulamadım. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Sağ ol. .) Neye başlayacaksın?

Ben bir ara iyi yapıyordum da salmıştım şu aralar, tekrar yapayım ben de. :D Telefona alarm koyuyorum geri sayım olarak iyi oluyordu. :D 

Puslu kıtalar atlası 

Beğendim bu taktiği.

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Ah o üşengeçlik yok mu... İnsanoğlunun en büyük düşmanı. :D :super-onion-head-emoticon:

İnşallah birazdan gider de üşengeçliğin, yaparsın. :D

Yani Everest'e tırmanacak kadar enerjim yok aslında da emojileri görünce bir neşe geldi. :D Severim keretaları. :wew-onion-head-emoticon:

Aa gerçekten mii? :noooo-onion-head-emoticon: Konuyu o kadar unutmuşum ki ilk kez senden duydum ya. :D Neyse hayırlısı olur İnşallah herkes için. :D

İlk kez mi takacaksın? :oniondesuplz:

Ben de iyiyim sanırım. :D Yani hiç stres yapasım yok şu an. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Dur ya daha yeni başladı hafta hemen karar verme öyle. :D Belki çok güzel şeyler olur. :D

İçeriği Görüntüle

200w.gif.ec924ad7cd6594e4defd64ae64977b99.gif

İçeriği Görüntüle

Çok güzel bir süngerbob gifi vardı, yarım saattir uygun boyutlusunu aradım da bulamadım. :/

Evet ilk kez, sınavdan 1 ay önce gitmiştim, doktor sınavdan 1 ay sonra gel yine bakalım demişti.

Inşallah güzel şeyler olur:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hayırlı olsun. :)

Yoo hiç alakası yok. :D 

Teşekkürler :D

Çok alakası var bence :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Bak senin nazarın yüzünden hater'in mesajlara bakmıyor :cool-onion-head-emoticon:

2 saat önce, Elimiel yazdı:

Yaaa çok tatlı oluyorlar onlaarr :D İyiyim işe başladım, tatil bitti :( 

Kardeşim elinden düşürdü ya :D Oo ne işi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.