Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 saat önce, Ari01 yazdı:

Teşekkür ederim :D Tabii insan etrafı bilmeyince nereyi gezdiğini de anlamıyor :ahaaah-onion-head-emoticon:Bugün de kahvaltıdan sonra bir çıktık dışarı daha yeni geldim eve. :D Birkaç gün yeter bu bana artık.

Hmm anladım:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Hahahaha bayağı gezmişsiniz maşallah, diğer günlere de saklasaydın. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

42 minutes ago, pegasusejder said:

Hahahaha bayağı gezmişsiniz maşallah, diğer günlere de saklasaydın. :D 

:waiting-onion-head-emoticon:Adı üstünde büyük şehir zaten. Gez gez bitmiyor. Bir de her gittiğin yeri ilk görüşte aklında tutmak zor olduğu için birkaç kez gitmek lazım malum. :D

Zaten bu gezdiğimiz bir müddet yeter bize, kalanını biraz ara verip öyle gezeriz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Ari01 yazdı:

:waiting-onion-head-emoticon:Adı üstünde büyük şehir zaten. Gez gez bitmiyor. Bir de her gittiğin yeri ilk görüşte aklında tutmak zor olduğu için birkaç kez gitmek lazım malum. :D

Zaten bu gezdiğimiz bir müddet yeter bize, kalanını biraz ara verip öyle gezeriz. :D 

Amaaan zaten arkadaşınla gezeceksin daha oraları, yapılacak çok şey vardır senin için. :D Liste oluşturdun mu? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Amaaan zaten arkadaşınla gezeceksin daha oraları, yapılacak çok şey vardır senin için. :D Liste oluşturdun mu? :D 

Haha sorma sorma :D Antalya'da hep o benim navigasyonum oluyordu burada ben ona yardımcı olmak isterim ama hedefim biraz büyük sanki :D Ama dediğin gibi onunla da bol bol gezeriz, eğlenceli olur. :stars-crazy-rabbit-emoticon: Liste? Gidilecek yerlerin listesi mi yoksa? :D Onu ortaokuldayken yaptım ben defalarca, artık gına geldi. :D  Böyle herbir şehirdışına çıkışımızda oranın tarihini, kültürünü, gidilecek yerlerini, yemeklerini... bayağı da iyi hazırlardım yani anlayacağın. Hatta bir keresinde Istanbul için bir dosya rehber hazırlamıştım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Ari01 yazdı:

Haha sorma sorma :D Antalya'da hep o benim navigasyonum oluyordu burada ben ona yardımcı olmak isterim ama hedefim biraz büyük sanki :D Ama dediğin gibi onunla da bol bol gezeriz, eğlenceli olur. :stars-crazy-rabbit-emoticon: Liste? Gidilecek yerlerin listesi mi yoksa? :D Onu ortaokuldayken yaptım ben defalarca, artık gına geldi. :D  Böyle herbir şehirdışına çıkışımızda oranın tarihini, kültürünü, gidilecek yerlerini, yemeklerini... bayağı da iyi hazırlardım yani anlayacağın. Hatta bir keresinde Istanbul için bir dosya rehber hazırlamıştım. :D

Ooo İstanbul için rehber duruyorsa kullanmanın tam sırası. :D Eee hep de karşı tarafa bu işleri yükleme biraz da sen atılgan ol. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, pegasusejder said:

Ooo İstanbul için rehber duruyorsa kullanmanın tam sırası. :D Eee hep de karşı tarafa bu işleri yükleme biraz da sen atılgan ol. :D 

Yani Antalya'da bırakmıştım çook uzun olduğu için ama haklısın sanırım. :D Yani ben de onu yapmayı düşünüyorum zaten :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 minutes ago, pegasusejder said:

Aferin aferin, bu İstanbul her ikiniz için de güzel ve yeni bir deneyim olsun. :cheer2-onion-head-emoticon:

Yani korkutucu aslında ama aynı zamanda değişik bir deneyim olacak... Sonuçta kaçış yok değil mi? :D İnşallah senin dediğin gibi olur. Şaka maka az kaldı açılmasına :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Ari01 yazdı:

Yani korkutucu aslında ama aynı zamanda değişik bir deneyim olacak... Sonuçta kaçış yok değil mi? :D İnşallah senin dediğin gibi olur. Şaka maka az kaldı açılmasına :)

Ahaha korkutucu olmasa bu kadar da güzel olmazdı merak etme, ayrıca hiç korktuğun gibi olmayacak. :) Ben 13 yaşımda bir başıma oralara gidip hayatta kaldım, sen de kalırsın merak etme. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günaydınlar

22 saat önce, Yue Nagumo yazdı:

Günaydın

biraz geç oldu ama (bi 24 saat kadar) günaydın :)

17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Eee hep burada durmak sıkıyor bir yerden sonra...

Tedbili mekanda sıhhat vardır gez biraz. Gezmekten sıkılınca tekrar gelirsin :p

10 saat önce, Ari01 yazdı:

Ne oluyo ne açılması ne gezmesi? Ben çok uzak kalmışım olaylardan ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.