Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsn. İhtiyacımız olacak.

Şükür daha ölmedim. Ama öbür taraftan yazmam yakındır. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Geçen hafta zibilyon tane ödev vermişler. onlarla cebelleşiyorum. İnsafsızlar sırf vizelere son hafta çalışmasınlar diye bir yığın ödev vermişler. :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

Üstelik benim hafta ortasında habberim oldu... Öyle bir durumdayım.

Geldi görülünce kaçtı gibi olacak ama benim yatmam lazım. Uyku düzenimi de bozarsam belimi baston yutmak bile doğrultamaz. İnş yorgunluktan fazla saçmalamamışımdır. Ben, ben ağlayarak uyumaya gidiyorum. Üstüm açılırsa toprak atarsınız.:dying-onion-head-emoticon:

Hahaha, hadi bakalım kolay gelsin :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Sen merak etme toprak atma işi bende, gözün arkada kalmasın :bye-crazy-rabbit-emoticon:

3 saat önce, Kirii yazdı:

Herkese iyi geceler,nasılsınız :victory-onion-head-emoticon: Saat olacak 12 ben keko şarkıları dinliyorum ya :drama-crazy-rabbit-emoticon: Ama çok eğlenceli tavsiye ederim :evil-smile-onion-head-emoticon:

İyi gecelerr, iyiyim ya çok şükür sağ olasın, sen nasılsın?

Aa nasıl şarkılarmış onlar ya bir ara at da bizde bir dinliyelim bakalım :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Beytize yazdı:

nasılll ne iş buuuuuu  :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

Söylersem anlamı kaçar, boş ver. :)

12 saat önce, Kemankech yazdı:

JJJümleten iyi akaşamlar efe'm. Herkesin vizelerden hayatta çıkması dileğimi koluma takıp geldim. Nasılsınız afiyettesiniz inş?

Hee. Ben malmışım. Cühela herhalde diyerekten cevap veriyorum bir de :p

GEçmiş olsun hepinize. :) İyiyim ben çok şükür, sen nasılsın?

Estağfurullah. :) 

10 saat önce, Kirii yazdı:

Herkese iyi geceler,nasılsınız :victory-onion-head-emoticon: Saat olacak 12 ben keko şarkıları dinliyorum ya :drama-crazy-rabbit-emoticon: Ama çok eğlenceli tavsiye ederim :evil-smile-onion-head-emoticon:

İyidir, sen nasılsın? Keko şarkı ne ya? :D 

Günaydın herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar efe'm. İyi öğlenler cümleten

10 saat önce, Freesia yazdı:

Sen merak etme toprak atma işi bende, gözün arkada kalmasın :bye-crazy-rabbit-emoticon:

Aa nasıl şarkılarmış onlar ya bir ara at da bizde bir dinliyelim bakalım :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler.

Gözüm açık gitmem artık. :dead-onion-head-emoticon:

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın herkese.

Teşekkürler. Ne olsun işte. Sürünmeye devam. Sabahtan beri ödevlerle cebelleşiyorum. Çalışkan insanların neden kilolu olduğunu artık anlıyorum. Çok acıktırıyor be :p

:')

13 saat önce, Kirii yazdı:

Ben de ödev yaparken açıp gırtlak müzikleri dinliyorum. Birisi gelip gırtlaklayacak beni ama hayırlısı bakalım :p Varsa güzel keko müziği atta onunla da kanser edeyim milleti geceleri. :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Merhabalar efe'm. İyi öğlenler cümleten

Teşekkürler.

Gözüm açık gitmem artık. :dead-onion-head-emoticon:

Teşekkürler. Ne olsun işte. Sürünmeye devam. Sabahtan beri ödevlerle cebelleşiyorum. Çalışkan insanların neden kilolu olduğunu artık anlıyorum. Çok acıktırıyor be :p

:')

Ben de ödev yaparken açıp gırtlak müzikleri dinliyorum. Birisi gelip gırtlaklayacak beni ama hayırlısı bakalım :p Varsa güzel keko müziği atta onunla da kanser edeyim milleti geceleri. :lol2-onion-head-emoticon:

https://open.spotify.com/track/6w55Qrt9626sXuYs01trjl?

https://open.spotify.com/track/6x6n1dKGEwxPWYTui2XPoc?si=5a785d9219824ff0

Bunlar bana çok komik geliyor :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

22 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın herkese.

Sen bilmezsin genç değilsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.11.2021 - 02:47, Freesia yazdı:

Hiç iyi değilim sınavlar başlıyor :crying1-onion-head-emoticon:Ben yaparım da annem çok korkuyor ya :D Hem seçmeli matematikten 100 aldım  çok zekiyimdir :relax1-onion-head-emoticon:  

Değişik işte gaza getiriyor gibi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Kemankech yazdı:

Aman aman sakın o açlığa kanma. :D 

2 saat önce, Kirii yazdı:

Sen bilmezsin genç değilsin

Doğru. :') 

Günaydın herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.