Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

11.07.2023 - 08:29, pegasusejder yazdı:

Belki de mod'ların olduğu forum cennetine gitmiştir? Oradan da bize ban atabilir gerçi. :D 

Üzdü :'( 

Eyvallah kardeşim, elimizden geldiğince tanıtım yapmaya çalışıyoruz şu an. :) 

Ben şu an para kazanmadığım için vacip değil her türlü. :D Para geldiğinde bakarız.

Helal be sana koca yürekli insan...

İki dünyada da bir ayağım var. Ve sana kötü haberlerim var...

Keşke az daha canım kuvvetim olsaydı. Ama 25 tane veletle bir saat uğraşmak tüm enerjimi emikliyor. Öbür tarafa bi görünüb geliyorum.

Allah yolunuzu açık etsin yiğitler. Vatan size minnettar.

Lambocinini satar alırsın yaw. Amaç kurban değil mi?

For dı vatan, for dı millet, for dı welet.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

13.07.2023 - 09:52, Kemankech yazdı:

İki dünyada da bir ayağım var. Ve sana kötü haberlerim var...

Keşke az daha canım kuvvetim olsaydı. Ama 25 tane veletle bir saat uğraşmak tüm enerjimi emikliyor. Öbür tarafa bi görünüb geliyorum.

Allah yolunuzu açık etsin yiğitler. Vatan size minnettar.

Lambocinini satar alırsın yaw. Amaç kurban değil mi?

For dı vatan, for dı millet, for dı welet.

Köpekler mi yedi gene bu kızı ya?

Çocuklar zor ya, ben de bi ara öğretmenlik yaptım ya, cidden bayağı enerji isteyen bir durum. :') 

Eyvallah ağam, ayvallah.

Ya biz de işte Lambo yok, Porsche var, Lambo olsa satıp alırdık. :D 

Emporer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23.06.2023 - 09:16, Kemankech yazdı:

Biter mi be abi. Olur mu bu da hakikaten?

Bu iş gazete denilen kağıt parçasıyla olmaz. Yürekle olur. Cesaretle olur!

Ooo hayırlı olsun bakalım. Çaycı lazımsa geleyim. 

İlyuminati zaten yakamızda. Mosad ensemizde. Ama benim gemim batmaz Orhaan!

At dediğin Allahın hayvanı yav. 2,5 bit benden kıymetli mi olacak?

Kahraman ırkıma bir gül; ne bu bütler bu sınav?

Aleyküm Selam. Bakarız.

Edit:/ Baktım 149 liraymış. Güzel bir kafası var gibi duruyor ama cebimdeki son kuruşu dün harcadığımı göz önünde bulundurarak vaz geçtim. Gamepass'de falan da yok.

25 tlydi eskiden :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.07.2023 - 10:46, pegasusejder yazdı:

Köpekler mi yedi gene bu kızı ya?

Çocuklar zor ya, ben de bi ara öğretmenlik yaptım ya, cidden bayağı enerji isteyen bir durum. :') 

Eyvallah ağam, ayvallah.

Ya biz de işte Lambo yok, Porsche var, Lambo olsa satıp alırdık. :D 

Emporer

Alışkanlık yaptı belli. İşte çolunuzu çocuğunuzu sokaklara salıyorsunuz.... Hayır çok dark, yapmayacağım.

Hele bir de (af buyrun modlar uyuyodur diye söyleyebiliyorum) enseye parmak göde şablak yetişince anlatamıyorsunda çocuğa bir şey. Bir şey anlatıyorsun gülüyor, ciddi konuşuyorsun gülüyor, kenara çekip olm böyle yapma diyosun daha çok gülüyor. (Tekrar af buyrun) çocuğa sktir çekecem zaten şimdiden it kopukluk yoluna düşmüş, en azından Allah kitap bir şey bilsin, tam öğrenmesede bilinç altında frenleyici olur diye bir şey de diyemiyorum. Ki ödevini falan yapıyor çocuk, derste sıkıntı çıkarıyor. Vallahi çözemedim çocuğu bir türlü.

Pors pazarı ölü diyorladı hakikaten :P

SPACE MAREEEEEEEEEEEEEN!!!!!!

14.07.2023 - 11:47, Marut yazdı:

25 tlydi eskiden :(

Elbet bir gün, her oyun gamepass'ten geçecektir...

~Pilips Pancar~

Adamın adını hatırlayamadım ama anladınız siz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15.07.2023 - 00:04, Kemankech yazdı:

Alışkanlık yaptı belli. İşte çolunuzu çocuğunuzu sokaklara salıyorsunuz.... Hayır çok dark, yapmayacağım.

Hele bir de (af buyrun modlar uyuyodur diye söyleyebiliyorum) enseye parmak göde şablak yetişince anlatamıyorsunda çocuğa bir şey. Bir şey anlatıyorsun gülüyor, ciddi konuşuyorsun gülüyor, kenara çekip olm böyle yapma diyosun daha çok gülüyor. (Tekrar af buyrun) çocuğa sktir çekecem zaten şimdiden it kopukluk yoluna düşmüş, en azından Allah kitap bir şey bilsin, tam öğrenmesede bilinç altında frenleyici olur diye bir şey de diyemiyorum. Ki ödevini falan yapıyor çocuk, derste sıkıntı çıkarıyor. Vallahi çözemedim çocuğu bir türlü.

Pors pazarı ölü diyorladı hakikaten :P

SPACE MAREEEEEEEEEEEEEN!!!!!!

Aynen aynen, bi fırt köpeklere vermeden rahat etmiyor veya sınav sonrası Hawaii'ye tatile gitmiş de olabilir @kirpii

Ya bazı çocukların aileden kaynaklı problemleri oluyor maalesef. Ya ilgi çekiyor, ya ciddiyete geçemiyor falan filan, o yüzden sıkıntı çıkararak hayatını yaşıyor. Ben lisedeyken alt sınıfların abisiydim (askeri lisede böyle bir sistem vardı, en üst sınıflar alt sınıflara yol göstermek için onlara gidiyordu) neyse işte benim gittiğim kısımda bi çocuk vardı ve bayağı haylaz hani. Ara ara ceza veriyorum çocuğa ama akıllanmıyor, en son çektim bunu bi kenara, ne istiyorsun dedim, ne yapayım sana dedim, çocuk ne dese beğenirsin, "Abi ben sizin yerinizde olsam beni döverdim ha ben gene de uslanmam"... Bazıları böyle yani. :)

Maalesef öyle ya, zamanında uygun fiyat veren bi fakire satacaktık...

:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.07.2023 - 08:25, pegasusejder yazdı:

Aynen aynen, bi fırt köpeklere vermeden rahat etmiyor veya sınav sonrası Hawaii'ye tatile gitmiş de olabilir @kirpii

Ya bazı çocukların aileden kaynaklı problemleri oluyor maalesef. Ya ilgi çekiyor, ya ciddiyete geçemiyor falan filan, o yüzden sıkıntı çıkararak hayatını yaşıyor. Ben lisedeyken alt sınıfların abisiydim (askeri lisede böyle bir sistem vardı, en üst sınıflar alt sınıflara yol göstermek için onlara gidiyordu) neyse işte benim gittiğim kısımda bi çocuk vardı ve bayağı haylaz hani. Ara ara ceza veriyorum çocuğa ama akıllanmıyor, en son çektim bunu bi kenara, ne istiyorsun dedim, ne yapayım sana dedim, çocuk ne dese beğenirsin, "Abi ben sizin yerinizde olsam beni döverdim ha ben gene de uslanmam"... Bazıları böyle yani. :)

Bilmiyorum yaa. Hawaiye gidecek kadar fakir mi ya o? Her akşam kokonotta tiskisinden bir fırt çekmeden nasıl rahat edebiliyor yaw fakirler?

Onların da düzeltilebileceği bir yol olması lazım ya. Cmon yani ölmemişten umut kesilmez ya. Öyle çok çocuk gördüm eyvallah ama bi yolu yordamı olması lazım. Bana çok dokunuyo fayda edememek.

Tabii tabii. Şimdi alan satan yok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17.07.2023 - 16:22, Kemankech yazdı:

Bilmiyorum yaa. Hawaiye gidecek kadar fakir mi ya o? Her akşam kokonotta tiskisinden bir fırt çekmeden nasıl rahat edebiliyor yaw fakirler?

Onların da düzeltilebileceği bir yol olması lazım ya. Cmon yani ölmemişten umut kesilmez ya. Öyle çok çocuk gördüm eyvallah ama bi yolu yordamı olması lazım. Bana çok dokunuyo fayda edememek.

Tabii tabii. Şimdi alan satan yok. 

Ekonomik kriz onları da vurmuş ya, öyle diyorlar. Parası anca ona yetmiş...

Bilemiyorum da bir yerden sonrası psikolojiye giriyor, o konuda uzman kişiler bir şeyleri değiştirebilir tabii çocuk yanıt vermek istediği sürece ama yani bizim gibi bilgisi eksik insanlar bir şeyler denerken daha beter de edebilir maalesef. :'( Fayda edememek konusunda haklısın. Belki işte bi uzmanla konuşup en azından nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda bir fikir alınabilir.

Maalesef hocam maalesef. :'( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.07.2023 - 08:22, pegasusejder yazdı:

Ekonomik kriz onları da vurmuş ya, öyle diyorlar. Parası anca ona yetmiş...

Bilemiyorum da bir yerden sonrası psikolojiye giriyor, o konuda uzman kişiler bir şeyleri değiştirebilir tabii çocuk yanıt vermek istediği sürece ama yani bizim gibi bilgisi eksik insanlar bir şeyler denerken daha beter de edebilir maalesef. :'( Fayda edememek konusunda haklısın. Belki işte bi uzmanla konuşup en azından nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda bir fikir alınabilir.

Maalesef hocam maalesef. :'( 

Vah garibim. Cep harçlığı ver de haftada bir tropikal adaları gezsin gelsin ya. Stres atsın.

Bu gün falaka çektim bi. Hoşuna gitti çocuğun. Ortak bir paydada buluşabiliriz gibime geliyor. Şaka bir yana sorabileceğim psikolog yok. Günde yarım saatte fayda edebilme ihtimalim hiç yok. Olduğu kadarıyla idare edecez bakalım.

Fakirlikden değil aslında. İnsanlar zevksiz mîrim. Bakınız herkes tamnk gibi bmw'ler kullanıyor. Narinliğin, inceliğin bir değeri kalmadı. Daha büyük daha iyi zannediyorlar. Oysa nezaikin güzelliği ve nerainin handanlığı hakikattir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.07.2023 - 19:43, Kemankech yazdı:

Vah garibim. Cep harçlığı ver de haftada bir tropikal adaları gezsin gelsin ya. Stres atsın.

Bu gün falaka çektim bi. Hoşuna gitti çocuğun. Ortak bir paydada buluşabiliriz gibime geliyor. Şaka bir yana sorabileceğim psikolog yok. Günde yarım saatte fayda edebilme ihtimalim hiç yok. Olduğu kadarıyla idare edecez bakalım.

Fakirlikden değil aslında. İnsanlar zevksiz mîrim. Bakınız herkes tamnk gibi bmw'ler kullanıyor. Narinliğin, inceliğin bir değeri kalmadı. Daha büyük daha iyi zannediyorlar. Oysa nezaikin güzelliği ve nerainin handanlığı hakikattir.

Şu oyunu çıkaralım, halledilir o mevzular. :D 

Demek ki beni döv derken ciddiymiş çocuk... :D Ya hocam pek bizim yapabileceğimiz iş değil zaten :/ Foruma psikolog lazım.

Bir şeyin adı çıktı mı sonrası hak götüre, bmw bmw diyorlar bir de şöforlerini özel seçiyorlar hepsi bi araba böğürttürme, bir drift yapma derdinde... Gerçekten zevkimiz kalmamıştır...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.07.2023 - 08:25, pegasusejder yazdı:

Tabi tabi :DD Gittim yeni geldim :victory-onion-head-emoticon:

19.07.2023 - 19:43, Kemankech yazdı:

Evet bana para verin gezeyim azcık :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.