Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 31.10.2020 - 15:57 tarihinde yazdı:

o sondaki karakter ne öyle, :ı ha tamam ı :D Baya yaratıcıymış iki nokta ve ı'yi birleştirmek :| 

durgun tepki vercek ama ne vereceğini bilememiş sevimli minnoş tepkisizliği  bu :ı 

ama :| bu bildiğin cvp vermiyorum tepkisizim gıcığın tekiyim keyfim tepkisiz olmak istedi emojisi :D

Bu tür yalanlara kanmayınız kanıt olarak o video 12 yıl önce çekilmiştir  :D Yani hadi o çocuk ben olsam olabilir

o çocuk 2 yaşında desek sen 14 oluyorsun ve benim tahmin doğru oluyor :D yaşını söyleme nedenin var mı 0.0 yoksa keyfin, kahyası ve sen öyle mi karar verdiniz sajdkljsakldş

Verdim diye hatıyorldum ama cevap vermemişim demek ki :D

@pegasusejder bak bir de diyordun murat unutmaz diye oda unutuyor beni iyice ;:.( 

Mutaika, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Geçen sayfa hep selamlaşmayla geçmiş

ve bu konuşma 440. sayfada gerçekleşmiş yazdığında da bişi yok yani siz niye bu kadar ciddi ve sinirli bir şekilde beybime yüklendiniz ki asabım bozuldu yazılanları okuyunca :whaaat3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

durgun tepki vercek ama ne vereceğini bilememiş sevimli minnoş tepkisizliği  bu :ı 

ama :| bu bildiğin cvp vermiyorum tepkisizim gıcığın tekiyim keyfim tepkisiz olmak istedi emojisi :D

o çocuk 2 yaşında desek sen 14 oluyorsun ve benim tahmin doğru oluyor :D yaşını söyleme nedenin var mı 0.0 yoksa keyfin, kahyası ve sen öyle mi karar verdiniz sajdkljsakldş

@pegasusejder bak bir de diyordun murat unutmaz diye oda unutuyor beni iyice ;:.( 

ve bu konuşma 440. sayfada gerçekleşmiş yazdığında da bişi yok yani siz niye bu kadar ciddi ve sinirli bir şekilde beybime yüklendiniz ki asabım bozuldu yazılanları okuyunca :whaaat3-onion-head-emoticon:

Çok güzel bir tepkiymiş o :D

Sanki bana o tepkiden attıydın :big-eye-onion-head-emoticon: gerçi bana yaptıklarını başkasına yapsan şu an üzüntüden ağlıyor oluyorlardı neyse ki ben yüzsüzüm :D 

Yok beee kimsenin unuttuğu yok :D 

Murat'a sinirli yürürüm foruma giriyor selam vermeden çıkıyor konuşmuyor, sonra neden buralar boş diye hesap soruyor

Judgment, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. 5 saat kimya çalıştım, yıl başındaki konulardan itibaren, hala zorlanıyorum.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Selam, çokta zorlamasaydın :) Şu an nasılsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Judgment, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. 5 saat kimya çalıştım, yıl başındaki konulardan itibaren, hala zorlanıyorum.

hangi konulara çalıştın 0.0 kolay gelsin inan kendine yaparsın o zaman :stars-crazy-rabbit-emoticon:

ben üniversite sınavına hazırlandığım dönem en çok çalışmayı sevdiğim ders kimyaydı :D organik kimya, çözeltiler fln  anlamasam da zevkli oluyordu çalışmak ayyy bir an o zamana gittim :lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam, çokta zorlamasaydın :) Şu an nasılsın :)

Sene başındaki dersleri dinlemememin cezası oldu, hakkettim diyebilirim. Şu an mola verdim birazdan İngilizce sınavı için kitap okuyacağım. Sen nasılsın?

Beytize, Şimdi tarihinde yazdı:

hangi konulara çalıştın 0.0 kolay gelsin inan kendine yaparsın o zaman :stars-crazy-rabbit-emoticon:

ben üniversite sınavına hazırlandığım dönem en çok çalışmayı sevdiğim ders kimyaydı :D organik kimya, çözeltiler fln  anlamasam da zevkli oluyordu çalışmak ayyy bir an o zamana gittim :lonely-onion-head-emoticon:

Mol kavramı çalıştım. O kadar fazla kavram var ki aklım karışıyor. Ben kimyayı hiç sevmiyorum sevebileceğimi de sanmıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.