Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.4k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende lüçük çocukları çokçana severim :D ama abi derler bana, yani biraz bunun önemli bir şey olduğunu düşünüyorum.

Mika Mika diye dolanan zıpırlar görüyorum :D

Aynen Aynen vardı öyle biri

Gelecekteki ben bunu beğendi.  Bende aramda 1 yaş olan birine bile abi anla derim ama küçüklerime dedirtmem. 

Bir gün okul bahçesinde voleynol oynuyoruz. 9. sınıf birinin topu bana geldi dedi ki abla topu atar mısın? Herkes şok, beni gören 9 sanır.  Neyse tabi dedim ne ablası.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gelecekteki ben bunu beğendi.  Bende aramda 1 yaş olan birine bile abi anla derim ama küçüklerime dedirtmem. 

Bir gün okul bahçesinde voleynol oynuyoruz. 9. sınıf birinin topu bana geldi dedi ki abla topu atar mısın? Herkes şok, beni gören 9 sanır.  Neyse tabi dedim ne ablası.

9. Sınıflar öyledir, ilk sene iyi çocuk olurlar hep.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen benim olayları bilmiyorsun :embarrassed3-onion-head-emoticon: Pega niisan boşuna benden korkmuyor. 

:good-job-onion-head-emoticon:

O kadar tatlı bir insan ki, insan ürperiyor tabii bu kadar tatlılık fazla diye :waiting-onion-head-emoticon:

Spoiler

Yaptıkların aramızda :dandyonionplz:

IronHeart, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

merak ettim sadece bende değiştirsem mi diye düşünüyordum

Sana kalmış :D Ben çok değiştirmem dediğim gibi, bir önceki taiga idi ve baya baya benle özdeşleşmişti :D 

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Bende genelde abi abla derim ve küçüklerde der yani :D ben zorla "Abi de lan" diye zorlamam :D

Desin o da abla kasma bu kadar. Yani şöyle diyeyim sen nasıl birisine abi abla derken rahat hissediyorsan aynı şekilde hisseden insanlar var, sen onlara abla demeyin diyince biraz onu zoruluyorsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.