Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ben gördüm, alerjisi varmış :D

Çikolataya mı? :o Çok korkunç ben çikolatasız yaşayamam. :ph34r:

İtiraf ediyorum okul aile birliğinden nefret ediyorum. O cüppeleri alsınlar yürüsün gitsinler. <_<

Okul aile birliğindekiler çok gereksizler. <_< Onları kendileri giysinler hepsi öküz gibi zaten üstlerine cuk oturur. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum:Bu yıl ilk defa öğretmenin aşırı zorlamasıyla 50TL*'lik aidat ödedim okula ve makbuzunu aldığımda bize zorla ödettirilen paranın "bağış" olarak adlandırıldığını öğrendim ve bir daha da aidat yatırmamaya kararlıyım.

*Bir de 50 tl alıyor adamlar eğer para vermek isteseydim daha orta okul eğitimine gider %70 burs + %5 öğretmen çocuğu indirimi kazandığım fatih kolejine 100 tl verir daha iyi standartlarda öğrenim görürdüm.

Oh be rahatladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan düşündüğün şeylerin itirafı :)

Mikroplar vücuda girdiğinde yok edilirler ve yok edilmesi gerekir...

Kötülük yapan bir insanda bir mikroptur ve bir mikrop yok edilmelidir,eğer bana izin verirseniz bütün dünyadaki suçluları öldürebilirim...

Bir ülkede sorun çıkaran kesim uslanmıyorsa yok edilmelidir çünkü ülke için mikroptur...her türlü mikrop yok edilmelidir...

Karanlık tarafım yine online oldu :D

Çok garip yahu bir insan hem iyilik yanlısı olup hemde nasıl acımasız olur anlamadım niye böyleyim ben :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan düşündüğün şeylerin itirafı :)

Mikroplar vücuda girdiğinde yok edilirler ve yok edilmesi gerekir...

Kötülük yapan bir insanda bir mikroptur ve bir mikrop yok edilmelidir,eğer bana izin verirseniz bütün dünyadaki suçluları öldürebilirim...

Bir ülkede sorun çıkaran kesim uslanmıyorsa yok edilmelidir çünkü ülke için mikroptur...her türlü mikrop yok edilmelidir...

Karanlık tarafım yine online oldu :D

Çok garip yahu bir insan hem iyilik yanlısı olup hemde nasıl acımasız olur anlamadım niye böyleyim ben :)

bize bi death note lazım o zaman baya işimize yaradı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum:Bu yıl ilk defa öğretmenin aşırı zorlamasıyla 50TL*'lik aidat ödedim okula ve makbuzunu aldığımda bize zorla ödettirilen paranın "bağış" olarak adlandırıldığını öğrendim ve bir daha da aidat yatırmamaya kararlıyım.

*Bir de 50 tl alıyor adamlar eğer para vermek isteseydim daha orta okul eğitimine gider %70 burs + %5 öğretmen çocuğu indirimi kazandığım fatih kolejine 100 tl verir daha iyi standartlarda öğrenim görürdüm.

Oh be rahatladım

Hayatımda 1 kere bile vermedim aidat zaten kömürü devlet veriyor bunlar neyin kafasında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.