Jump to content

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:TÜR: Aksiyon, Romantizm, Dram, Bilim-Kurgu, Süperzeka   :KONU: Emir adındaki bir Türk gencinin, Japonyada yaşayacakları anlatılıyor. Gencimiz süper zekalı bir çocuk. Geliştirdiği yapay zeka algor

8. bölüm eklendi arkadaşlar. Çarşı karıştı...

Hmm ilginçmiş bakalım devamında ne olacak Aksiyonun falan nasıl olacagını merak ettim şimdi.

WOW Omg  :o   Süper eline sağlık konu ve müzik zaten insanı sabırsızlandırıyor  :wub:  keske böyle bir anime olsa yada sen yapsanda sitede olsa bayıldım konusu harika bunun öce mangasını sornada animesini yapmak lazım bir gurup oluşturarak. Japonyada Liseliler anime yapabiliyor bizmi yapamıcaz tabi düblaj mesele türkçe olursa yabancılar izlemez  :huh:  neyse eline sağlık ucurdun beni  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şahsen gittiği yere kadar uzatsan sıkılmam ff okumayı cok severim cünki ama biyerden sonra heycanını kacırma ilham falan kayboldugunda bitir :D

Daha fazla gitmek riskli aslında. İnan onu düşünüyorum o yüzden yeni bölüm çıkarmadım ne yapsam bilemedim :)

WOW Omg  :o   Süper eline sağlık konu ve müzik zaten insanı sabırsızlandırıyor  :wub:  keske böyle bir anime olsa yada sen yapsanda sitede olsa bayıldım konusu harika bunun öce mangasını sornada animesini yapmak lazım bir gurup oluşturarak. Japonyada Liseliler anime yapabiliyor bizmi yapamıcaz tabi düblaj mesele türkçe olursa yabancılar izlemez  :huh:  neyse eline sağlık ucurdun beni  :lol:

Sevilmek güzel şey ya :D Teşekkürler çok mutlu oldum bu yorumu da görünce.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölüm eklendi arkadaşlar.

Gelelim gecikmeye. Aslında bu bölümü 2-3 bölüm uzunluğunda tutup final verecektim. Ancak gönlüm el vermedi. Hem işin içine biraz daha hack katmak istiyorum. hedefimde 25 bölüm var ancak Allah Kerim ne olur bilemem.

Keyifli okumalar!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Abi hikaye sürüklüyor ama bazı şeyler dikkatimi çekti mesela duygular biraz aşırıya kaçmış gibi onun dışında kurumi biraz daha gerçekçi bir karakter olsa daha iyi olurmuş ve ayrıca belki sorun bendedir ama hikayede anime karakterlerini olduğu gibi koymasaydın keşke

Kurumi- Date a Live

Kenpachi- Bleach

Queen- Mekakucity Actors (Eneyi anımsattı) mesela ben bunları okurken adamların animedeki hallerini hatırlıyıyorum ve ister istemez çok komik bir kopukluk oluyur :D

Neyse bunlar benim amatör görüşlerim dikkate almana gerek yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi hikaye sürüklüyor ama bazı şeyler dikkatimi çekti mesela duygular biraz aşırıya kaçmış gibi onun dışında kurumi biraz daha gerçekçi bir karakter olsa daha iyi olurmuş ve ayrıca belki sorun bendedir ama hikayede anime karakterlerini olduğu gibi koymasaydın keşke

Kurumi- Date a Live

Kenpachi- Bleach

Queen- Mekakucity Actors (Eneyi anımsattı) mesela ben bunları okurken adamların animedeki hallerini hatırlıyıyorum ve ister istemez çok komik bir kopukluk oluyur :D

Neyse bunlar benim amatör görüşlerim dikkate almana gerek yok :D

Onu birazda bilerek yaptım. O karakterleri başka birine dönüştürmeye çalıştım. Katil kurumi sevimli biriymiş aslında ve giderek bildiğimiz kurumiye dönüyor :) Kenpachinin ismini sevdiğimden koydum. Bide o canavarımsı hali yüzünden. Ene ye gelince bana bu FF'i yazma fikrini o verdi. Bende o türevde birşey olarak kullandım. Sonuç olarak bu bir FF olduğu için animelerden koparmak istemedim. Senin dediklerinde doğru tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzeldi yeni bölüm eline sağlıkta ŞU kısım

Küresel İletişim Merkezleri (K.İ.M.)'de emrimde. Generale o desteği veren o***'yu bulup

canına okuyacağım.  :ph34r: 

-Anne...  :wub: 

Orda Gülememek elde değil  ^_^ 

Sonraki bölümlerde katliam yaptırırız o zmn dert etme sen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.