Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Heee doğru Havva idi kusura bakma. :)) Ece'yi sevmiyor musun pek yoksa öylesine mi Havva diye tanıtıyorsun kendini?

He şimdi gördüm gine arkadaş edinmeye gitmiştim :D Yani,ailem bana Ece diyor hem babaannemin ismi Havva karışmasın diyedir herhalde,evet fazla sevmiyorum anlamını veya şu üniversite sınavında Havva adımı yazmam içinde,sınavlarda bazen unutuyorum eski puan yiyorum :D  sporda çok Ece olduğu içinde bana Havva Ece diyorlardı bende garipseyip bakmıyordum biraz alışmam için :D hem Havva daha hoş geliyor o yüzden :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

narsus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gecelerr..:sleeping-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :))

Ucanbirkedi, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi geceler...:dreaming-onion-head-emoticon: 

İyi geceler Mutlu rüyalar
Size günümü anlatacağım çok kötü geçmediğini umuyorum umarım kötü geçmemiştir 

Sevgili forum halkı bu gecede arkadaşlarım kavga etti ben onları barıştırmak için sert çıktım yetmeyincede sorun kaynağını engelledim dmden bana kızdı :/ sonra kalan arkadaşlar bana sert çıktığım için kızdı sonra dmden engellediğim arkadaşın arkadaşları kızdı sonra kavga eden kişilerden biri kavga kaynağını guruba aldı olan bana oldu şuan harkiri for the sky dinliyorum unutmaya çalışacağım sizde unutun :/

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izledim 6 bölüm onliene derslerden dolayı çok az ders çalışabildim ama bir daha :/
Matçı 40 sayfa ödev veriyor lol
yani kısaca günüm iyi geçti heralde sizin gününüz nasıl geçti Sevgili Form Halkı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

He şimdi gördüm gine arkadaş edinmeye gitmiştim :D Yani,ailem bana Ece diyor hem babaannemin ismi Havva karışmasın diyedir herhalde,evet fazla sevmiyorum anlamını veya şu üniversite sınavında Havva adımı yazmam içinde,sınavlarda bazen unutuyorum eski puan yiyorum :D  sporda çok Ece olduğu içinde bana Havva Ece diyorlardı bende garipseyip bakmıyordum biraz alışmam için :D hem Havva daha hoş geliyor o yüzden :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha sen bayağı arkadaş avına çıkıyorsun herhalde ara ara. :D Geçen ki hala duruyor mu yoksa çoktan işin bitti mi onunla. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Hmm anladım benim ismimi herkes kafasına göre kullanıyor ya. :D Hatta bana benim ismimden farklı isimle bilen ve öyle hitap edenler bile vardı. :D 

Ben kaçıyorum iyi geceler herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen bayağı arkadaş avına çıkıyorsun herhalde ara ara. :D Geçen ki hala duruyor mu yoksa çoktan işin bitti mi onunla. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Hmm anladım benim ismimi herkes kafasına göre kullanıyor ya. :D Hatta bana benim ismimden farklı isimle bilen ve öyle hitap edenler bile vardı. :D 

İyi gecelerr. :falling-asleep-onion-head-emoticon:

pambuk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sevgili forum halkı bu gecede arkadaşlarım kavga etti ben onları barıştırmak için sert çıktım yetmeyincede sorun kaynağını engelledim dmden bana kızdı :/ sonra kalan arkadaşlar bana sert çıktığım için kızdı sonra dmden engellediğim arkadaşın arkadaşları kızdı sonra kavga eden kişilerden biri kavga kaynağını guruba aldı olan bana oldu şuan harkiri for the sky dinliyorum unutmaya çalışacağım sizde unutun :/

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izledim 6 bölüm onliene derslerden dolayı çok az ders çalışabildim ama bir daha :/
yani kısaca günüm iyi geçti heralde sizin gününüz nasıl geçti Sevgili Form Halkı

Bu nasıl bir olay beynim yandıı:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa gibi :D Senin alakan yok ama suç sana kalmış sonunda. Kötü olmuş senin için , geçmiş olsun :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Senin günün benim günüme göre çekişmeli geçmiş,benim günüm ise derslere girdim,projemi yaparken yeni şarkılar keşfettim.Sıradan bir gün geçirdim.

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin günün benim günüme göre çekişmeli geçmiş,benim günüm ise derslere girdim,projemi yaparken yeni şarkılar keşfettim.Sıradan bir gün geçirdim.

:bye1-onion-head-emoticon:

narsus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gecelerr. :falling-asleep-onion-head-emoticon:

Bu nasıl bir olay beynim yandıı:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa gibi :D Senin alakan yok ama suç sana kalmış sonunda. Kötü olmuş senin için , geçmiş olsun :/

İyi geceler Tatlı rüyalar 
aynen o şekil bişey oldu :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hayır şu sıralar arkadaşlarım aktif değil ve fazla kalmadı diyelim  :D Hayır,onla bir konuda tartıştım gibi oldu sonra soğudu:bled2-onion-head-emoticon:

Ama zaten dediğim gibi discord daki arkadaşlıklarım fazla sürmüyor :D 

Haha değişikmiş .D

İyi geceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.