Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.4k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haha duruma göre bakarız. :)

Bakma yaz bence. :D 

Ohayou_Kerem, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Haha:D Beşiktaşlılar niye böyle ya :D Ağlayacak ne var, hiçbir şey kaçırmıyorsun bak inan :D Zaten o kadar kalabalık ortamın oluşması da şu zamanda baya yanlış ama işte mesele Çarşı olunca pek önüne geçilmiyor. :)

İstanbul'da bulundun demek. Okul için miydi? Metrobüs anıların olduğuna göre direkt ona bağladım sebebi :D

Bakalım, şu an için saldim gibi ama ilerleyen saatlerde neler olur bilinmez :D

Hastane köşelerinde koşturmak... Anılarım canlandı :D Çok geçmiş olsun ailene, sana da kolaylıklar dilerim. Endoskopi randevuları genelde birkaç sonraya veriliyor, art arda hastaneye gitmene gerek kalmaz muhtemelen.

Gönülden seviyorsak böyleyizdir belki. :D Ya covid olmasa zaten neler neler yapacağım da işte.. Maalesef öyle şeylerin de keyfi kalabalıkta çıkıyor. Ama Kadıköyde boğanın önünde çok kez fenerlerin izdihamında kaldım, o pek hoş değildi hahah. Ben 3.5 yıl Kocaeli'de okudum. Bir ayağım hep İstanbul'daydı. Bir yaz stajımı İstanbul'da yaptım Ataşehir'de. Son sınıfın son dönemi de full iş yeri eğitimiydi bizim onu da İstanbul'da Esenyurt'ta yaptım 3.5-4 ay kadar. Florya'da kalıyordum. Bayağı oraların çocuğuyum aslında. Bütün arkadaşlarım orda. Temmuz'da bir aksilik olmazsa düğüne geleceğim. Sonra Ekim'de bir düğüne daha. Özlemiştim İstanbul'u da. :)

Halledersin inşaallah ya istersen. :D

Aynen babamın endoskopisi taa temmuzda, şimdi anneciğimle gideceğim. Yine kolestrol gibi şeyler onun da bakalım.

Freesia, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun. Birden yağıp birden durdu tam yaz yağmuru. Havalar burada da çok sıcak. Antalya nasıldır kim bilir. 

Teşekkür ederiim. Aylardır yağmur görmedik ya burda.. Hasretiz yani. Daha meşhur sıcaklar gelmedi ama yakındır. :D

Zorojuro, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlaaar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bakma yaz bence. :D 

Gönülden seviyorsak böyleyizdir belki. :D Ya covid olmasa zaten neler neler yapacağım da işte.. Maalesef öyle şeylerin de keyfi kalabalıkta çıkıyor. Ama Kadıköyde boğanın önünde çok kez fenerlerin izdihamında kaldım, o pek hoş değildi hahah. Ben 3.5 yıl Kocaeli'de okudum. Bir ayağım hep İstanbul'daydı. Bir yaz stajımı İstanbul'da yaptım Ataşehir'de. Son sınıfın son dönemi de full iş yeri eğitimiydi bizim onu da İstanbul'da Esenyurt'ta yaptım 3.5-4 ay kadar. Florya'da kalıyordum. Bayağı oraların çocuğuyum aslında. Bütün arkadaşlarım orda. Temmuz'da bir aksilik olmazsa düğüne geleceğim. Sonra Ekim'de bir düğüne daha. Özlemiştim İstanbul'u da. :)

Halledersin inşaallah ya istersen. :D

Aynen babamın endoskopisi taa temmuzda, şimdi anneciğimle gideceğim. Yine kolestrol gibi şeyler onun da bakalım.

Teşekkür ederiim. Aylardır yağmur görmedik ya burda.. Hasretiz yani. Daha meşhur sıcaklar gelmedi ama yakındır. :D

İyi akşamlaaar.

Haha :D Ben de Fenerbahçeliyimdir ama hiç öyle fanatik değilimdir ya, pek sevemiyorum futbolu :D Ama anlıyorum tabi, şampiyonluk her zaman gelmez kutlamak lazım :D Ahaha valla ben Beşiktaş'da okuyorum, Çarşı'ya çok fazla maruz kaldım, izdiham olaylarına aşinayımdır :D

Oo baya biliyorsun buraları, güzel güzel. Bölümün neydi bu arada? Florya demek, güzel mekan :D Haha İstanbullular olarak başımızın üzerinde yerin var buyur :D

Aa annen de demek. Bu hafta biraz yoğunsun galiba. Neyse bir şey çıkmasında, gerisi mühim değil. Büyüklerimden birini her hastaneye götürdüğümde acaba ben de mi böyle olacağım diyorum bazen. Hayat garip...

Antalya'ya bir yaz gelme fırsatım olmuştu. 1 ay garsonluk yapmıştım Beldibi'nde, ardından bir düğüne katılmıştım. Hayatımda bu kadar sıcak başka memleket bilmiyorum. İnanılmaz, nasıl yaşanıyor orada çok merak ediyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Emrim başın üstüne. ??

Ohayou_Kerem, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha :D Ben de Fenerbahçeliyimdir ama hiç öyle fanatik değilimdir ya, pek sevemiyorum futbolu :D Ama anlıyorum tabi, şampiyonluk her zaman gelmez kutlamak lazım :D Ahaha valla ben Beşiktaş'da okuyorum, Çarşı'ya çok fazla maruz kaldım, izdiham olaylarına aşinayımdır :D

Oo baya biliyorsun buraları, güzel güzel. Bölümün neydi bu arada? Florya demek, güzel mekan :D Haha İstanbullular olarak başımızın üzerinde yerin var buyur :D

Aa annen de demek. Bu hafta biraz yoğunsun galiba. Neyse bir şey çıkmasında, gerisi mühim değil. Büyüklerimden birini her hastaneye götürdüğümde acaba ben de mi böyle olacağım diyorum bazen. Hayat garip...

Antalya'ya bir yaz gelme fırsatım olmuştu. 1 ay garsonluk yapmıştım Beldibi'nde, ardından bir düğüne katılmıştım. Hayatımda bu kadar sıcak başka memleket bilmiyorum. İnanılmaz, nasıl yaşanıyor orada çok merak ediyorum :D 

Ben seviyorum ya ligi de takip ederim genel olarak, Beşiktaş'ın olmasa da güzel maç varsa açar izlerim. Yani babam hep açar zaten maçı ben de gider eşlik ederim. :D İstanbul'un her yerinde farklı izdihamlara kapılmak mümkün haklısın. Hahdh.

Tek yolculuk hattım benim uzun zamandır Antalya Havaalanı ve Sabiha Gökçen arası. :D Bir de diğer güzergahlara göre aşırı uygun olur o yüzden değerlendiriyordum covid öncesi de sık sık.. Biyomedikal Mühendisliği idi. Florya da Beşyol metrobüs durağının önündeki kız kyk var ya orda kaldım hatta. 20 dk yürüyünce Florya sahiline iniyorduk. Hafta sonları sabah 7de kalkıp kahvaltıya giderdik arkadaşımla.. Azıcık hüzünlendim.. Buyurayım inşaallah. :)

Rutin kontrollerin hepsi bu araya denk geldi diyelim. Tedbirler de gevşetildi ya randevu bulmak azıcık daha mümkün. Biz de değerlendirdik. Erteleye erteleye nereye kadar.. Ve sanırım yarın da kardeşimle yakınlardaki özel hastaneye gideceğiz sağlık raporu almaya.. Ehliyet kursuna yazdırdım onu da canım kardeşim. :D Evet daha bugün yaşlandığımı hissettim ben, babam dalga geçti bayağı ama cidden belim öyle bir ağrıdı ki çok yürüyünce. Yaşlanmışım kısaca.

Ya yazın iyi para kazanılıyor buralarda cidden. :D Seviyoruz buranın sıcağına rağmen ya, alışıyor insan. Adaptasyon dedikleri şey bizde de var işte. Mesela Kocaeliye geldiğim ilk yıl ben Ekimin ortasında en kışlık şeylerimi montumu atkımı giyiniyordum. :D Bir arkadaşım ocakta Antalyaya gelmişti kot ceketle gezdi altında gömlek, ben kalın bir ceket ve içimde kazakla gezmiştim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Emrim başın üstüne. ??

Rutin kontrollerin hepsi bu araya denk geldi diyelim. Tedbirler de gevşetildi ya randevu bulmak azıcık daha mümkün. Biz de değerlendirdik. Erteleye erteleye nereye kadar.. Ve sanırım yarın da kardeşimle yakınlardaki özel hastaneye gideceğiz sağlık raporu almaya.. Ehliyet kursuna yazdırdım onu da canım kardeşim. :D Evet daha bugün yaşlandığımı hissettim ben, babam dalga geçti bayağı ama cidden belim öyle bir ağrıdı ki çok yürüyünce. Yaşlanmışım kısaca.

Ya yazın iyi para kazanılıyor buralarda cidden. :D Seviyoruz buranın sıcağına rağmen ya, alışıyor insan. Adaptasyon dedikleri şey bizde de var işte. Mesela Kocaeliye geldiğim ilk yıl ben Ekimin ortasında en kışlık şeylerimi montumu atkımı giyiniyordum. :D Bir arkadaşım ocakta Antalyaya gelmişti kot ceketle gezdi altında gömlek, ben kalın bir ceket ve içimde kazakla gezmiştim. :D 

Haha öyle. :D 

Oo kardeşine kolay gelsin şimdiden, değişik oluyor o ehliyet olayları. :D Haha ne yaşlanmasından bahsediyorsun ya? Bi bel ağrımasıyla yaşlanır mı insan? Göğsünü gere gere gencim diye dolaş. :D 

Ben sıcağı sevemiyorum maalesef... :/ Gerçi 7 sene İskenderun'da kaldım ama olsun. :D Hahaha öyle durumlar oluyor ya, benim de başka arkadaşlarla yaşadığım anlar olmuştu öyle. Bir keresinde kışın ortasında kampüs içinde sadece polar ile dolanırken arkamdan bi grubun "Üşümüyor mu ya öyle?" diye şaşırdıklarını duymuştum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.