Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne yemek yapmayı düşünüyorsun? :ahaaah-onion-head-emoticon:Bu arada ne mezunusun? :)

Ben üniversite okuyamadım. Meslek lisesi mezunuyum. Onu da söylemem gerekirse Çocuk Gelişimi Engelli Bireyler Bölümü idi. Yemek dediğim tatlı ama oruçlu arkadaşlar varsa görüp canları çekmesin üzülürüm. Ki aslında bu herkes için geçerli canı çeker ama ona ulaşamaz çok üzülürüm. Onun için tatlı olarak kalsın meşakkatli bir şey :D 

Peki sen ne mezunusun? :angel2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet forumda takılmak enerjimi tazeliyor benim de.:embarrassed1-onion-head-emoticon:  Ne yemeği yapıyorsun acayip merak ettim ? Bizimkiler kabak dolması yapıyorlar. :D

ooooooooo aman aman çok hoş görünüyor. Şimdiden afiyetler olsun. Benimki yemek diyerek geçiştirdim ama tatlı :onion_gomen_by_7anime7drawer7:söylemeyeyim ya can çeker falan filan ben üzülürüm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben üniversite okuyamadım. Meslek lisesi mezunuyum. Onu da söylemem gerekirse Çocuk Gelişimi Engelli Bireyler Bölümü idi. Yemek dediğim tatlı ama oruçlu arkadaşlar varsa görüp canları çekmesin üzülürüm. Ki aslında bu herkes için geçerli canı çeker ama ona ulaşamaz çok üzülürüm. Onun için tatlı olarak kalsın meşakkatli bir şey :D 

Peki sen ne mezunusun? :angel2-onion-head-emoticon:

Aa neden okuyamadın? Çocuk gelişimi bölümünü aslında seviyorum ama benim oraya gitme imkanım yoktu pek. :D Sen de güzel bir yerden mezun olmuşsun. :) Haha spoiler içerisinde yaz o zaman istersen ama yani kimsenin canı öyle çekmez merak etme. :) 

Ben mezun değilim daha inşallah bu dönem olacağım. :D Elektrik-elektronik okuyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

ooooooooo aman aman çok hoş görünüyor. Şimdiden afiyetler olsun. Benimki yemek diyerek geçiştirdim ama tatlı :onion_gomen_by_7anime7drawer7:söylemeyeyim ya can çeker falan filan ben üzülürüm. 

Hahaha, Teşekkür ederim. Ben direk sorulmamasına rağmen çat diye söyledim :). O kadar büyük bir mesele değil ama yinede rahat edemiyorsan spolier içinde söyleyebilirsin :D. Benim ablamda çocuk gelişimi mezunu, Şu an açık öğretimden danışmanlık okuyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın? :)

Zorojuro, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim, sen nasılsın?

İyiyim ben de teşekkür ederim :D Biraz hocalarıma sinirlendim sınavlardan ötürü hafif bir baş ağrım var onun haricinde iyiyim gayet :) Umarım sizlerin günü çok güzel geçiyordur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa neden okuyamadın? Çocuk gelişimi bölümünü aslında seviyorum ama benim oraya gitme imkanım yoktu pek. :D Sen de güzel bir yerden mezun olmuşsun. :) Haha spoiler içerisinde yaz o zaman istersen ama yani kimsenin canı öyle çekmez merak etme. :) 

Ben mezun değilim daha inşallah bu dönem olacağım. :D Elektrik-elektronik okuyorum. 

Ablam var o okuyordu. Benim ikizim var birde :) aynı anda aileye fena yük oluyorduk. O dönem birde çalışıyorduk. İş yerlerimize de çok odaklanmıştık. Her şey istediğimiz gibiydi. Ordan alır başımızı gideriz. Yükseliriz daha fazla düşüncemiz falan vardı. Bizde bizimkileri sıkıştırmadık. Senin için de hayırlısı olsun valla. Umarım geleceğin hayal ettiğin gibi güzel olur. :super-onion-head-emoticon:

Spoiler

o meşhur tatlı profiterol :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha, Teşekkür ederim. Ben direk sorulmamasına rağmen çat diye söyledim :). O kadar büyük bir mesele değil ama yinede rahat edemiyorsan spolier içinde söyleyebilirsin :D. Benim ablamda çocuk gelişimi mezunu, Şu an açık öğretimden danışmanlık okuyor :D 

Ne güzeel genelde kimseyi kıskanmam ama kıskandım şu anda ablanı :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Spoiler

işteee söylüyorummm profiterol umarım güzel olur ilk kez deneyeceğim bana şans dile :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, Şimdi tarihinde yazdı:

Ablam var o okuyordu. Benim ikizim var birde :) aynı anda aileye fena yük oluyorduk. O dönem birde çalışıyorduk. İş yerlerimize de çok odaklanmıştık. Her şey istediğimiz gibiydi. Ordan alır başımızı gideriz. Yükseliriz daha fazla düşüncemiz falan vardı. Bizde bizimkileri sıkıştırmadık. Senin için de hayırlısı olsun valla. Umarım geleceğin hayal ettiğin gibi güzel olur. :super-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Hee anladım maddi sıkıntılar, geçmiş olsun cidden. Şu an işsizim demiştin ayrıldınız mı oradan? İnşallah ikimiz ve hepimiz için de hayırlısı olur. :) 

Hahaha güzel tatlıymış, şimdiden ellerine sağlık. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chika-Pi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Vay be ikizin var demek :D Bir ikizinin olması nasıl bir his acaba :D Aa anladım, umarım her şey gönlünce olur. Şu aralar malum dönem, her sektörde sıkıntılar var ama umarım içine sinen bir yer bulurusun :)

Oo güzel tatlı, afiyet olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim ben de teşekkür ederim :D Biraz hocalarıma sinirlendim sınavlardan ötürü hafif bir baş ağrım var onun haricinde iyiyim gayet :) Umarım sizlerin günü çok güzel geçiyordur :D

Eh işte kendim için hiçbir değişikliği olmayan birbirine benzeyen aynı günler :D Sana bol zihin açıklığı ve iyi bir enerji yolluyorum. Modun düşmesin hiç inş. Bütün olumlamalarım seninle sınavların üstesinden geleceksin inanıyorum:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.