Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Selamlar!!1 Sonunda geri döndüm ama sanırım sınavların bitmesiyle rehavete kapılıp bugün öğlene anca uyandım. Normalde çok uyuduğumda ağrıyan başım bile ağrımadı. :D Sonrasında da iş güç derkeeen anca vakit buldum. Yemeği fırına verdim hemencecik geldim aslında. Nasılsınız? Herkes çok iyidir umarım. Sınavlarımın bittiği gün hatta bittiği saatler başlayan tam kapanma yüzünden bir miktar üzgünüm ama umarım en azından işe yarar. Bugün yine sokaklar insan doluydu, pek de milletin tınladığı yok da.. Neyse iyi düşünelim iyi olsun. İyi akşamlar, hayırlı iftarlar diliyorum bir de. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar!!1 Sonunda geri döndüm ama sanırım sınavların bitmesiyle rehavete kapılıp bugün öğlene anca uyandım. Normalde çok uyuduğumda ağrıyan başım bile ağrımadı. :D Sonrasında da iş güç derkeeen anca vakit buldum. Yemeği fırına verdim hemencecik geldim aslında. Nasılsınız? Herkes çok iyidir umarım. Sınavlarımın bittiği gün hatta bittiği saatler başlayan tam kapanma yüzünden bir miktar üzgünüm ama umarım en azından işe yarar. Bugün yine sokaklar insan doluydu, pek de milletin tınladığı yok da.. Neyse iyi düşünelim iyi olsun. İyi akşamlar, hayırlı iftarlar diliyorum bir de. :)

Hahaha olur öyle anlık rehavetler. :) Ne güzel ağrımamış işte. :D Evet tam kapanma biraz kötü oldu ama yapacak bir şey yok. :) Maalesef tınlamıyor kimse... :/ İyi akşamlar, sana da hayırlı iftarlar. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar, hayırlı iftarlar :)

Selamlar herkesee :victory-onion-head-emoticon: Sonunda @syncdes gibi ben de özgürlüğüme kavuştum :D Umarım artık gün içerisinde de gelebilirim. Gerçi biraz zaman alabilir zira sınavlar uğruna yine uyku düzenimi heba ettiğim bir hafta oldu fakat bu başka zamanın konusu :D 

Umarım kapanmada mental sağlığınız Nokia 3310 kadar sağlam olur :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Herkese hayırlı iftarlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkesee :victory-onion-head-emoticon: Sonunda @syncdes gibi ben de özgürlüğüme kavuştum :D Umarım artık gün içerisinde de gelebilirim. Gerçi biraz zaman alabilir zira sınavlar uğruna yine uyku düzenimi heba ettiğim bir hafta oldu fakat bu başka zamanın konusu :D 

Umarım kapanmada mental sağlığınız Nokia 3310 kadar sağlam olur :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Sana da iyi iftarlar, mental sağlığı hala yerinde olanlara şaşırıyorum doğrusu, ben artık monotonluktan o kadar sıkıldım ki sıkılmaktan bile sıkılmaya başladım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da iyi iftarlar, mental sağlığı hala yerinde olanlara şaşırıyorum doğrusu, ben artık monotonluktan o kadar sıkıldım ki sıkılmaktan bile sıkılmaya başladım.

Açıkçası ben genelde evcimen bir insan olduğumdan beni çok da fazla etkilemedi hatta alıştım sayılır fakat insan bazen ciddi anlamda bunalıyor, daralıyor monotonluktan. Bu monotonluğu kırmak adına kendimi sürekli bir işe veriyorum :D sıkılmaya vakit bırakmamaya çalışıyorum, en olmadı arkadaşlarla muhabbet ediyorum ama o da bir yere kadar tabi. Ne yazık ki şu anki duruma adapte olmaktan başka şansımız yok gibi :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar Zoro. :)

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hadi sana da geçmiş olsun, umarım güzel güzel sonuçlar alırız hepimiz. :) 

Hahaha benim olur muhtemelen, olmayan varsa da gelsin görüşelim. :D 

Sana da hayırlı iftarlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sonunda rahatlamış olmanıza çok sevidim. (: Umarım uykunuzu düzene sokabilirsiniz ikiniz de çok zorlanmadan.

Zorojuro, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ohayou_Kerem, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Açıkçası ben genelde evcimen bir insan olduğumdan beni çok da fazla etkilemedi hatta alıştım sayılır fakat insan bazen ciddi anlamda bunalıyor, daralıyor monotonluktan. Bu monotonluğu kırmak adına kendimi sürekli bir işe veriyorum :D sıkılmaya vakit bırakmamaya çalışıyorum, en olmadı arkadaşlarla muhabbet ediyorum ama o da bir yere kadar tabi. Ne yazık ki şu anki duruma adapte olmaktan başka şansımız yok gibi :/ 

Ben de bir süredir çok daralmış hissediyordum bahsettiğiniz bu monotonluktan dolayı ve kendimi bir işe vermek istediğimde de verim alma konusunda pek başarılı olamıyordum :D motivasyonumu kaybettiğimi düşündüm ama sadece momentum eksikliği sanırım bu. 

Ve gerçekten de adapte olmaktan başka şansımız yok, yine de hem gerçek anlamda hem de psikolojik olarak bir rutin inşa etmeye çalışmak çok işe yarıyor. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ağır ev insanıyım ama ben bile evde durmaktan sıkılmaya başladım. Hala sıkılmayanlar varsa düşünce tarzlarını düşünemiyorum bile. Ama ev insanı derken demek istediğim korona başladığından beri evden zaruri ihtiyaçlar dışında dışarı çıkmışlığım yok. Kastettiğim insanlarda bu tarz insanlar oluyor yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

blaze, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonunda rahatlamış olmanıza çok sevidim. (: Umarım uykunuzu düzene sokabilirsiniz ikiniz de çok zorlanmadan.

Ben de bir süredir çok daralmış hissediyordum bahsettiğiniz bu monotonluktan dolayı ve kendimi bir işe vermek istediğimde de verim alma konusunda pek başarılı olamıyordum :D motivasyonumu kaybettiğimi düşündüm ama sadece momentum eksikliği sanırım bu. 

Ve gerçekten de adapte olmaktan başka şansımız yok, yine de hem gerçek anlamda hem de psikolojik olarak bir rutin inşa etmeye çalışmak çok işe yarıyor. :)

Şimdi insan az çok tembelliğe alıştığında veya hiç yoktan kendisine iş eklediğinde buna alışması zaman alır. Sana tavsiyem yapacağın işlere ufak ufak başlamak. Şimdi biraz rastgele bir örnek olacak, diyelim ki matematik sorusu çözmek istiyorsun direkt 30 tane problemden başlarsan, canın sıkılır ve tamamlayamayınca moralin bozulur. Bunun için ufaktan 2-3 soru çözerek başlayıp adım adım arttırmak daha iyi olur. :) Yaptığın işi bilemem ama bunu deneyebilirsin. :) 

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben ağır ev insanıyım ama ben bile evde durmaktan sıkılmaya başladım. Hala sıkılmayanlar varsa düşünce tarzlarını düşünemiyorum bile. Ama ev insanı derken demek istediğim korona başladığından beri evden zaruri ihtiyaçlar dışında dışarı çıkmışlığım yok. Kastettiğim insanlarda bu tarz insanlar oluyor yani.

Ben de ağır ev insanıyım, süreç arada yıpratsa da o kadar mental açıdan etkilenmedim. Tamam arada çıkıp bi hava alasım geliyor ama sonra geçip gidiyor gibi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.