Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah keşke... Balkonumuz yok ne yazık ki :( Çok küçük ve açık değil, pimapen ile kapalı. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hava almak istiyorsam genelde biraz yürüyüş yapmam gerekiyor :D

Teşekkürler :D Kitap çok heyecanlı gidiyor, sürekli acaba ne olacak diyorum. Bitirdikten sonra üşenmezsem bir inceleme yapasım var :D

Pegasus'a discord'dan bir şeyler atmıştım da, onunla ilgili :)

Ben o konuda şanslı sayılırım, teyzemlerde teras var. :D Şimdi yağmurdan biraz kirlendi gerçi. Temizlemek lazım. 

Bak şimdi merak etmedim değil. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben o konuda şanslı sayılırım, teyzemlerde teras var. :D Şimdi yağmurdan biraz kirlendi gerçi. Temizlemek lazım. 

Bak şimdi merak etmedim değil. :3

Ekonomik kısıtlar olması balkonlu bir ev için bizimkileri ikna etmek istiyorum ama şimdilik biraz daha balkonsuz kalmaya katlanmam gerek :D

:ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah keşke... Balkonumuz yok ne yazık ki :( Çok küçük ve açık değil, pimapen ile kapalı. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hava almak istiyorsam genelde biraz yürüyüş yapmam gerekiyor :D

Teşekkürler :D Kitap çok heyecanlı gidiyor, sürekli acaba ne olacak diyorum. Bitirdikten sonra üşenmezsem bir inceleme yapasım var :D

Pegasus'a discord'dan bir şeyler atmıştım da, onunla ilgili :)

Ooo hadi bakalım, ben inceleme için üşeniyorum artık. :D Bakalım belki bi ara yaparım bir şeyler. :)

@Freesia varsa dc hesabın seni gruba alalım?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Aslında dün buralar da çok kalabalıktı. Özellikle Beşiktaş'ın şampiyonluğu dolayısıyla Maçka Parkı tıklım tıklımdı fakat biz aralarından tüyüp sessiz yerlere gitmeyi başardık bir şekilde :D Bir de burada çok fazla alternatif oluyor, otobüs olmadı tramvay felan derken boş bir ulaşım aracına denk gelebiliyorsun :)

Ah ah... Kimsenin ne işlediğimiz konusunda en ufak fikri yok :D O kadar saçma bir durum ki, soruların cevapları bile var elimizde fakat yine de konuyu anlamıyoruz :D Gerçi şu an biraz tembel bir ruh halindeyim onun da etkisi var :/

Aa anladım. Spesifik bir şey olmamasına sevindim. Arada bu şekilde kontrole gitmek önemli gerçekten. Umarım tahlil sonuçları da tertemiz çıkar :)

Dün her yer kalabalıktı cidden. De tramway ağı Antalya'da çok genişlemedi hala ama yakında bayağısı açılacak gibi yolların bakalım o zaman kullanırım ben de. İstanbul'da metrosu ayrı tramwayı ayrı otobüs zibilyon tane zaten. Metrobüs en sevmediğim ama çok kullandığım idi. Eskileri hatırladım bir an hahah. Dün ben de şampiyonluk kutlamalarını izledim, Beşiktaş'ta olmak için neler vermezdim... Ağlayarak izledim televizyonda.

Öyle dersler çok garip oluyor cidden, kolaylıklar diliyorum. Mekanik sınavlarına 0.05 kalemle arkalı önlü doldurduğum a4 kağıdıyla girdiğim halde bilmem kaç kez alttan aldığım için seni çok iyi anlıyorum.. Biraz motive olunca halledersin umarım. 

Şekeri vardı zaten ama artık ilaç kullanması lazımmış yaşı büyüdü haliyle. :D Bir de endoskopi yaptıracakmışız 50 yıllık hayatında nasıl yaptırmadın dedi doktor. Bakalım öncesinde covid testi zorunluymuş, öyle şeylerle uğraşacağız. 

Freesia, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar, nabersiniz?

Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende sağolasın. Bir anda yağmur başladı burada, çamaşırları zor topladım. :3

Selamlaaar. Beni sorarsanız ben de iyiyim. Hastane işleriyle uğraşıyorum ebeveynlerimin refakatçısı olarak. :) Neden buraya yağmur yağmıyor. Öyle bir sıcaktı ki hava, şimdi esiyor Allahtan..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Dün her yer kalabalıktı cidden. De tramway ağı Antalya'da çok genişlemedi hala ama yakında bayağısı açılacak gibi yolların bakalım o zaman kullanırım ben de. İstanbul'da metrosu ayrı tramwayı ayrı otobüs zibilyon tane zaten. Metrobüs en sevmediğim ama çok kullandığım idi. Eskileri hatırladım bir an hahah. Dün ben de şampiyonluk kutlamalarını izledim, Beşiktaş'ta olmak için neler vermezdim... Ağlayarak izledim televizyonda.

Öyle dersler çok garip oluyor cidden, kolaylıklar diliyorum. Mekanik sınavlarına 0.05 kalemle arkalı önlü doldurduğum a4 kağıdıyla girdiğim halde bilmem kaç kez alttan aldığım için seni çok iyi anlıyorum.. Biraz motive olunca halledersin umarım. 

Şekeri vardı zaten ama artık ilaç kullanması lazımmış yaşı büyüdü haliyle. :D Bir de endoskopi yaptıracakmışız 50 yıllık hayatında nasıl yaptırmadın dedi doktor. Bakalım öncesinde covid testi zorunluymuş, öyle şeylerle uğraşacağız. 

Selamlaaar. Beni sorarsanız ben de iyiyim. Hastane işleriyle uğraşıyorum ebeveynlerimin refakatçısı olarak. :) Neden buraya yağmur yağmıyor. Öyle bir sıcaktı ki hava, şimdi esiyor Allahtan..

Haha:D Beşiktaşlılar niye böyle ya :D Ağlayacak ne var, hiçbir şey kaçırmıyorsun bak inan :D Zaten o kadar kalabalık ortamın oluşması da şu zamanda baya yanlış ama işte mesele Çarşı olunca pek önüne geçilmiyor. :)

İstanbul'da bulundun demek. Okul için miydi? Metrobüs anıların olduğuna göre direkt ona bağladım sebebi :D

Bakalım, şu an için saldim gibi ama ilerleyen saatlerde neler olur bilinmez :D

Hastane köşelerinde koşturmak... Anılarım canlandı :D Çok geçmiş olsun ailene, sana da kolaylıklar dilerim. Endoskopi randevuları genelde birkaç sonraya veriliyor, art arda hastaneye gitmene gerek kalmaz muhtemelen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun. Birden yağıp birden durdu tam yaz yağmuru. Havalar burada da çok sıcak. Antalya nasıldır kim bilir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.