Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haha öyle tabi, evde oturmaktan iyidir :D

Gerçi şimdi canım biraz yatmak istemiyor değil :D

Valla iş arkadaşımla sohbet ede ede bitirdik ama biz de bittik :D Atölye leş gibi olmuştu, yüzü gözü açıldı valla :D

Oo güzel güzel. Kolay gele :) İlerleme kaydettikçe bana da haber ver :D

Tünaydın Kadircim :)

Haha fena fikir değil aslında :D Gerçi "Getir" uygulaması üzerinden söylüyoruz, gelene kadar erime şansı var :D

Bir fizyoterapi şirketinde cihaz yapımı ile ilgileniyorum. Normalde elektronik ve yazılımdan sorumluyum fakat fazla kişi değiliz o yüzden mekanik felan ne varsa yapıyoruz :D Çok teşekkürler <3 :admire2-onion-head-emoticon:

Bizim evin yakınlarında bir pastane var biz oradan alıyoruz. Oranın dondurmasının tadı hiçbir yerde yok. :'D 

Süpermiş, işini sevmen ne güzel. :D Bayağı çok amaçlı kullanıyorlar sizi yani. 2 maaş vermeleri lazım aslında.:embarrassed2-onion-head-emoticon: 

pegasusejder, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani insanın canı yatmak istiyor da yatınca bu sefer canın sıkılıyor. :D Gerip bir paradoks. :D 

Oh oh iyi olmuş, hadi geçmiş olsun. :) 

Haha sağ ol, bakınıyoruz hala. :)

Çocuğun ismini niye ifşalıyorsun? :)

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle gerçekten ya :D Neyse en azından yorulunca eve gidip yatmak daha keyifli oluyor :D

Eyvallah sağolasın :D

Haha tamamdır :)

Yaa boşluğuma geldi valla :D Düzelttim şimdi. @Freesia özür dilerim :/

Haha, sıkıntı yok ya Kadir de diyebilirsiniz bana. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizim evin yakınlarında bir pastane var biz oradan alıyoruz. Oranın dondurmasının tadı hiçbir yerde yok. :'D 

Süpermiş, işini sevmen ne güzel. :D Bayağı çok amaçlı kullanıyorlar sizi yani. 2 maaş vermeleri lazım aslında.:embarrassed2-onion-head-emoticon: 

Aa benim de müdavimi olduğum bir yer var aslında ama açık mı emin değilim :confused-onion-head-emoticon: Bir kontrol etmem lazım.

Yani aslında hayat boyu yapar mıyım bilemiyorum fakat mesleki tatmin olarak güzel. Hiç yürüyemeyen, kolunu oynatamayan insanlar var. Onlara bir nebze umut ışığı olduysak ne mutlu bize.

Haha iki maaş mı? :D Türkiye'desin dostum kendine gel :D

Oh iyi bari rahatladım. İfşa ettim diye korkmuştum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Öyle gerçekten ya :D Neyse en azından yorulunca eve gidip yatmak daha keyifli oluyor :D

Eyvallah sağolasın :D

Haha tamamdır :)

Yaa boşluğuma geldi valla :D Düzelttim şimdi. @Freesia özür dilerim :/

Evet iş yapınca insanın yatası geliyor, öbür türlü çok sıkıcı. :D 

Freesia, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Ohayou_Kerem, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçi bizden başka burada takılan da yok yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa benim de müdavimi olduğum bir yer var aslında ama açık mı emin değilim :confused-onion-head-emoticon: Bir kontrol etmem lazım.

Yani aslında hayat boyu yapar mıyım bilemiyorum fakat mesleki tatmin olarak güzel. Hiç yürüyemeyen, kolunu oynatamayan insanlar var. Onlara bir nebze umut ışığı olduysak ne mutlu bize.

Haha iki maaş mı? :D Türkiye'desin dostum kendine gel :D

Bende daha yeni keşfettim burayı. Saat 5'e kadar açık olması lazım ama yine de sen bir kontrol et. :D

Ne güzel <3.

Bir an o ufak detayı unuttum.:patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon::D 

Haha, aslında gerçek ismim Abdulkadir ama arkadaşlarım bana genelde Kadir der. :D

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

:'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hepimiz birer dinazor olduğumuz için biz kaldık sadece :D Olsun ben gayet memnunum halimden :)

Freesia, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bende daha yeni keşfettim burayı. Saat 5'e kadar açık olması lazım ama yine de sen bir kontrol et. :D

Ne güzel <3.

Bir an o ufak detayı unuttum.:patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon::D 

Haha, aslında gerçek ismim Abdulkadir ama arkadaşlarım bana genelde Kadir der. :D

:'D

Bi' bakarım :good-job-onion-head-emoticon:

Haha ufak bir detay tabi :D

Sen hangisini tercih edersen öyle seslenelim o zaman :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir kaç gündür uyurken yoğun bir baş ağırısı çekiyorum yani tam olarak baş ağrısı da denemez basınç karıncalanma ve çınlama gibi birşey tarif etmesi çok zor uykunun en derin yerinde bir başlıyor ben uyanana kadar da dinmiyor uyandıktan sonra kafamda bir boşluk bir uyuşma hissediyorum bu te gerçekten çok can sıkıcı bir durum internetten bu konu üzerinde biraz araştırma yaptım ve bunun stres kaynaklı psikolojik bir durum olduğunu öğrendim ama bana hiç psikolojik bir şey gibi gelmedi resmen kafamın içini kaşıkla oyuyorlar siz bu dururumu hiç yaşadınız mı benim durumunda ne yapmayı önerirsiniz herneyse artık ailemle konuşup bir doktora gitmenin zamanı geldi canına tak etti artık kafamın duvardan duvara vurasım geliyor buraya yazmak beni bir nebze rahatlattı sağolun varolun iyi geceler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zzzz, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bir kaç gündür uyurken yoğun bir baş ağırısı çekiyorum yani tam olarak baş ağrısı da denemez basınç karıncalanma ve çınlama gibi birşey tarif etmesi çok zor uykunun en derin yerinde bir başlıyor ben uyanana kadar da dinmiyor uyandıktan sonra kafamda bir boşluk bir uyuşma hissediyorum bu te gerçekten çok can sıkıcı bir durum internetten bu konu üzerinde biraz araştırma yaptım ve bunun stres kaynaklı psikolojik bir durum olduğunu öğrendim ama bana hiç psikolojik bir şey gibi gelmedi resmen kafamın içini kaşıkla oyuyorlar siz bu dururumu hiç yaşadınız mı benim durumunda ne yapmayı önerirsiniz herneyse artık ailemle konuşup bir doktora gitmenin zamanı geldi canına tak etti artık kafamın duvardan duvara vurasım geliyor buraya yazmak beni bir nebze rahatlattı sağolun varolun iyi geceler 

Buna benzer bir durum yaşamadım ne yazık ki fakat bir uzmana görünmek çok doğru karar. Bazen hayatımızda olup bitenler yüzünden içimizde farkında olmadan bir şeyler birikebiliyor, stres seviyemiz artabiliyor. Umarım en yakın zamanda atlatırsın, huzurlu bir uyku çekersin.

Herkese iyi ve huzurlu geceler diliyorum :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Hepimiz birer dinazor olduğumuz için biz kaldık sadece :D Olsun ben gayet memnunum halimden :)

Bi' bakarım :good-job-onion-head-emoticon:

Haha ufak bir detay tabi :D

Sen hangisini tercih edersen öyle seslenelim o zaman :dandyonionplz:

Bana Kadirciğim demen çok hoşuma gider Kerem ağabey. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Zzzz, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Tam olarak aynı durum sayılmaz ama lise sınavlarına hazırlanırken kollarım deli gibi kaşınıyordu. Sürekli banyo yapıp duruyordum, geceleri doğru dürüst uyuyamıyorum.  Doktora gittiğimizde bunun stresten olduğunu söylemişti. Ailem ve arkadaşlarım sağolsun bu durumu çok zarar almadan atlattım. Burada sana tavsiyem olayları biraz akışına bırakman. Biraz yürüyüş yap, kendine vakit ayır, derin derin soluk alıp ver (ne kadar klişe dursa da etkisi çok büyük), uyumadan önce bir duş al. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Kendine iyi bak. :3

Spoiler

'Her günü son günmüş gibi yaşa; telaş etmeden, her anın farkına varıp kendin olarak.'

-Marcus Aurelius

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese, güzel bir hafta geçirin. :)

Günaydınlar. Teşekkür ederim, sende güzel bir hafta geçirirsin umarım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 22.05.2021 - 20:36 tarihinde yazdı:

Made in Abyss'i duymamıştım, biraz baktım konusı felan durmuyor ama seinen seriler pek tarzım değil. Another'da aynı şekilde :D Belki bir gün izleyebilirim, çok şey kaçırdığımın farkındayım :D

Ben de Netflix'teki Castlevania'ya başladım. 4. Sezonı gelmiş, baştan izliyorum unutmuşum biraz. Ondan sonra da Ergo Proxy'e bakacağım sanırım. Yeter bu kadar yumoş yumoş anime, ufaktan ciddi serilere yönelmek istiyorum.

Çizimlerinin iyi olduğunu duymuştum castlevanianın bir iki amvsine baktım youtubeden merak etmemi sağladı rel mayerın gözleride aynı şekilde keyifli seyirler :pretty-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese, güzel bir hafta geçirin. :)

Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar. Teşekkür ederim, sende güzel bir hafta geçirirsin umarım. :D 

Günaydın herkese:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.