Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

35 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha maşallah hemen hazırmışsın. :D Zamanla alışırız birbirimize, ben de çekingen bir insanımdır yani, o yüzden sıkıntı yok. :D Sağ ol. :)

Hazırım tabii çünkü bekliyor olacağım geldiğin zaman çektiririm ama :D

19 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Aynen, en iyisi iyileri pkumak gerisini boş vermek :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Sanırım haklısın :floating-crazy-rabbit-emoticon:

16 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ay böyle düşündüğünüze çok mutlu oldum, ben de acaba fazla mı kendimi döküyorum veya fazla mı çabukça soru soruyorum diye düşünmüştüm ama sıcak davranmayacaksak forumun farkı ne:ahaaah-onion-head-emoticon: Forumun bu özelliğine de çok seviyorum, daha samimi ve hoş bir ortam. Özellikle soğan kafalar...

Ben de çok mutlu oldum özellikle seni tanıdığıma :) Evet samimiyet gerçekten güzel. Hahaha :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ben de çok mutlu oldum özellikle seni tanıdığıma :) Evet samimiyet gerçekten güzel. Hahaha :D 

Sizin nöbet mevzunuz nasıl oluyor peki? Şu sıra bayram tatilindesinizdir galiba ama merak ettim. Nöbet işi çok zor geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Sizin nöbet mevzunuz nasıl oluyor peki? Şu sıra bayram tatilindesinizdir galiba ama merak ettim. Nöbet işi çok zor geliyor.

Şöyle ki pandemi de sadece nöbet olarak çalışıyorduk. 24 48 şeklinde yani 24 saat çalışıp 48 saat dinlenebiliyorduk ama eleman yetersizliği ve kovide yakalanan arkadaşlarımız nedeniyle 24 24 yasal olmamasına rağmen o şekilde çalıştığımız da çok olmuştur. Şuan ben kendi birimimdeyim işte ameliyathane. Burada normal mesaim var. Haftaiçi hergün sabah 8 akşam 5 arası çalışıyorum. Ayda 3 veya 4 nöbetim oluyor sadece nöbet çıkışı evde olup diğer gün tekrar işe geliyorum biraz karışık olabilir :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Şöyle ki pandemi de sadece nöbet olarak çalışıyorduk. 24 48 şeklinde yani 24 saat çalışıp 48 saat dinlenebiliyorduk ama eleman yetersizliği ve kovide yakalanan arkadaşlarımız nedeniyle 24 24 yasal olmamasına rağmen o şekilde çalıştığımız da çok olmuştur. Şuan ben kendi birimimdeyim işte ameliyathane. Burada normal mesaim var. Haftaiçi hergün sabah 8 akşam 5 arası çalışıyorum. Ayda 3 veya 4 nöbetim oluyor sadece nöbet çıkışı evde olup diğer gün tekrar işe geliyorum biraz karışık olabilir :) 

24 24 mü, yazık bu ne ; siz de insansınız

Gerçekten zormuş, bolca kolaylıklar diliyorum:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

@Freesia bu arada araya laf girdi, sen hangi tür animeleri izlemekten hoşlanırsın,? Bu ara izliyor musun, izliyorsan ne izliyorsun :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ne bileyim, başka birini ekleyebileceğini nasıl çözdün?? Denemissin bir şeyler hadi hadi:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

FF hakkında eleştiri yapmanız için seni Mely'i ve Murat'ı toplamıştım... Sonra sen yanlışlıklı çıktım dediğinde seni geri ekleyebiliyor muyum diye baktım ama eklenmiyordu, bir daha deneyim forum değişti belki o özellikler de değişmiştir. 

11 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahahaha tamam anlaştık, çektir bakalım. :D 

2 dakika önce, pambuk yazdı:

Seelam , naber  :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:
(Biraz geç kaldım galiba 10dan fazla sayfa yazmışsınız okuymaya çalışırken kaybolduyordum :crying1-onion-head-emoticon:)

İyidir pambuk, sen nasılsın? Bir de niye bu kadar büyük yazıyorsun yiğidim? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, pambuk yazdı:

(Biraz geç kaldım galiba 10dan fazla sayfa yazmışsınız okuymaya çalışırken kaybolduyordum :crying1-onion-head-emoticon:)

Selamlar :) Ahahaa biraz fazla konuşmuş olabiliriz.

3 dakika önce, Mika-desu yazdı:

24 24 mü, yazık bu ne ; siz de insansınız

Gerçekten zormuş, bolca kolaylıklar diliyorum:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

@Freesia

O dönem öyle gerekiyordu ama olsun teşekkür ederim :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

FF hakkında eleştiri yapmanız için seni Mely'i ve Murat'ı toplamıştım... Sonra sen yanlışlıklı çıktım dediğinde seni geri ekleyebiliyor muyum diye baktım ama eklenmiyordu, bir daha deneyim forum değişti belki o özellikler de değişmiştir. 

Hahahaha tamam anlaştık, çektir bakalım. :D 

İyidir pambuk, sen nasılsın? Bir de niye bu kadar büyük yazıyorsun yiğidim? :) 

Heh şimdi oturdu, açıklaman için seni yordum abi ama tesekkur ederiim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

8 dakika önce, pambuk yazdı:

Hoş geldin! Selamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.