Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

22 saat önce, pegasusejder yazdı:

Tamam bir şey demedik. :)

Hahaha inşallah düşük almazsın o zaman. :D Ağlarsan eğer biz teselli ederiz ama merak etme. :D 

Aaa sizin yaşınızda küfür oluyor muymuş? Kızım sen nerede okuyorsun ya böyle? Texas'ta falan mı? :D 

Aldım desem ne diyebilirsin :D 65 aldım :depressed1-onion-head-emoticon: Ama direkt 65 diye geçmeyecek 8 tane daha olucakmışız onların ortalaması geçicekmiş:yesss-crazy-rabbit-emoticon: 

Ohoo tabi :D Herkes ediyor bende dahil desem :uhuhuh-onion-head-emoticon: Ay şehirdeki en iyi ortaokullarından birisinde :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Kirii yazdı:

Aldım desem ne diyebilirsin :D 65 aldım :depressed1-onion-head-emoticon: Ama direkt 65 diye geçmeyecek 8 tane daha olucakmışız onların ortalaması geçicekmiş:yesss-crazy-rabbit-emoticon: 

Ohoo tabi :D Herkes ediyor bende dahil desem :uhuhuh-onion-head-emoticon: Ay şehirdeki en iyi ortaokullarından birisinde :D 

65 çok da kötü sayılmaz ya üzülme. :D 8 tane ya? Az insaf. :D 

Püü gözümde tüm masumluğun gidiyor. :D En iyi bıçak çeken ortaokullardan birisi mi? :D 

Bu arada bugün rüyamda sesli de sen ve @Ari01 ile konuşuyorduk beraber, hayırdır inşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, pegasusejder yazdı:

65 çok da kötü sayılmaz ya üzülme. :D 8 tane ya? Az insaf. :D 

Püü gözümde tüm masumluğun gidiyor. :D En iyi bıçak çeken ortaokullardan birisi mi? :D 

Bu arada bugün rüyamda sesli de sen ve @Ari01 ile konuşuyorduk beraber, hayırdır inşallah. :D 

Ya kuzenime nasıl dicem :D Ve ikizimde 35 aldı :uhuhuh-onion-head-emoticon: Birde acımasınlar diyorsun :D

Aaa gitmesin gitmesin :D Hem o kadar etmiyorum @Suki'ye sorabilirsin :D Olabilir ve yarın bıçak olayının olduğu yere gideceğim olay olucak bak :evil-smile-onion-head-emoticon: 

Ay nasıldı sesim :D Ne konuşuyorduk ki  :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, Kirii yazdı:

Ya kuzenime nasıl dicem :D Ve ikizimde 35 aldı :uhuhuh-onion-head-emoticon: Birde acımasınlar diyorsun :D

Aaa gitmesin gitmesin :D Hem o kadar etmiyorum @Suki'ye sorabilirsin :D Olabilir ve yarın bıçak olayının olduğu yere gideceğim olay olucak bak :evil-smile-onion-head-emoticon: 

Ay nasıldı sesim :D Ne konuşuyorduk ki  :confused-onion-head-emoticon:

Hahaha söyleme boş ver. :D İkizin senden kopya çekseymiş. :D 

O kadar etmiyorum nasıl bir savunma cümlesi ya? :D Tamam tamam masumsun hala gözümde. :D Bir bıçak da ben çekeceğim ki alem reis görsün mü?

Ahaha yani nasıl tarif edebilirim ki bunu? :D Zaten artık pek hatırlamıyorum, öyle havadan sudan falan konuşuyorduk pek özel bir şey değildi, biz biraz şakasına atışıyorduk, öyle bir şeylerdi işte. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25.09.2021 - 22:51, pegasusejder yazdı:

Heee yani bir ara konuşalım o zaman ya. :D 

Oh oh maşallah o zaman, yalnız Mona yerine varsa Xinqui varsa onu da kullanabilirsin. :D 

Valla bir derdim Mona diyordum bu sabah 1 tane Fate vardı atayım dedim Kokomi çıktı şimdi bir de o var :D 2 tane su elementi ile oynayacağım gibi nedense en çok istediklerim geliyor öleceğim sanırım bu kadar şans normal değil :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Yue-sama yazdı:

Valla bir derdim Mona diyordum bu sabah 1 tane Fate vardı atayım dedim Kokomi çıktı şimdi bir de o var :D 2 tane su elementi ile oynayacağım gibi nedense en çok istediklerim geliyor öleceğim sanırım bu kadar şans normal değil :D 

Oh oh ne güzel, Kokomi güzel healer idi sanki, bir de 2 su olunca takımda iyileştirme gücü artıyor. Benim de bu oyunda şansım biraz artmış vaziyette. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Oh oh ne güzel, Kokomi güzel healer idi sanki, bir de 2 su olunca takımda iyileştirme gücü artıyor. Benim de bu oyunda şansım biraz artmış vaziyette. :D 

Mona Jean Ayaka bir de Kokomi aldım takıma çok hoşuma gitti bu comp bir tek kokomi güçlendirmek kaldı şuan +40 level işte +80 veya +90 yaparsam güzel olacak Artifactlerini de kasmaya başladım bakalım işin ilginç yani Jean zaten can veriyor baya Kokomi de veriyor bir de 2 su elementi de var takımın canı azalmaz oldu neredeyse :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Yue-sama yazdı:

Mona Jean Ayaka bir de Kokomi aldım takıma çok hoşuma gitti bu comp bir tek kokomi güçlendirmek kaldı şuan +40 level işte +80 veya +90 yaparsam güzel olacak Artifactlerini de kasmaya başladım bakalım işin ilginç yani Jean zaten can veriyor baya Kokomi de veriyor bir de 2 su elementi de var takımın canı azalmaz oldu neredeyse :D 

O kadar can veren kişiyi ne yapacaksın ya? :D Xinqui geliştir bence Mona'dan daha uyumlu Ayaka için. Bir de +80/+90 gereksiz materyal harcama oluyor, 70+ yetiyor karakterler için, dps'i 80+ yaparsın yeter bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.