Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha görünen köy kılavuz istemez gibi benimkisi. :D 

Sen de haklısın. Taze kan lazım aslında buraya. Bir kaç arkadaşımı getirirdim ama çevremdekiler hep asosyal hatta benden beterler. İki girip çıkacak adamın faydası olmaz... Ne yapacağız forumu canlandırmak için yaw?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Kemankech yazdı:

Sen de haklısın. Taze kan lazım aslında buraya. Bir kaç arkadaşımı getirirdim ama çevremdekiler hep asosyal hatta benden beterler. İki girip çıkacak adamın faydası olmaz... Ne yapacağız forumu canlandırmak için yaw?

Buraya sence kaç tane taze kan geldi? Sonra da hepsi gitmedi mi? :') Canlandırmanın bir yolu yok diyorum işte, 2-3 böyle ara sırada konuşan kişi olacak, sonra belki onlar bile kalmayacak... 1 yılı aşkın süredir sürekli buralarda dolandığım için bırakması zor geliyor bana sadece ama ben de bırakırım yakında. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Beytize yazdı:

Ben zaten venüsdenim efenim siz hangi gezegenliydiniz, sağ olsunlar bende gözlerinden öperim :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

Ben gilse-581 adlı kazâdanım.Venüse de dış hatlar roketi rötar yapınca uğradım. Nicedir gelmiyor, özledik diyorlar :D

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Buraya sence kaç tane taze kan geldi? Sonra da hepsi gitmedi mi? :') Canlandırmanın bir yolu yok diyorum işte, 2-3 böyle ara sırada konuşan kişi olacak, sonra belki onlar bile kalmayacak... 1 yılı aşkın süredir sürekli buralarda dolandığım için bırakması zor geliyor bana sadece ama ben de bırakırım yakında. 

Bazen imkansızı görmezden gelmek mümküne çevirmenin en iyi yoludur demiştim ama, üzülüyor be insan.  Neredese tüm dünyada forum kültürü kalmadı. Çoğunu dc öldürdü kalanını ihtiyarlık. Bi biz ihtiyarlar kaldık burada . Belki burası yaşar  diyorum ama... :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Ben gilse-581 nam kazdanım. Venüs'e de dış hatlar otobüsü rötar yapınca uğradım. Nicedir gelmiyor, özledik diyorlar :D

Doğrudur gelemiyorum Dünya adlı gezegende mahsur kaldım habercilerimden de geri dönüş alamadım uzun süre, bende keşif yapmaya karar verdim. En kısa sürede dönüş için hazırlıkları başlatacağım. Bende çok özledim hepsine selamlarımı ilet :onion_emo_2_by_theg_force:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Beytize yazdı:

Doğrudur gelemiyorum Dünya adlı gezegende mahsur kaldım habercilerimden de geri dönüş alamadım uzun süre, bende keşif yapmaya karar verdim. En kısa sürede dönüş için hazırlıkları başlatacağım. Bende çok özledim hepsine selamlarımı ilet :onion_emo_2_by_theg_force:

Ozon denen sinyal kesici yüzünden dünyada çekim az. Memleketi ziyaret edecek olursam yol üstünde iletirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.