Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

05.04.2022 - 11:27, Kemankech yazdı:

Aman beni umutlandırma inanırım :3

Ooo dram yazarları için müthiş slogan. Bunu da satarım ben :good-job-onion-head-emoticon:

İnanmak serbest, sen bi çıkış yap, dünyaya lira ile mi satacaksın? 

Ohhh çok zengin oldun maşallah. :D Arada bizi de görürsün. :) 

21 saat önce, kirpii yazdı:

Sınavlara girip çıkıyorum çok kötüyüm ya .D 90'nı gören cennetlik galiba :crying1-onion-head-emoticon:Notlarım hep 80 veya 85 olduğu için takdir alamıyorum  :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Sınıftakinlerin hepsi sınıfta kalıyor tek ben geçiyorum neredeyse bu notlarla :D Bazıları 45 bazıları 55 ortalamaları .D Benim notum 86 deyip çok kötü dediğim için dövmeye kalktılar ya:confused-onion-head-emoticon:

Aaaaa 90'dan aşağıyı not olarak kabul etmiyoruz dememiş miydik? Olmuyor böyle Hawa Hanım... Ben de ortalaman 86 olduğu için dövebilirim seni... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

12 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Biraz tüyler ürperticiymiş ders çalışırken bak bu çok güzel gider:)

Kolay gelsin sınavlarında başarılar

Vay be. Gözümde canlanır koskoca mazi demek isterdim ama o dönemlerde ev internetimiz olmadığından hiç oynayamadım :D

Teşekkürler :3

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ooo hemen ilk oyunumu çıkartıyorum. Adı eeee... Kütahya olacak!

Bakıyorum doğmamış kuzunun yününü eğirmeye başlamışız hemen. Kuzu doğsun, toklu olsun, yünü bolsun bakarız.:relax1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Ooo hemen ilk oyunumu çıkartıyorum. Adı eeee... Kütahya olacak!

Bakıyorum doğmamış kuzunun yününü eğirmeye başlamışız hemen. Kuzu doğsun, toklu olsun, yünü bolsun bakarız.:relax1-onion-head-emoticon:

Off ne kadar da özgün bir oyun gibi duruyor, sabırsızlıkla bekliyorum. :D 

Ohoooo belli ki sen zırnık koklatmayacaksın, daha para gelmeden böyleysen gelince daha beter olursun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Off ne kadar da özgün bir oyun gibi duruyor, sabırsızlıkla bekliyorum. :D 

Ohoooo belli ki sen zırnık koklatmayacaksın, daha para gelmeden böyleysen gelince daha beter olursun. :D 

İnanılmaz mükemmel bir şey olacak. Karlı havada elinde keleş gergedan falan kovalayacaksın. Arada da kaval sesi girip milli duygularını kabartacak. Üfff kasıp kavuracak piyasayı :D

Yeri gelince ben de cömertim. Ama şu an ne yeri ne zamanı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Kemankech yazdı:

İnanılmaz mükemmel bir şey olacak. Karlı havada elinde keleş gergedan falan kovalayacaksın. Arada da kaval sesi girip milli duygularını kabartacak. Üfff kasıp kavuracak piyasayı :D

Yeri gelince ben de cömertim. Ama şu an ne yeri ne zamanı :D

Maşallah maşallah, şu oyunu çıkar da dünya oyun neymiş bi görsün ya. :D 

Hahaha peki, öyle olsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, pegasusejder yazdı:

Maşallah maşallah, şu oyunu çıkar da dünya oyun neymiş bi görsün ya. :D 

Hahaha peki, öyle olsun. :) 

Ne dünyası ya dünyalar arası ünlenecek. Uzak galaksiden oyun yapımcısı uzaylılar "abi tentaclesli uzaylı waifusu dolu oyun çıkartmaktan cüğerimiz solmuş. Bize oyunun ne olduğunu öğrettin Allah razı olsun" diyecek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Tahaavcu yazdı:

Mushoku tensei izleyen var mı

Evet izliyorum. :) 

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Ne dünyası ya dünyalar arası ünlenecek. Uzak galaksiden oyun yapımcısı uzaylılar "abi tentaclesli uzaylı waifusu dolu oyun çıkartmaktan cüğerimiz solmuş. Bize oyunun ne olduğunu öğrettin Allah razı olsun" diyecek :D

Hahahaha bir galaksi yolcusu Kemankeş Bey... Reklamını şimdiden hazırla. :D 

17 dakika önce, Aechee yazdı:

sey burası neresi tam olarak anlayamadım da- 

Öyle sohbet, muhabbet yeri. :D İster anime hakkında, ister havadan sudan istediğin gibi konuşabilirsin. Çok anlaşılacak bir şeyi yok. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.04.2022 - 14:11, pegasusejder yazdı:

Aaaaa 90'dan aşağıyı not olarak kabul etmiyoruz dememiş miydik? Olmuyor böyle Hawa Hanım... Ben de ortalaman 86 olduğu için dövebilirim seni... 

90 göremiyoruz şurada ya :D Oluyor maalesef Pega abi... :uhuhuh-onion-head-emoticon: Dövemezsin ki :DD 

Alıntı

Bu arada benden önce yazmışsın çok alındım gücendim :D

29 dakika önce, Aechee yazdı:

sey burası neresi tam olarak anlayamadım da- 

İlk bende gelince garipsemiştim sonradan anlıyor insan :D Bu yazdığın konuda sohbet ediyoruz mesela,kısacası belli kurallar altında bir sürü konu açıp altında konuşuyorlar işte :>  

Bu arada bana Hawa diyebilirsin :blush-crazy-rabbit-emoticon: Unutmadığım zamanlarda buraya bakıp sohbet ederim genellikle :D Tanıştığıma memnun oldum şimdiden  :waiting-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.