Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Neredesiniz de öyle İstanbul'a günü birlik gidip geliyorsunuz? :D Hahaha hoş geldin stalker. :D Hmmm o zaman konuştuk yani seninle. :D Üni sınavına mı hazırlanıyordun o geldiğin vakitler? Oh ne güzel. :) Sağ ol, senin de bayramın mübarek olsun. :D 

Kocaeli de yaşıyorum Sınava az kaldı  çalışmıyorum Canım istemiyor:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

01.05.2022 - 17:40, uwu123 yazdı:

Merhaba! iyiyim. Sen nasılsın?  Forumu aslında biliyordum. Eski bir hesabım vardı ama kaybettim. İnsanlarla konuşmaktan çekindiğim için yazmıyordum. İtiraf etmek gerekirse insanların konuşmalarını okumaktan daha fazla hoşlanıyorum. Ramazanın son günü nasıl gidiyor?

Profilinden ve gönderdiklerinden gördüğüm kadarıyla clannad seviyorsun sanırım. Sevimli bir anime biraz izlemiştim

Merhaba Usagi, konu ilgimi çekti :) Mahsuru yoksa bir şey sormak istiyorum:

O eski dediğin hesabın ne kadar eski acaba?

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha evet o isimde koskoca bir mazi gizli. :D 

Ya benim sanırım filmler arasında en beğendiğim Koe no Kotachi olabilir (Silent of Voice) o daha iyiydi diğer saydıklarına göre.

Neredesiniz de öyle İstanbul'a günü birlik gidip geliyorsunuz? :D Hahaha hoş geldin stalker. :D Hmmm o zaman konuştuk yani seninle. :D Üni sınavına mı hazırlanıyordun o geldiğin vakitler? Oh ne güzel. :) Sağ ol, senin de bayramın mübarek olsun. :D 

Bir insan hesabın hem şifresini hem de e-postasını nasıl unutabilir ya xd

Evet o da güzel filmdi :D Aralarındaki romantizm çok hoştu ya

"Üni sınavına mı hazırlanıyordun" ha? Senin de aklına "o" geldi dimi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Muratika yazdı:

Merhaba Usagi, konu ilgimi çekti :) Mahsuru yoksa bir şey sormak istiyorum:

O eski dediğin hesabın ne kadar eski acaba?

Merhaba:)  pek eski değil 2016 veya 2015 te açmıştım sanırım  Ben unutkan bi insanım 2020 de forumda bir hesabım olduğunu hatırladım ama hesabı tabikide bulamadım öyle yani:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, uwu123 yazdı:

Merhaba:)  pek eski değil 2016 veya 2015 te açmıştım sanırım  Ben unutkan bi insanım 2020 de forumda bir hesabım olduğunu hatırladım ama hesabı tabikide bulamadım öyle yani:D

Baya eskiymişsin. Soru-cevap yapmak istemiyorum sadece söylüyorum @ChYRoN ya da diğer stalkercılarımızdan isen ve eğer bizimle oynuyorsan çok büyük ayıp ediyorsun söyleyeyim. Değilsen (Ki anlattıklarına göre değilsin galiba) geç de olsa hoş geldin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Muratika yazdı:

Baya eskiymişsin. Soru-cevap yapmak istemiyorum sadece söylüyorum @ChYRoN ya da diğer stalkercılarımızdan isen ve eğer bizimle oynuyorsan çok büyük ayıp ediyorsun söyleyeyim. Değilsen (Ki anlattıklarına göre değilsin galiba) geç de olsa hoş geldin :D

@ChYRoN Kim bilmiyorum  Birde stalkerlığı  uzun süre önce bıraktım Hoşbuldum:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Ruzgarre yazdı:

@pegasusejder@uwu123 mutant gibi sohbet ediyorsunuz :D 

Normal sohbet muhabbet işte. :D 

13 saat önce, uwu123 yazdı:

Kocaeli de yaşıyorum Sınava az kaldı  çalışmıyorum Canım istemiyor:D

Hmmm pek tanışmıyoruz yani öyle mi acaba? :D Gerçi benim stalker diye bahsettiğim geçen sene sınava hazırlanıyordu, bir de yeni kayıt olmuştu sanki foruma, herhalde aynı kişi değilsiniz. :D 

12 saat önce, Muratika yazdı:

O kişi sensen her şey mümkün. :D 

Kız da aşırı tatlıydı ya. :D 

Ahahaha yok ya benim aklıma geleni sen tanımıyorsundur muhtemelen. :D Ama yani eski stalker'cılardan kim kaldı, @ChaneLaforetgözümde canlanır koskoca mazi... 

Ben Chane'yi bulmuştum bu arada, bayağı bayağı her şeyini öğrenmiştim. .D

11 saat önce, Ruzgarre yazdı:

andsfjnasjr bilmem Garip demek istedim Mekruh gibi yani :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Mekruha nasıl girdik bilmiyorum ama öyle gördüysen öyle olsun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Normal sohbet muhabbet işte. :D 

Bayaa mutant gibi değişik. Okurken gülüyorum. :ahaaah-onion-head-emoticon:

40 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İçeriği Görüntüle

Ben Chane'yi bulmuştum bu arada, bayağı bayağı her şeyini öğrenmiştim. .D

Mekruha nasıl girdik bilmiyorum ama öyle gördüysen öyle olsun. :D 

ASŞDASNLDNASLAJS Benzetme gibi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:
17 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Şu Solo Leveling'e bi ben başlayamadım yaa.... İlk Novelini okuyup sonra Webtoon'a geçmek istiyordum ama bir türlü nasip olmadı ~

Memnun Oldum Rüzgar ~

Hmm ben de Mangalarla, Animelerle tanıştıktan 1 - 2 sene sonra tanışmıştım. Webtoonlar ise daha geç (:

Zaten ben de daha 2 senedir Çevirmenlik - Editörlük işlerindeyim. Ancak okuması güzeldirtavsiye ederim :D

Şu an @Pseudohomophylus önermişti bir tane onu okumaya çalışıyorum. Okumayı becerebilirsem senin tavsiyene de bakayım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.