Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Kardeşim gate izliyor. Görünce benim için ne kadar hayal kırıklığı bir anime olduğunu tekrar hatırladım. Düşündükçe hala kalbim sızlıyor.

1 dakika önce, uwu123 yazdı:

Sen parasını verdiğin sürece yaparlar merak etme:D Yastık oyuncak bebek dikenler veya yastığa resim basanlar var ama maskedir kılıçtır vb yapan fazla insan yoktur Türkiye'de diye düşünüyorum

Toparlak yastığa göz dikecekler sadece, ne kadar zor olabilir ki? Böyle diyince kendim yapmayı deneyesim geldi, gideyim de boyumun öölçüsünü alayım bir :D Kılıç vs. yapanlar var ama maskeyi zannetmiyorum. 3d yazıcıdan bastırtılabilir belki.

1 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

İyi Allah iyilik versin her ikinize de :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Off aşırı derecede ders ve İstock fotoğraflar işe uğraşıyorum yorun ve bitkinim

Amin ecmain.

Çok yorma kendini. Çalışarak zengin olunmuyor buralarda malum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, uwu123 yazdı:

Umarım  bir gün istediğin maskeyi bulursun

Usagi-san sana bir şey soracağım, sailor moon devam serilerini hiç izledin mi :D?

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Hangi potansiyel? Ben kağıt para görsem şükrediyorum sen altın diyorsun. Cehennemde huri istemek gibi bir şey bu yahu.

Açlıktanmış. Yemek yedim geldim ne derdim kaldı ne bişeyim. Zımba gibiyim. Esprinin ne kadar saçma olacağından endişelendim. Kendime gelip zaten düzgün espri yapamadığımın farkına varınca rahatladım. Bundan sonra kötü esprilerin bini bi para. Param olsa da ben alsam:pff1-onion-head-emoticon:

Parayı dert etme sen ya. Mal da yalan mülk de yalan, gel biraz da sen oyalan.

Afiyet olsun. Gene ne anlatıyorsun keman :D? Boş ver onu gel senle yağ satarım bal satarım metal cover söyleyelim.

11 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

İyi Allah iyilik versin her ikinize de :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Off aşırı derecede ders ve İstock fotoğraflar işe uğraşıyorum yorun ve bitkinim

Teşekkürler canım :)

Kolay gelsin o halde :D Yukarıdaki şahsı dinleme sen çalış çalış çalış

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Muratika yazdı:

Parayı dert etme sen ya. Mal da yalan mülk de yalan, gel biraz da sen oyalan.

Afiyet olsun. Gene ne anlatıyorsun keman :D? Boş ver onu gel senle yağ satarım bal satarım metal cover söyleyelim.

Para olsa ne yapacaksın zaten. Daha havalı oyalanmaktan başka bir faydası mı var?

Thx. Ne blim. YAĞĞĞĞĞRRR SATAĞĞRIAAAAAM!!

Birileri daha demin mal da yalan mülk de yalan diyordu sanki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Muratika yazdı:

SKMNDFKNLSDFSDFSJDKFJN Hacım pes edenin ruhunu s*veyim :D Kaç yıldır yıllardır çalışırım şimdi tam zamanı her şey güzel gidiyorken batırmak istemem. Moralim bozukken daha çok çalışıyorum zaten. 18 Saattir çalışıyormuşum şimdilik güzel bir uyku ardından tekrar  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Yurt Dışına çalışıyorum hocam zaten :smoking2-onion-head-emoticon: Birde din ve yasa dışı şeyler yaparak mutlaka zengin olabilirsin. Saygılar... 

Haydaaa. Paralel mi oldun yoksa? Adam mı kesiyon nabıyon. Goth father mi olcan başımıza

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

SKMNDFKNLSDFSDFSJDKFJN Hacım pes edenin ruhunu s*veyim :D Kaç yıldır yıllardır çalışırım şimdi tam zamanı her şey güzel gidiyorken batırmak istemem. Moralim bozukken daha çok çalışıyorum zaten. 18 Saattir çalışıyormuşum şimdilik güzel bir uyku ardından tekrar  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

@Muratika adam işkolik olmuş kötü kötü yapmış kendini ya. Sen çalış diyon hala. @Ruzgarre sen de biraz sal yahu. Kefenin cebi yok ya. Biraz tatil yap. Bugün çalışmayacağım falan de ne bileyim. Tek fakir ben kalmayayım burada. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

47 dakika önce, Kemankech yazdı:

Haydaaa. Paralel mi oldun yoksa? Adam mı kesiyon nabıyon. Goth father mi olcan başımıza

@Muratika adam işkolik olmuş kötü kötü yapmış kendini ya. Sen çalış diyon hala. @Ruzgarre sen de biraz sal yahu. Kefenin cebi yok ya. Biraz tatil yap. Bugün çalışmayacağım falan de ne bileyim. Tek fakir ben kalmayayım burada. :D

sdjdjsfdfjks  Ölüm emri falan alabiliyorsun iş geldi bana da girmiyim şimdi Dindar adamız ^_^

Günaydınlar hocam .p Şimdi tekrar başlıcam 2 3 bölüm bi anime bakim da...

(Ağa parayı düşünmemek için çalışmak lazım babadan paralı değil ama paradan baba olacaz gibi, Bir yandan da kafam karışık kapatıyor çalışmak o aralığı :whistling-onion-head-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, Kemankech yazdı:

Aga bu arada valla mutlu olduktan sonra paranın da önemi yok. Benim hayallerim mutluluğumun önünde belki de ileride mutlu oluruz. :suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.