Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

12 dakika önce, BURUN yazdı:

Kafayı yiyorum şu an acayip tanıdık geliyorsun ama çıkaramıyorum. 20 haziranda buralardaysan lakabında vardır herhalde lakabınızı alabilir miyim hanımefendi?

Şaka mıydı ciddi misin burada?

6 dakika önce, BURUN yazdı:

@MikasaTheNoFace hmm kim ola ki. :dandyonionplz:

Selamı niye benden bekledin ki(görmedim ama cidden) sen verseydin. Nasılsın, ne yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 dakika önce, Ellen yazdı:

Şaka mıydı ciddi misin burada?

Selamı niye benden bekledin ki(görmedim ama cidden) sen verseydin. Nasılsın, ne yapıyorsun?

Nick i değiştirmişsin pika-san ın kardeşi sandım ilk başta.

Tanıyamadım cidden özür dilerim mika-chan :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Napayım okula git gel dışında pek bir aksiyon yok bende yakın zamandaki tek aksiyon da az önce yazdığım pc nin patlaması işte.:dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, BURUN yazdı:

Nick i değiştirmişsin pika-san ın kardeşi sandım ilk başta.

Tanıyamadım cidden özür dilerim mika-chan :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Napayım okula git gel dışında pek bir aksiyon yok bende yakın zamandaki tek aksiyon da az önce yazdığım pc nin patlaması işte.:dead-onion-head-emoticon:

Ay estağfirullah ne gerek var özüre, anlayamadım uğraşmak amacķyla mı yoksa cidden mi yazdığını ondan sordum.

Geçmiş olsun, nasıl oldu da patladı ayy?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Ellen yazdı:

Ay estağfirullah ne gerek var özüre, anlayamadım uğraşmak amacķyla mı yoksa cidden mi yazdığını ondan sordum.

Geçmiş olsun, nasıl oldu da patladı ayy?

Şanssızlık işte mika-chan temizlik için verdim mefta oldu canımın içi :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

46 dakika önce, uwu123 yazdı:

Teşekkürler:)   

Spy x family okuyup izledim güzel seri

Romantizm türü fazla hoşuma gitmiyor

Takt op destiny görmüştüm izleyeceğim

Herkes şu tipsiz kedileri kullanıyor birde biz kullanalım bakalım :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Romantizm valla ben de sevmezdim sonra düştüm bir batağa çekiyor için için kendine.

Bunlar yeni animelerdendi eskilerden istresen yeni şeyler de ekleyebilirim.

Çok ponçik onlar ya diğer sosyal platformlarda yokluğunu bizzati hissediyor insan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Kemankech yazdı:

Olm ne işin var trolde trollükte. Neyse geçmiş olsun. Klibin düşerse izleriz artık :D

Düşündüke ağlamak istiyorum T-T

Ağlamaa yaaar. :) 

12 saat önce, BURUN yazdı:

Cidden batıyorum pega üstümde bir uğursuzluk var kurtulamıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hayırsızlığın yan etkileri kendini göstermeye başladı her hal.

Sürekli uğursuzluğu anarsan kalkmaz hacı, neyi zikredersen başına o gelir. :D GEçmiş olsun, neler oluyor?

O zaten vardı da sen yeni fark ediyorsundur.

13 saat önce, uwu123 yazdı:

Herkese merhaba  nasılsınız?  Bana biraz anime  önerebilir misiniz?   ^^Teşekkürler^^

11 saat önce, uwu123 yazdı:

Gizem aksiyon  psikolojik fantastik türlerinden olursa daha iyi olur

Yeni çıkan bir seri var Summertime Renderer diye, hoşuna gidebilir, bir de Tomodachi Game'e bakabilirsin. Bunun haricinde listeme bakmam lazım ama üşeniyorum. :D 

Boku Dake ga Inai Machi bir de bu seriye bakabilirsin.

12 saat önce, Ellen yazdı:

Selamlar:angel2-onion-head-emoticon:

Merhaba, 

Yeni çıkmış sevimli şeylerden istersen:(epey tatlış şeyler çıkmış)

☆Spy x Family (çok minnoş bir seri)

☆My dress up darling

☆Takt op Destiny

Oooo selamlar Mika, naber, nasıl gidiyor?

Takt op Destiny bir tık güzel başlayıp acayip kötü bitirdi bence. :/ 

My dress up darling'e bakacağım ama erteliyorum, nasıl bir şey?

Aaaaa flood olucak allah affetsin ama yıllar sonra (yıllar sonra dedim de kaç sene oldu acaba @pegasusejder )anime önerisi dikkatimi çok çekti hangi tür istersiniz acaba? :admire-onion-head-emoticon:

Yıllar önceydi, çok da güzeldiii. :) Anime önerisi yarışları vardı bir ara. :D 

Bana çok tanıdık geldi ama çıkaramadım...

Selamlar bu arada.

Floodun dibine vuruyorum uyarı almam inş.

Admin mi kaldı be reis? :D 

11 saat önce, BURUN yazdı:

Kafayı yiyorum şu an acayip tanıdık geliyorsun ama çıkaramıyorum. 20 haziranda buralardaysan lakabında vardır herhalde lakabınızı alabilir miyim hanımefendi?

@Ellen adam vefasızlığından artık bizleri unutmuş, vefasızlığın kitabını yazıyor şu an noktayı koymak üzere. :') 

Ne zamandır mesaj kusmuyordum bee @Mutaika gerçi öncekilere nazaran bu hiçbir şey ama yine de olsun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, BURUN yazdı:

Anlık kendimi nasıl tanıtacağımı bilemedim asdasdasdasd

Ben Ali Hamza ama daha çok lakabımı kullanıyorum yani burun diyebilirsin neredeyse 21 yaşındayım. Şu anda da dijital oyun tasarımı öğrencisiyim.

Bu arada sende baya aktif kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla bende seni tanımak isterim.

Foruma uğramayı bırakınca sosyal becerilerimde dibe vurmuş pua bana :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: çok resmi konuşuyormuş gibi hissediyorum şu an asdasdasd

Eski forum triplerindeyim birde anlık mesaj gelmesini bekleyip f5 spamlıyorum :homelessonionplz:

:D Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Hobi oalrka psikoloji, mitoloji, kitap okurluğu ve yazarlığı, NFT, Kripto paralar ayrıca fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bu günlerde fotoğrafçılık mesleği üzerine bir yerde çalışıyorum. 2 tane üniversite bitirdim ve bu sene ODTÜ düşünüyorum tabii yurt dışına gitmezsem. 500+ anime 500+ dizi 250+ film izledim daha sonrasını saymadım zaten. Manga sevmem ki anime bazlı grafiği güzel olan her animeyi izlerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.