Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

14.12.2022 - 14:26, pegasusejder yazdı:

Olalım bakalım. :D Neler yapıyorsun?

öyle işte her zamanki şeyler, o değil de okuldaki tuvalete insanlar hep bir şeyler yazıo biri gözükmesin diye herhalde pencereye adımı ve sınıfımı yazmış onun önünde fln da yazılar vardı silinmiş, kalpler de gördüm çok korkutucu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:bu arada seni sormalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15.12.2022 - 23:17, Aechee yazdı:

öyle işte her zamanki şeyler, o değil de okuldaki tuvalete insanlar hep bir şeyler yazıo biri gözükmesin diye herhalde pencereye adımı ve sınıfımı yazmış onun önünde fln da yazılar vardı silinmiş, kalpler de gördüm çok korkutucu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:bu arada seni sormalı

Cesaretsiz bir insanın teki senden hoşlanmış demek ki, kendince itirafta bulunuyor boş ver. :) Liseye mi gidiyorsun? 

Ben de iyi ya, freelance bir işim var onunla uğraşıyorum, bir yandan part time öğretmenlik, bir yandan youtube'a ders içerikli videolar koymaya çalışıyorum falan. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.12.2022 - 10:25, pegasusejder yazdı:

Cesaretsiz bir insanın teki senden hoşlanmış demek ki, kendince itirafta bulunuyor boş ver. :) Liseye mi gidiyorsun? 

Ben de iyi ya, freelance bir işim var onunla uğraşıyorum, bir yandan part time öğretmenlik, bir yandan youtube'a ders içerikli videolar koymaya çalışıyorum falan. :) 

orta son, sınav senemdeyim. birinin benden hoşlanması imkansız pğwoedwk

kanalının linkini paylaşır mısınn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17.12.2022 - 22:28, Aechee yazdı:

orta son, sınav senemdeyim. birinin benden hoşlanması imkansız pğwoedwk

kanalının linkini paylaşır mısınn

Heee bayağı küçükmüşsün, imkansız deme bu işler belli olmaz. :D 

Yani atayım ama çok bir şey yok, Unity odaklı eğitim videosu çekmeye çalışıyorum sadece. .) 

https://www.youtube.com/channel/UC1KoZ9FTCC0XeyeW93NGL3Q

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17.12.2022 - 23:45, pegasusejder yazdı:

Heee bayağı küçükmüşsün, imkansız deme bu işler belli olmaz. :D 

Yani atayım ama çok bir şey yok, Unity odaklı eğitim videosu çekmeye çalışıyorum sadece. .) 

https://www.youtube.com/channel/UC1KoZ9FTCC0XeyeW93NGL3Q

teşekkürlerr

18.12.2022 - 14:04, Kemankech yazdı:

İyidir senden?

Ortaokul son lise 1 tam zamanı değil mi ya? Ben imamhatipte okudum, o yüzden işler nasıl yürüyor tam bilemiyorum ama. 

ortaokul son 8. sınıf oluyor, lise giriş sınavına hazırlanıyorum ondan sonra lise 1 olacağım, hep iyiyiyiyiyiyiyiyi oll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.12.2022 - 22:02, Aechee yazdı:

teşekkürlerr

ortaokul son 8. sınıf oluyor, lise giriş sınavına hazırlanıyorum ondan sonra lise 1 olacağım, hep iyiyiyiyiyiyiyiyi oll

Yok o ortaokul = lise 1 şeklinde dememiş, 8. sınıf ve lise 1 tam bu aşk meşk ilerinin zamanı değil mi şeklinde, iki seneyi kapsayan bir soru. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.