Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

rimmuru, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de isterdim muhabbet etmek.:crying1-onion-head-emoticon:

O zamanlar foruma katılıp katılmama konusunda düşünüyordum,keşke o zaman katılsaydım.:depressed2-onion-head-emoticon:

Ona bakarsan 2015 zamanları bu forumun en deli dolu olduğu zamanlarmış. :D Yani sürekli bir patlama çağı yaşanıyor ileride gene olabilir. :) 

Biz sana yetmiyorsak yapacak bir şey yok demektir. :) 

rimmuru, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu senin çok konuşmamış halin mi?:cruch-onion-head-emoticon:

Hepimiz bir suskunuz. :)

Sitonyum, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlaaarr

İyi akşamlar, günün nasıldı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ona bakarsan 2015 zamanları bu forumun en deli dolu olduğu zamanlarmış. :D Yani sürekli bir patlama çağı yaşanıyor ileride gene olabilir. :) 

Yok abi tabi ki yetiyorsunuz sizinle sohbet ettiğim için çok mutluyum.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Yorucu :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Saat öğlen 3 ten beri zamanlama yapıyorum:suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok abi tabi ki yetiyorsunuz sizinle sohbet ettiğim için çok mutluyum.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Bende seninle sohbet edebildiğim için mutluyum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Sitonyum, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yorucu :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Saat öğlen 3 ten beri zamanlama yapıyorum:suicideoniplz:

Zamanlama ne oluyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu animelerde olan altyazılar için zamanalama. Altyazının hangi saat dakika ve saniyede gözükmesi gerektiğini oradan ayarlıyorsun.

Ha evet sen demiştin sanki çeviri yapıyorum diye.Yoksa çeviri değilde youtube da mıydı?Kusura bakma hatırlayamadım.:crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 07.01.2021 - 17:07 tarihinde yazdı:

Evvet gelelim benim kaçışıma..

@pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak.:thank_you__onion_by_elcerbero:

@Pseudohomophylus  sana da sınavında başarılar dilerim. Kendine iyi bak.:bye1-onion-head-emoticon:

@heymely moderatorlükte ve okulunda başarılar dilerim. Umarım kolayca mezun olursun.:cute2-onion-head-emoticon:

@KaladinStormblessed daha çok konuşmaya fırsatımız olur inşallah abi. Kendine iyi bak.:bye1-onion-head-emoticon:

@KRHerusaizu sana da başarılar, kendine iyi bak. Tekrar görüşmek dileğiyle:congrats-onion-head-emoticon:

@BURUN yarım kalan kekik tarhun kapışmasını unutmayacağım:onion_yep_by_7anime7drawer7: İlk amacım o kapışmayı sonladırmak, o zamana kadar beni bekle, kendine dikkat et:happy-onion-head-emoticon:

@MrTeddy bayağıdır uğramıyorsun buralara ama gelince tekrar görüşürüz Ted. Kendine iyi bak:pretty-onion-head-emoticon:

@yumulonely sana da şimdiden başarılar, 11in yükü de az değil. Tekrar görüşene kadar hoşça kal:stars-crazy-rabbit-emoticon:

@ShadyRogue pek fazla görüşemedik ama bir dahaki gelişime seni burada bekliyorum, kendine iyi bak.:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

@Lycaenidae @Ari01 hayatınızda ve sınavlarınızda başarılar, tekrar denk geldiğimizde bolca muhabbet etmek dileğiyle:cheer2-onion-head-emoticon:

@Gorjek sınavda başarılar, kendine dikkat gorjekuu.:congrats-onion-head-emoticon:

@rimmuru sana da derslerinde başarılar; kendine iyi bak:congrats-onion-head-emoticon:

Sizlerle sohbet çok keyifliydi, unuttuklarım varsa özür dilerim. Hepinizin yeri ayrı, bir süre daha yokum;temelli gitmiyorum ama dünya hali bakalım bir daha nasip ne zamana.

Hoşça kalın:bye1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

sana da başarılar. Umarım istediğin yerlere gelirsin:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ari01, 06.01.2021 - 14:21 tarihinde yazdı:

Yine çok haklısın Burun-se aman san :D

@yumulonely-san, geçen tanışamamıştık, ben 17 yaşındayım, Lise 4'e gidiyorum, uzun zamandır forumdaydım aslında ama buraya "Merhaba" diyecek cesareti daha yeni bulabildim içimde. İyi ki de demişim. Nasılsın?

Merhabaa -san yerine -chan getirmen daha uygun sanırım. Çünkü 16 yaşındayım:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Bende lise 3' gidiyorum ve sayısal öğrencisiyim. Ayrıca mangatr'de çevirmenim. İyi ki de gelmişsin buraya:admire2-onion-head-emoticon:
İyiyim. Dersler çeviriler falan filan yuvarlanıp gidiyorum:floating-crazy-rabbit-emoticon:
Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.